Club Class Malta Yaz Okulu programına 6-20 Yaş arasında katılan öğrenciler heyecan verici bir ortamda İngilizce dil eğitimi alırken şehrin merkezinde yer alan University of Malta’nın öğrenci yurdunda konaklayacaklar. Şehrin turistik yerlerine ve kumsala yakın olan lokasyon sayesinde öğrenciler Malta’yı keşfetmekte zorlanmayacaklar. Aynı zamanda öğrenciler Club Class’ın farklı ülkelerden gelen öğrenci çeşitliliği sayesinde de birçok farklı kültürden arkadaş edinip İngilizce pratik yapma şansı bulacaklar.
Club Class’ın sunduğu paket programda öğrencilerin Malta’da bulundukları süre boyunca zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerine yardımcı olacak herşey bulunmakta.
Clubclass Dil Okulları, İngilizce öğretiminin kalitesi için mükemmel bir üne sahiptir. Dünyanın her yerinden müşterilerle çalışma konusunda deneyimli ve Clubclass’taki geçirdiğiniz sürenin gerçekten unutulmaz olmasını sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapmaya kendini adayan, güler yüzlü, yardımsever ve özenli personel ekibimizle gurur duyuyoruz.

1999 yılından beri birçok kültürden insana dil eğitimi vermiş olan Clubclass dil okulu, Malta’nın merkez noktalarından biri olan St. Julian’a 10 dakikalık araç mesafesindeki Swieqi bölgesinde yer almaktadır. Swieqi; Malta’nın gece hayatı ile ünlü Paceville’e sadece birkaç dakika Malta’nın en gözde bölgesi olan Sliema’ya ise yaklaşık 15 dakika mesafededir.

Malta, tipik bir Akdeniz ülkesi olmasının yanı sıra, küçük bir ada ülkesidir. Akdeniz ikliminin hakim olduğu Malta; güzel ve etkileyici tatil olanaklarıyla birlikte İngilizcenin yerli halk tarafından da ana dili gibi konuşulduğu bir ülkedir Dünyanın en iyi dil okullarının merkezlerinin kurulduğu gözde bir ülke haline gelmiştir. Ülke ve konumu görüntü itibari ile Bodrum’ a benzemektedir.

500 öğrencilik kapasiteye ve interaktif tahtalarla donatılmış klimalı 29 sınıfa sahip olan Clubclass Malta’da, öğrencilerin boş zamanlarını ders çalışarak değerlendirme imkanına sahip oldukları çalışma odaları ve kütüphane bulunmaktadır. Aynı zamanda geniş teras, açık ve kapalı havuz, fitness merkezi, sauna ve jakuzi, snack Bar (sadece yaz sezonunda), aerobik stüdyosu, game center, internet cafe, çalışma alanı, çamaşırhane, restoran, cafe ve pub ve daha fazla hizmeti öğrenciye aynı bölgede verebilen Malta’daki tek dil okuludur. Sunulan tüm bu olanakların tadını çıkarmak için mükemmel bir fırsat sunarken maliyetleri minimuma indirir. Öğrencilere uluslararası bir ortamda sınıf dışında İngilizce pratik için mükemmel bir ortam sunmaktadır. Ayrıca Clubclass’ın en öne çıkan özelliği okul binası ile yurt konaklamasının aynı binada bulunmasıdır. Yani öğrenciler konaklamalarından okula sadece saniyeler için ulaşma imkanına sahiplerdir. Clubclass Malta’nın tüm eğitmenleri TELF lisanslıdır. Derslerin içeriği gramer,okuma,konuşma,yazma,anlama ve kavrama, iletişim becerilerine yönelik olarak geniş bir yelpazede planlanmış ve geliştirilmiştir. Aynı zamanda ingilizcelerini geliştirmeleri içinde Clubclass e-öğrenme portalı vardır ve ücretsizdir.

Sosyal etkinliklerimiz, Clubclass’ta eğitim görürken öğrencilerin her dakikanın tadını çıkarmasını sağlamak için tasarlanmıştır! Etkinlikler eğlenceli, güvenli ve eğlencelidir. Faaliyet liderleri ekibimiz deneyimli, eğlenceli seven ve eğitimli ilk yardımcı olan sorumlu kişilerdir. Öğrencilerimizin güvenliğini ve refahını sağlamak için gezi boyunca düzenli olarak devam edilir. Bu oran her 15 öğrenci için 1 grup lideridir.

Bunlar, dil becerileri pratiğini dengelemek için gençleri ve genç öğrencileri hedeflemek için dikkatlice tasarlanmıştır. Yaz Programlarımızı takip eden öğrenciler, yaratıcı ve ilgi çekici derslere katılacak, konuşma, dinleme, okuma ve yazma gibi becerilere odaklanarak akıcılıklarını geliştirecek ve geliştireceklerdir. Dil farkındalıklarını geliştirecek ve kelime dağarcıklarını genişleteceklerdir. Bu, rol oyunları, tartışmalar, proje çalışması ve mini sunumlar şeklinde etkileşimli görevler yoluyla günlük olarak uygulamaya konulur. Tüm sınıf dersleri ilginç, iletişimsel ve yaş grubuna uygun konulara odaklanır.

