1980 yılından beri faaliyette olan LAL Language Centers öğrencilerine yüksek kalitede eğitim ve eğlence, aktivite programları sunmaktadır. LAL kısaltmasının açılımı ‘Language And Leisure’, yani Dil ve Boş Zaman’dır. Bu ad, öğrencilerin yeni dil becerileri kazanırken aynı zamanda sınıfın dışına çıkıp eğlenmeleri gerektiğine olan inancı vurgulamaktadır. LAL dünyanın dört bir yanında muhteşem yerlerde bulunan okulları ile gurur duymaktadır.

Malta’daki Genç Öğrenciler için İngilizce Okulumuza Katılın

Açık plan salon ve resepsiyonun, aydınlık ve havadar sınıfların ve Malta’nın çok samimi ve güneşli atmosferinin tadını çıkarın . Sliema’daki Genç Öğrenciler için İngilizce okulumuz sizi bekliyor!

8 – 17 yaşlar için 15 Sınıf başına maksimum öğrenci sınıflarda Paskalya, Yaz ve Sonbahar aylarında gerçekleşmektedir.

1980 yılından beri faaliyette olan LAL Language Centers öğrencilerine yüksek kalitede eğitim ve eğlence, aktivite programları sunmaktadır. LAL kısaltmasının açılımı ‘Language And Leisure’, yani Dil ve Boş Zaman’dır. Bu ad, öğrencilerin yeni dil becerileri kazanırken aynı zamanda sınıfın dışına çıkıp eğlenmeleri gerektiğine olan inancı vurgulamaktadır. LAL dünyanın dört bir yanında muhteşem yerlerde bulunan okulları ile gurur duymaktadır.

Malta’daki Genç Öğrenciler için İngilizce Okulumuza Katılın

Açık plan salon ve resepsiyonun, aydınlık ve havadar sınıfların ve Malta’nın çok samimi ve güneşli atmosferinin tadını çıkarın . Sliema’daki Genç Öğrenciler için İngilizce okulumuz sizi bekliyor!

8 – 17 yaşlar için 15 Sınıf başına maksimum öğrenci sınıflarda Paskalya, Yaz ve Sonbahar aylarında gerçekleşmektedir.

Sliema’daki İngilizce Okulumuzu neden seveceksiniz?

Malta, Avrupa’daki en ziyaretçi dostu ülkelerden biridir ve genç öğrencilerin İngilizce eğitimi için harika bir yer olmasını sağlar. Sliema, Malta’nın merkezinde , mağazalar, restoranlar ve eğlence yerleriyle dolu popüler bir ticari sahil kasabasıdır .

Mesire Malta’da en popüler sosyal buluşma yerlerinden biridir. Başkent, Valletta ve diğer miras alanlarına toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşılabilir.

Dil okulumuz Malta’nın en büyük okullarından biridir ve size birinci sınıf, yüksek teknoloji tesislerinin yanı sıra akademik mükemmellik ve dünyaca ünlü öğretim uzmanlığının muhteşem bir kombinasyonunu sunar .

Destekleyici tesisler:
 • Kablosuz internet,
 • Yerinde Kafe,
 • Bilgisayar ve Tablet Erişimi,
 • Kitapçı ve Kütüphane,
 • Bahçe,
 • Salon Bölgesi,
 • Klima,
 • Tekerlekli sandalye girişi.

Programlarımız, öğrencilerimizin tam bir yaz deneyimine sahip olmasını sağlamak için hafta boyunca ve hafta sonları gözetimli geziler içerir. Bunlardan bazıları;

 • Comino Cruise

Büyülü Mavi Lagün’ü ziyaret edin ve denizde harika bir günde kristal berraklığındaki suların tadını çıkarın ve daha sonra St Julian’s, St Andrews ve St Paul’s koyları gibi yerlerin görülebileceği Malta’nın kuzeyine doğru ilerleyin.

 • Dalış

Bu, Malta’nın sayısız eşsiz koyunda çeşitli dalış kurslarını denemek için harika bir fırsat! Deneyiminize ve mevcut becerilerinize göre, temel veya daha gelişmiş dalış kurslarına katılabilirsiniz!

 • Liman Gezisi

Büyük Liman ve Marsamxett Limanı çevresinde gezinin ve Valletta ve Üç Şehir’in tarihine ve güzelliğine tanık olun. Seyir ayrıntılı bir yorum içerir.

 • Marsaxlokk ve Mavi Mağara

Geleneksel balıkçı köyü Marsaxlokk’u ziyaret edin. Ardından yüzme ve rahatlama için serbest zamanla Wied iz-Zurrieq’i keşfedin. Son olarak, Blue Grotto’yu ziyaret etmek isterseniz, isteğe bağlı bir tura katılabilirsiniz.

 • Mdina ve Ta’Qali El Sanatları köyü

Mdina Deneyimi’ni de içeren Orta Çağ kenti Mdina’da rehberli bir turun tadını çıkarın. Ayrıca cam üfleme, telkari, çanak çömlek ve triko işi yapan geleneksel Malta ustalarını görebileceğiniz Ta’Qali el sanatları köyünü ziyaret ediyoruz.

