Neden Swan?

 • Öğrencileriniz için ilk günden itibaren oluşturulmuş kişiselleştirilmiş ders programı
 • Bireysel öğrenme planı ve öğrenci portföyü
 • CLIL odağı ve isteğe bağlı liderlik projesi
 • Çevrimiçi yerleştirme testi öğrencileriniz gelmeden önce kullanılabilir.

Swan Junior Uluslararası Yaz Programına katılmak için dünyanın her yerinden gençler geliyor. 12 ve 17 yaşları arasındaki öğrenciler için özel olarak tasarlanan Junior Kurslarımız, eğlenceli ve samimi bir ortamda, South Dublin’in kalbinde birinci sınıf, çağdaş bir kampüste temel dil becerileri sunar.

Dublin Uluslararası Havalimanı’ndan havaalanı transferleri, ev sahibi aile veya konutlarda konaklama ve heyecan verici bir etkinlik ve gezi programı içeren eksiksiz bir paket sunmaktadır.

Nord Anglia Özel Uluslararası Okulu, Dublin, Swan Junior Uluslararası Yaz Programı

Swan Genç Uluslararası Yaz Programı South County Dublin Irelands en seçkin özel uluslararası okul kampüsünde yer alır. Avrupa, Rusya, Orta Doğu, Güney Amerika ve Asya dahil olmak üzere dünyanın her yerinden öğrencilerle dersler alacak, yeni arkadaşlar edinebilecek, drama, sanat ve spor dallarına katılacak, tüm eğlenceli turistik yerleri ziyaret edecek ve İngilizcenizi geliştireceksiniz. Yaz Programı öğretmenlerimiz, öğrendiklerinizle ilgilendiğinizden emin olmak için haftalık kurs programları oluşturma konusunda uzmandır.

Okul kampüsü, Leopardstown’daki Nord Anglia Uluslararası Okulu’nda mükemmel bir konumda, Dublin’in merkezine sadece 8 km uzaklıkta, şehre kolay erişim ve yemyeşil kırsal alanlarla çevrilidir. Dinamik ve canlı bir ortamda birinci sınıf spor, müzik, drama ve kültürel etkinlikler sunuyoruz. Kampüsteki seçkin spor tesisleri öğrencilerin çok çeşitli sporları denemelerini sağlar. Çok amaçlı, sel aydınlatmalı bir kategori dört astro çim saha, son teknoloji ürünü bir kapalı spor salonu, açık bir basketbol sahası, bir dans stüdyosu, bir oditoryum, bir tiyatro ve müzik bölmelerine sahiptir.

Leopardstown, South County Dublin’de Dublin dağlarının eteklerinde, denizden sadece 15 dakika ve Dublin Uluslararası Havaalanı’na 25 km’den daha kısa mesafede yer alan bir yerleşim bölgesidir. Güvenli ve iyi bir konuma sahip, etkileyici ulaşım bağlantılarına sahip sakin ve konforlu bir alandır. Central Park’ta kampüse sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde bir LUAS (Green Line) hafif raylı sistem istasyonu bulunmaktadır. Luas sizi 25 dakikada Dublin Şehir Merkezi’ne güvenle götürecektir. Leopardstown da çeşitli Dublin Otobüs güzergahlarındadır.

Burada, Swan’da öğrencilerin teşvik edici ve destekleyici bir ortamda daha iyi öğrendiklerini biliyoruz, bu yüzden sınıfların eğlenceli ve ilgi çekici olmasını sağlıyoruz. Genç öğrencilerimiz Avrupa, Güney Amerika, Rusya, Orta Doğu ve Asya’dan geliyor ve tüm öğrencilere heyecan verici ve çeşitli uluslardan oluşan bir şirketten zevk alma şansı veriyor.

Genel İngilizce kursunun amacı, her bireyin iletişimsel İngilizce dil yeteneğini geliştirmek, İngilizce’nin güvenle çalışmasını sağlamaktır. Öğrenciler seviyelerine uygun diğer milletlerden öğrencilerle Genel İngilizce dil sınıflarında olacaklardır. Bir sınıfta en fazla 15 öğrenci olacaktır. Öğretmenlerimiz öğrencilerin konuşma ve telaffuz gibi iletişimsel ve etkileşimli becerilerini geliştirmeye odaklanacaktır.

Dil öğretimine iletişimsel bir yaklaşım uyguluyoruz ve öğrenciler İngilizcelerini çeşitli sınıf bağlamlarında kullanmaya teşvik edilecekler. Bireysel olarak, çiftler halinde ve gruplar halinde çalışacaklar.

“Deneyimli arkadaş canlısı öğretmenlerimiz, ilgi alanlarınıza odaklanan haftalık bir ders planı oluşturmak için sizinle birlikte çalışacaktır”

Ders Saati: Pazartesi – Cuma, 09.00-12.30 30 dakikalık ara

Öğrencilerin okul tatillerinde burada olduklarını ve eğlenmek istediklerini anlıyoruz. Bunu göz önünde bulundurarak, birçok farklı etkinlik ve geziyle dikkatlice eğlenceli ve ilginç bir etkinlik programı tasarladık. Bu etkinlikler ve geziler, öğrencilere burada Dublin’de mümkün olan en iyi deneyimi sunmak, İrlanda kültürünü öğrenmek ve keşfetmek, dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinmek ve eğlenmek ve en önemlisi İngilizce dil becerilerini en üst düzeye çıkarmak için düzenlenmiştir.

