SSLC’de birincil hedefimiz dünyanızı sonsuz olasılıklara açmaktır. Eğitimciniz, mentorunuz ve danışmanınız olarak hizmet vermekten büyük gurur duyuyoruz. SSLC, hayatta sahip olduğunuz fırsatları genişletmek için kuruldu. Hiçbir şey bizi öğrencilerimizin kişisel olarak ilerlediğini ve geliştiğini görmekten daha mutlu edemez. SSLC’deki kurslar herkes için uygun seçenekler olacak şekilde tasarlandı. Yeni başlayanlardan profesyonel çalışanlara kadar, SSLC’de İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen herkes için çeşitli programlar vardır.

Yaptığımız işte tutkuluyuz. Bizim için İngilizce öğretmek bir işten daha fazlasıdır. SSLC, uzun vadeli başarınıza yöneliktir. Bir öğrenciyi sınıflarımıza kaydettirdiğimizde, uzun vadeli başarı ve İngilizceyi muhafaza eden bir geleceğe bakarız. İngilizceyi uzun süreli kalıcılığı teşvik eden bir yöntemle öğrendiğinizde, müfredatımız tekrar ve sözlü iletişime odaklanacaktır.

SSLC’deki felsefemizi basitçe ifade edersek, SSLC’de her şeyin mümkün olduğuna inanıyoruz. Nitelikli ve deneyimli eğitmenlerden eğitim aldığınızda, hayalleriniz ne olursa olsun, SSLC onları gerçeğe dönüştürmeye adanmıştır. Kurslarımız, öğrencilerimizin en yüksek potansiyelini ortaya çıkarmak için titizlikle hazırlanmıştır.

SSLC’nin akreditasyonları, Languages Canada, British Columbia Education Quality Assurance (EQA), British Columbia Private Training Institution Branch (PTIB).

SSLC’nin Pathway Partnerleri, Algonquin College, Cambrian College, Centennial College, Georgian College, Lakehead University, Lambton College, Laurentian University, Niagara College, Seneca College, St. Lawrence College, St. Clair College, Trent University, Toronto film School, Wilfrid Laurier University, Yorkville University, Acsenda School of Management, Canadian Tourism College, Capilano University, City University in Canada, Fairleigh Dickinson University, Fraser International College, Institute of Technology Development of Canada, JCI Institute, Langley Flying School, LaSalle College, North Island College, Royal Roads University, Sprott Shaw College, Thompson Rivers University, University of the Fraser Valley, University of Victoria Continuing Studies, Vancouver Institute of Media Arts, Vancouver Academy of Music, Vancouver Film School, Vancouver Island University, VIC-CC, Whistler Adventure School, Yukon University, Acadia University, Mount Saint Vincent University, University of PEI, University of Regina, International College of Manitoba (ICM), Full Sail University, International Management Institute.

SSLC’nin Üyelikleri, CIBT Education Group Inc, Sprott Shaw College, VIC-CC Vancouver International College Career Campus, GEC Global Education City.

Britanya Kolumbiyası’nın başkenti Victoria, tüm Kanada destinasyonlarının en doğal coğrafyalarından biridir ve Britanya, Avrupa ve Asya etkilerinin eşsiz bir ağıdır. Dünyaca ünlü Butchart Bahçeleri’nden büyüleyici Parlamento binalarına kadar, Victoria kaçırılmaması gereken bir şehirdir. Öyleyse gelin ve SSLC Victoria ile İngilizce öğrenin ve adalı olmanın ne demek olduğunu keşfedin!

Victoria Kampüsü, Kanada’nın Victoria şehir merkezinde yer almaktadır ve mağazalara, restoranlara, kafelere ve eğlence mekanlarına yürüme mesafesindedir.

Kablosuz internet, öğrenci salonu, bilgisayar laboratuvarı ve mikrodalga fırın.

Biraz eğlenmeden İngilizce öğrenmek nedir? SSLC’nin her kampüsünde etkinlik koordinatörleri vardır. Hem hafta içi hem de hafta sonu etkinlikleri, günlük geziler ve gece gezileri ile akademik ve eğlenceli geziler sunuyoruz. Neden bir aktiviteye katılmalısınız? Her şeyden önce, arkadaş edinmenin harika bir yoludur. İkincisi, Kanada hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacaktır. Üçüncüsü ve belki de en önemlisi, eğlenceli ve rahat bir ortamda İngilizce öğrenmeye devam etmenize yardımcı olacaktır.

Gerçekten tam bir Kanadalı deneyimi arıyorsanız, Victoria mükemmel bir seçimdir. Britanya Kolumbiyası’nın başkenti Victoria’da çok şey bulacaksınız. Zengin atmosferi, küçük bir kasaba hissi ile birlikte büyük şehir rahatlığı ve olanakları ile sizleri bekliyor. Victoria, muhteşem Vancouver Adası’nda huzurla çevrili bir güzellik şehridir. Görülmesi Gereken Yerler; Butchart Bahçeleri, Victoria Limanı, Balina izleme turları, Empress Hotel’de ikindi çayı, Craigdarroch Kalesi, Royal BC Müzesi.