Clubclass’ta öğrenmeyi hızlandırmak için tasarlanmış çok çeşitli kurslar mevcuttur. Öğrencilerimizin mükemmel sınav geçme oranları, yıldan yıla, akademik mükemmelliğimizin kanıtıdır. Ne kadar çok pratik yaparsanız ve İngilizce’ye maruz kalırsanız, o kadar hızlı ilerleyeceğinizi biliyoruz. Öğrenmenizi geliştirmenize yardımcı olmak için Clubclass e-learning portalı ücretsiz olarak kullanılabilir. Bu portal sayesinde, okula varmadan önce kursa hazırlanabilir, okuldayken kullanabilirsiniz ve ayrıldıktan sonra 3 aya kadar edindiğiniz becerilerinizi koruyabilirsiniz.

Clubclass Dersleri

İngilizce seviyenizi yükseltmek tüm kurslarımızın amacıdır. Derslerimiz dinamik ve eğlencelidir ve İletişim Yöntemini kullanarak öğrenmeyi hızlandırmak için tasarlanmıştır. İngilizce konuşmanız ve anlamanız için gereken tüm dil becerilerini geliştirmenize yardımcı olacaktır.

• Dersler en son ders kitaplarını ve ders materyallerini kullanmayı;
• en son öğretim yaklaşımları;
• Clubclass e-learning portalını kullanmak;
• Özel ihtiyaç ve gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlanabilir;
• dört dil becerisini bütünleştirmek;
• Mümkün olduğu kadar çabuk öğrenebilmeniz için sizi meşgul ve motive edecek şekilde tasarlanmış;
• İngilizcede akıcılığınızı ve güveninizi desteklemeye önem verilir;
• İlerlemenizi izlemek için düzenli testler yapılır.

Clubclass tarafından sunulan en büyük avantaj, yurtdışındaki öğrencilerin bir araya gelip İngilizce ortamında iletişim kurmaları için ideal kılan okuldaki çeşitli okul olanakları ve karma tesislerdir.

Clubclass Öğretmenleri

Bütün öğretmenlerimiz, İngilizce’yi günlük yaşamda kullanmak için ihtiyaç duyduğunuz güveni edinmeniz için ilham verme, motive etme ve aşılama yetenekleri nedeniyle özenle seçilmiş, ana dili İngilizce olan eğitmenlerdir.
Çok özverili ve özenli olduklarından, öğrencilere ihtiyaçları konusunda yardımcı olmak için her zaman hazırdırlar. Her öğrencinin ilerlemesini ve bir öğrencinin yaşayabileceği herhangi bir problemin üstesinden gelmenin en iyi yolunu tartışmak üzere Haftalık takım toplantıları Çalışmalar Direktörü ile yapılır.

• Her öğretmen, İngilizce’yi yabancı dil olarak öğretmelerini sağlayan tanınmış bir TEFL yeterliliğine sahiptir;
• öğretmenler yüksek standartlara ulaşılmasını ve sürdürülmesini sağlamak için düzenli olarak en son öğretim yaklaşımlarına dair kurum içi eğitim kursları alır;
• arkadaş canlısı ve misafirperver;
• yaklaşımlarında profesyoneldir;
• mükemmel iletişim becerilerine sahip;
• Her yaştan, kültürden ve farklı geçmişlerden öğrencilerle ilişkilerde deneyimlidir.

Herşey Dahil Yaz Programı’ndaki öğrenciler ev sahibi ailelerle kalırken, Liberty programı öğrencileri ev sahibi aileler ile rezidans konaklama seçenekleri arasında seçim yapabilir. Gruplar bir otel veya aile yanında konaklama arasında seçim yapabilir. Tüm seçenekler okula yürüme mesafesindedir. Hangi konaklama seçeneğini seçerseniz seçin, İngilizce dil becerilerinizi geliştirebileceğiniz İngilizce konuşulan bir ortamda yaşayacaksınız.

PROGRAM SEÇENEKLERİ

AKREDİTASYONLAR

FOTOĞRAFLAR

#iguru_button_63c1323dde211 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63c1323dde211 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63c1323dde211 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63c1323dde211 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_63c1323de1f50 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63c1323de1f50 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63c1323de1f50 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63c1323de1f50 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_63c1323de5bd9 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63c1323de5bd9 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63c1323de5bd9 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63c1323de5bd9 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_soc_icon_wrap_63c1323eb83f9 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_63c1323eb83f9 a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_63c1323eb83f9 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_63c1323eb83f9 a:hover{ color: #ffffff; }