Her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri öğrenciler çeşitli gözetimli kampüs içi aktivitelerin tadını çıkaracaklar. Bunlar arasında Spor, Dans, Sanat, Drama ve diğer atölyeler bulunmaktadır. (ilk Pazartesi günü, yeni öğrenciler Dublin şehir merkezine rehberli bir tanıma turunun tadını çıkaracaklar).

Her Salı ve Perşembe günü, öğrenciler bir Swan temsilcisinin eşliğinde yerel ilgi çekici yerlere yarım günlük bir geziye çıkacaklar.

Her Cuma gecesi, hem Ev Sahibi Aile hem de Konut öğrencileri için tam denetimli bir Disko olacaktır.

Aile Yanı

Öğrencilerimizin konaklamalarından gerçekten memnun olmaları bizim için önemlidir. En yüksek standartların karşılandığından emin olmak için düzenli olarak denetlenen, özenle seçilmiş çok sayıda ev sahibi aileye sahibiz. Ev sahibi ailelerimizin tamamı arkadaş canlısı ve misafir ettikleri öğrencilerle ilgileniyor. Aile yanında konaklama klasik bir seçenektir ve öğrenciler aileye kabul edilir. Swan junior öğrencileri ikiz odalarda tam pansiyon konaklama keyfini çıkaracaklar. Konaklamaları boyunca kahvaltı, paketli öğle yemeği ve akşam yemeği verilir. (İsteğe bağlı: Pazartesi – Cuma günleri okulda sıcak öğle yemeği için haftada 50 €, bu varıştan önce rezerve edilmelidir) Refakatçi liderlere tam pansiyon, tek odalı konaklama sağlanacaktır. Ev sahibi aile tarafından nevresimler ve havlular temin edilecektir. Ev sahibi aile haftalık hafif çamaşırhane hizmeti sağlayacaktır. Öğrenciler ev sahibi aile ve okul kampüsü arasında seyahat etmek için toplu taşıma araçlarını kullanacaklardır.

Rezidans

Blackrock Salonları, Dublin banliyösüne bakan Dublin banliyösünün en önemli yerleşim ve alışveriş alanlarından biri olan, gelişen sahil kasabası Blackrock’a yürüme mesafesindedir.Konutlar, trafik ve diğer gürültüden iyi kaldırılmış, ancak şehre uygun demiryolu ve otobüs bağlantıları ile hoş bir özel bina kompleksi.

Konut öğrencileri ortak tuvalet ve duş olanakları bulunan tek kişilik odalarda tam pansiyon konaklama imkanından yararlanabilirler. Her katta birkaç tuvalet ve duş vardır. Erkek ve Kız öğrenciler ayrı ayrı kalacaklardır. Tüm odalarda çalışma masası, gardırop / depolama alanı ve Wi-Fi vardır.

Kahvaltı ve akşam yemeği, kampüs içindeki restoranda servis edilir ve Nord Anglia’daki okul kampüsünde sıcak bir öğle yemeği servis edilir. Hafta sonları öğrencilere paketli öğle yemeği verilir.

Sadece 15 dakikalık kısa bir yolculukla özel bir koç, her sabah kahvaltıdan sonra öğleden sonra Blackrock Halls’tan Nord Anglia’ya ve akşam yemeği için öğleden sonra aktivitesini izleyen öğleden sonra geri götürecektir. Yarım günlük gezilerin öğleden sonraları toplu taşıma araçlarını kullanacaklar.

Yerleşim kampüsümüzde çeşitli eğlenceli, interaktif akşam etkinlikleri düzenlenecek.

Konut öğrencileri, kampüste çeşitli spor ve sosyal aktiviteler içeren tam denetimli bir akşam aktivite programının tadını çıkaracaklar.

Paket Adı Paket İçeriği
Yaz Kampı  Genel İngilizce Kursu, öğleden sonra ve hafta sonu aktiviteleri, ikiz konaklama / tam pansiyon
Yaz Kampı Standardı  Genel İngilizce Kursu, havaalanı transferleri, ikiz konaklama / tam pansiyon
Yaz Kampı Kişiselleştirilmiş  Genel İngilizce Kursu artı öğleden sonra ve hafta sonu aktiviteleri
STANDART PAKETE DAHİL OLANLAR
 • Dublin Uluslararası Havaalanı’ndan Dönüş Havaalanı Transferleri (yalnızca Gruplar için dahildir)
 • Varışta Hoşgeldin Paketi
 • Varış Öncesi Çevrimiçi Yerleştirme Testi
 • Haftada 15 saat İngilizce dersi
 • Modern Konu Bazlı Müfredat
 • Öğrenci Günlüğü
 • Haftada 3 Kampüste öğleden sonra aktivitesi (Spor, Sanat, Drama, Dans, Kültür Atölyeleri)
 • Haftada 2 Yarım Gün Geziler (toplu taşıma araçlarını kullanarak)
 • Haftada 1 Tam Gün Gezi (özel ulaşım aracıyla)
 • Cuma Disko
 • Tamamlama sertifikası.

AKREDİTASYONLAR

FOTOĞRAFLAR

#iguru_button_63c0485c21d67 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63c0485c21d67 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63c0485c21d67 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63c0485c21d67 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_63c0485c245cd .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63c0485c245cd .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63c0485c245cd .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63c0485c245cd .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_63c0485c2679a .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63c0485c2679a .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63c0485c2679a .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63c0485c2679a .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_soc_icon_wrap_63c0485c9a1f4 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_63c0485c9a1f4 a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_63c0485c9a1f4 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_63c0485c9a1f4 a:hover{ color: #ffffff; }