GENEL İNGİLİZCE

Yetişkinler, Çocuklar, Çocuklar & Aileler olmak üzere üç farklı alt program bulunmaktadır. Tüm dersler gramer, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini eşit derecede geliştirmeye yöneliktir. Sabahçı gruplar haftaiçi sabah 9-12 saatleri arasında ders yaparken öğlenci gruplar haftaiçi öğleden sonra 1-3 saatleri arasında ders yapmaktadır. Seçmeli derslerden bazıları; İletişim, Okuma, Yazma, Günlük İngilizce, Fonksiyonel İngilizce, Sosyal Sorunlar & Tartışma, Telaffuz, Filmlerle İngilizce, TOEIC Hazırlığı. Ekstra Kulüpler; İngilizce Konuşma, Ekstra Gramer, Yoga, Gitar. Atölyeler; Özgeçmiş, mülakat.

TATİL İNGİLİZCE PROGRAMLARI

Aktif İletişim Programı: Victoria ve Vancouver kampüslerinde 15-17 yaş arası öğrenciler içindir. TED Talks, eğlenceli videolar, eleştirel düşünme becerileri materyalleri kullanılmaktadır. Öğrenilen İngilizce becerileri, Kanada’daki yaşamınızda hemen kullanılabilecek içeriktedir.

Survival English: Vancouver kampüsünde 14-17 yaş arası öğrenciler için 5 hafta süren programda sınıf dışında düzenlenen dersler ve etkinlikler içermektedir. Böylece Kanada’da gerçek yaşamda deneyimleyerek İngilizce öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Küresel Liderler: Vancouver kampüsünde haftada 12 saat İngilizce dersi, 9 saat İngilizce Kulübü, 4 saat dış ortam etkinlikleri, akşamları ve haftasonları etkinlik ve yarışmalar ile güvenli ve rahat bir ortamda; liderlik, hedef belirleme, İngilizce gelişimi ve eğlence imkanı sunulmaktadır.

PATHWAY PROGRAMLARI

Lise sonrası eğitim kurumlarına başvuru için gereken İngilizce becerilerinizi geliştirmek için sunulan SSLC Pathway programlarını başarıyla tamamladıktan sonra SSLC’nin anlaşmalı olduğu partner eğitim kurumlarına İngilizce belgesi talep edilmeden başvuru fırsatına sahip olursunuz.

Lise Sonrası için İngilizce: Haftada 26.5 saatlik ders. 4 hafta, 8 hafta ve 12 hafta seçenekleri. Lise sonrası eğitim kurumlarına (kolej veya üniversite) başvuru için İngilizce becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmıştır.

Lise Sonrası için Intermediate İngilizce (IEPE): Haftada 26.5 saatlik ders. 4 hafta, 8 hafta ve 12 hafta seçenekleri. Lise sonrası eğitim kurumlarına (kolej veya üniversite) başvuru için İngilizce becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmıştır.

Entegre Pathway Köprüsü (IPBP): Haftada 25 ders sunulan program, 36 hafta sürmektedir.

Pathway Hazırlık (PPP): Pathway Programına başlayabilmek için gerekli İngilizce becerinizi geliştirmek için tasarlanmış program, haftada 25 saatlik İngilizce dersinin verildiği 12 haftalık programdır.

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ PROGRAMLAR

Havacılıkta Kabin Ekibi İletişimi (CACCT): Haftada 10 saatlik dersler, 4 veya 8 haftalık kurs seçenekleri sunulmaktadır. Kabin ekibi mülakatına hazırlık, Havacılık Endüstrisine Giriş, Güvenlik ve Aciliyet Prosedürleri, Havacılıkta Yemek Hizmetleri dersleri müfredatıyla havacılık sektöründe kullanılan İngilizce iletişim becerilerinin geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Güçlü Konuşma ve Modern Medya: Haftada 26.5 saatlik programda 4 veya 5 haftalık seçenekler sunulmaktadır. Popüler Kültür, Haberler ve Gazetecilik, Televizyon, Stereotipler, Filmler ve Öykü Anlatımı ve Müzik gibi dersler yoluyla telaffuz, konuşma ve beden dili becerileri kazandırılırken aynı zamanda sunum, iletişim ve özgüven becerileriniz gelişecektir.

Çeviri Yoluyla İngilizce (ETT): Haftada 26.5 saatlik programda 4 veya 5 haftalık seçenekler sunulmaktadır. İlişkiler, Alışkanlıklar & Davranışlar, Para & Alışveriş, Görünüm, Hava & Duygu, Kişilik, Sağlık & Yemek, Eğlence dersleri müfredatıyla argo ve deyimler gibi günlük İngilizce becerilerini geliştirmek için makale çevirisi, işitsel ve görsel medya materyalleri kullanılmaktadır.

İş İngilizcesi: Haftada 26.5 saatlik programda 4 veya 5 haftalık seçenekler sunulmaktadır. Derslerde Teknoloji Kullanarak İletişim, Kurumsal İletişimde Kültür ve Davranışlar, İş Gezisi, Pazarlama, Finans, Reklam için Yaratıcı Dil, Girişimcilik için İletişim vb ihtiyaçlara yönelik İngilizce becerisi gelişimi sunulmaktadır.