 • Mediterraneo Deniz Parkı

Mediterraneo’nun yıldızları, Yunuslar ve daha sonra bir Deniz Aslanları ailesinin eğlenceli ve eğitici bir gösterisinde aksiyon dolu bir performansın keyfini çıkarın. Son olarak, papağan gösterisi, hileler dizisi ile kahkaha dikişlerinde izleyiciye sahip olacak.

 • Üç Şehir Turu

Malta şövalyeleri tarafından inşa edilen ve güçlendirilen Vittoriosa, Cospicua ve Senglea olmak üzere üç şehir olarak bilinen Cottonera Kalesi’ne götürüldüklerinde zamanın sislerine geri adım atın.

 • Mdina gece hazine avı

Elinizdeki bir harita ile, geceleri gizemini açarken ipuçlarını takip ederken, geceleri Mdina’nın güzel manzarasının tadını çıkaracaksınız. Çok eşsiz bir deneyim!

 • Valletta ve 5D Sinema

Grand Harbour ve Cottonera’nın muhteşem manzarasını seyredin. Ardından, St John’s Co-Cathedral’i geçin ve Malta adalarını farklı bir boyutta keşfetmek için 5D Sineması’nı ziyaret etmeye devam edin!

Aile yanı

Okula 30 dakikaya kadar uzaklıktadır. Ev sahibi bir ailenin yanında kalmak, yerel yaşam tarzını keşfetmenin ve öğrencilerin derslerinde öğrendikleri İngilizceyi pratik etmenin harika bir yoludur. Ev sahiplerinin çoğu Sliema ve komşu bölgelerde bulunmaktadır. Yarım pansiyon yemekler dahildir. Talep üzerine ve ek ücret karşılığında glütensiz veya vejetaryen yemekler servis edilmektedir. Mutfak tesisleri öğrencilerin kullanımına açık değildir. Her odada bir yatak, gardırop, masa bulunmaktadır. Banyolar genellikle ortak kullanılmaktadır. Özel banyo seçeneği ek ücrete tabidir. Ev sahibi ailelerin çoğu ek ücret karşılığında internet bağlantısı sunmaktadır ki bu özellikle talep edilmelidir. Öğrenciler ev sahibi ailenin ev telefonundan çağrı alabilirler. Ev sahibi aileler yalnızca haftada bir kez makul miktarda çamaşır yıkayacaktır. Öğrenciler ek çamaşırlara ihtiyaç duyuyorsa, öğrenciler kendileri tarafından yıkanmalıdır. Temiz çarşaflar haftada bir kez verilmektedir. Temiz havlular haftada iki kez verilmektedir. Öğrenciler odalarını temiz tutmalı, ancak haftada bir kez genel temizlik yapılmaktadır. Konaklamaları 13-17 yaş arasındaki öğrencilere okul açılış tarihlerini eşleştirmek için sunulmaktadır.

REZİDANS
Center Residence

Okula 5 dakika uzaklıktadır. Young Learner Center Residence’ımız, Young Learner School ve Sliema sahiline yürüme mesafesindedir. Sadece yaz aylarında kullanılabilir. Genç öğrenciler için yemek pişirme imkanı yoktur. Üç veya dört kişilik odalar. Duş, tuvalet ve lavabo bulunan özel banyolar, internet kafe ve kablosuz internet bağlantısı ek ücrete tabidir. Varışta sağlanan ve hafta ortası değiştirilen temiz çarşaflar, havlular günlük olarak değiştirilir ya da ihtiyaca göre değiştirilir, odalar günlük olarak kontrol edilir ve gerekirse temizlenir.

Club Rezidans

Okula 30 dakika uzaklıktadır. Young Learner Club rezidansı, özel olanaklara sahip ortak ve klimalı odalar sunmaktadır ve hafta içi okula ücretsiz ulaşım sağlamaktadır. Genç öğrenciler için yemek pişirme imkanı yoktur. Odalar üç veya dört kişilik odalar döşenmiştir. Duş, tuvalet ve lavabo bulunan özel banyolar, internet kafe ve Kablosuz internet bağlantısı ek ücrete tabidir. Varışta sağlanan ve hafta ortası değiştirilen temiz çarşaflar, havlular günlük olarak değiştirilir ya da ihtiyaca göre değiştirilir, odalar günlük olarak kontrol edilir ve gerekirse temizlenir.

PROGRAM SEÇENEKLERİ

AKREDİTASYONLAR

FOTOĞRAFLAR

#iguru_button_63c12950aab1b .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63c12950aab1b .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63c12950aab1b .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63c12950aab1b .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_63c12950ae957 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63c12950ae957 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63c12950ae957 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63c12950ae957 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_63c12950b2537 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63c12950b2537 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63c12950b2537 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63c12950b2537 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_soc_icon_wrap_63c129515b097 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_63c129515b097 a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_63c129515b097 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_63c129515b097 a:hover{ color: #ffffff; }