IELTS Sınav Hazırlığı: Sınıf, sınıf dışı ve açık hava etkinlikleri ve dersleri yoluyla öğrencilerin IELTS’e en verimli şekilde hazırlanmaları hedeflenmektedir.

AİLE YANI

Aile Yanı seçenekleri:

Yetişkin Öğrenciler: Özel oda & tam pansiyon (3 öğün), özel oda & yarım pansiyon (2 öğün), özel oda & yemeksiz, paylaşımlı oda & tam pansiyon (3 öğün), paylaşımlı oda & yarım pansiyon (2 öğün).

Çocuk ve Ergen Öğrenciler: Özel oda & tam pansiyon (3 öğün), özel oda & yarım pansiyon (2 öğün), paylaşımlı oda & tam pansiyon (3 öğün), paylaşımlı oda & yarım pansiyon (2 öğün).

GEC ÖĞRENCİ YURDU

Vancouver‘daki bir öğrenci topluluğunun parçası olmanın rahatlığı ile bağımsız bir yaşam tarzı arıyorsanız, GEC tarafından işletilen öğrenci yurtlarımız sizin için mükemmel bir çözümdür. GEC VIVA ve GEC PEARSON öğrenci yurtları, size zevk ve şehirde zamanınızın çoğunu yapmak için gereken her şey var. Konaklama ekibimiz, Vancouver, BC’de kalacak bir odadan çok daha fazlasını sağlayan amaca yönelik öğrenci konaklama sunma konusunda uzmanlaşmıştır. GEC Granville Suites: Vancouver şehir merkezinin kalbinde yer alan GEC Granville Suites, öğrenciler ve konuklar için tam servisli otel süitleri ve bakım paketleri sunmaktadır.

GEC VIVA: SSLC öğrencileri artık CIBT Education Group altında kardeş şirketimiz GEC tarafından sağlanan bir öğrenci yurdu olan GEC VIVA’da konaklama için SSLC ile rezervasyon yapabilirler. GEC VIVA, dünyanın her yerinden gelen öğrenciler için güvenli ve temiz bir konaklama sunmaktadır. Rezidans, Vancouver şehir merkezinde, mağaza ve restoranlara birkaç adım uzaklıktadır. Tamamen mobilyalı odaları, olanakları ve elverişli konumu ile hem bağımsız yaşam tarzı seçimini hem de öğrenci topluluğunun konforunu karşılayan bir yaşam alanı arayanlar için mükemmel bir konaklama çözümüdür. Tesisler, Hizmetler ve Olanaklar: Bedava internet, SSLC Vancouver kampüsüne yürüme mesafesinde, Vancouver’ın SkyTrain istasyonuna yakın, Vancouver‘daki Granville Adası Pazarı’na yakın, Çamaşırhane, Ortak alanlar için haftalık temizlik hizmeti, Mutfak, çamaşır makinesi ve kurutucu dahildir, Ortak mutfak (tam donanımlı), Fitness merkezi.

GEC Pearson: GEC Pearson, Vancouver‘ın güney tarafında yer alan iki yeni, altı katlı binadan oluşmaktadır. Rezidans, Vancouver şehir merkezine doğrudan bağlanan Canada Line üzerindeki bir Skytrain istasyonuna 10 dakikadan kısa bir yürüme mesafesindedir. GEC Pearson, GEC’in en büyük yurdudur ve 200’den fazla öğrenciye konaklama imkanı sunar. Her iki bina da bir yaşam alanı ve tam donanımlı mutfağa bitişik tam donanımlı özel ve ortak odalara ev sahipliği yapmaktadır. GEC Pearson’da ayrıca süit içinde çamaşırhane, spor salonu, açık ortak alan ve güvenli yer altı otoparkı bulunmaktadır. Diğer GEC mülklerine benzer şekilde, kontrollü erişim, tüm girişlerin ve ortak alanların video gözetimi ve ayrıca canlı bakıcılar GEC Pearson’daki ek özelliklerden sadece birkaçıdır. Tesisler, Hizmetler ve Olanaklar: Bedava internet, Tamamen mobilyalı süitler (mutfağa erişimi olan), Vancouver’ın Skytrain’ine kısa bir yürüyüş, Ortak alanlar için haftalık temizlik hizmeti, Mutfak, çamaşır makinesi ve kurutucu dahildir, Fitness merkezi, Alışveriş alanlarına yakın.

AKREDİTASYONLAR

FOTOĞRAFLAR

#iguru_button_664226a8079ea .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_664226a8079ea .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_664226a8079ea .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_664226a8079ea .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_664226a80983f .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_664226a80983f .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_664226a80983f .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_664226a80983f .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_664226a80b599 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_664226a80b599 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_664226a80b599 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_664226a80b599 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_soc_icon_wrap_664226a85b86e a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_664226a85b86e a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_664226a85b86e a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_664226a85b86e a:hover{ color: #ffffff; }