Bir öğretmenin evinde İngilizce’yi bire bir öğrenin !

Homelingua programı, öğrenciler için İngiltere ve İrlanda’daki deneyimli ve kalifiye belirli kriterlere göre seçilen bir öğretmenin evinde konaklama sağlayarak kısa sürede İngilizce öğreten bir programdır.

Homelingua programı yoğun ve birebir evde eğitim kursları konusunda uzmandır. İngilizce derslerinden rahat bir ortamda faydalanmak için eşsiz bir fırsattır. İngilizceye hakim olmak için mümkün olan en hızlı ilerlemeyi yapmak istiyorsanız, Homelingua tam size göre.

Mümkün olan en yüksek kalitede ev eğitimi programları sunmayı taahhüt eden Homelingua programlarımız, öğrenmek için samimi ve rahat bir ortam sağlayabilen en iyi eğitmenlerle çalışıyoruz. Çok titiz bir seçim prosedürü uyguluyoruz ve bizimle çalışmak için başvuran tüm öğretmenlerin sadece %10’u Homelingua öğretmenleri olmak için seçiliyor. İlgi alanlarınızı paylaşan bir öğretmenle sizi eşleştirmek için öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tanımak için büyük özen gösteriyoruz.

Homelingua’da öğrenci güvenliği bir numaralı önceliğimizdir. Öğrencilerimizin evde eğitim aldığı öğretmenleri ile güvenli, keyifli ve ödüllendirici zaman geçirmelerini sağlamak için çok fazla zaman ve kaynak yatırımı yapıyoruz.

Mümkün olan en yüksek kalitede ev eğitimi programları sunmayı taahhüt eden Homelingua programlarımızda, öğrenmek için samimi ve rahat bir ortam sağlayabilen en iyi eğitmenlerle çalışıyoruz. Çok titiz bir seçim prosedürü uyguluyoruz ve bizimle çalışmak için başvuran tüm öğretmenlerin sadece %10’u Homelingua öğretmenleri olmak için seçiliyor.İlgi alanlarınızı paylaşan bir öğretmenle sizi eşleştirmek için öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tanımak için büyük özen gösteriyoruz.

 

Örnek Homelingua Öğretmeni

Rowena G

Lokasyon: Barrington, Cambridge yakınında

En yakın havaalanı: LondonStansted (STN)

Verdiği kurslar: Aile kursları, IELTS hazırlık

Rowena kocası, 3 çocuğu ve iki köpeği ile birlikte 13. yüzyıldan dönüştürülmüş bir yel değirmeninde yaşamaktadır.

Rowena Eğitim Yüksek Lisans sertifikası ve CELTA belgesine sahiptir. Uzun yıllar boyunca eğitim vermiş ve sınav gruplarıyla (FCE, IELTS, CAE) çalışmıştır.

 

Niteliklerimiz

Homelingua öğretmenleri katı bir başvuru süreci ile işe alınır. Tüm öğretmenlerin Cambridge Üniversitesi (CELTA) veya Trinity College (TESOL) gibi bir İngilizce öğretim yeterliliğine sahip olmalarını istiyoruz. Okul öğretmenlerinin lisansüstü öğretim yeterlilikleri olmalıdır – ya İngiltere’de bir PGCE ya da İrlanda’da PGDE.

 

 

Öğretmen Seçim Süreci 

Başvuru sahiplerinin sadece% 10’u başarılıdır. Öğretmenler, aktif bir Homelingua öğretmeni olmadan önce beş aşamalı titiz bir işe alım sürecinden geçer. Bu süreç kapsamlı bir mülakat, polis geçmişi ve referans kontrolleri ve eksiksiz bir ev denetimini içer

 

 

Denetimler ve Destek

Bir öğrencinin bir öğretmenle çalışabilmesi için Genel Müdürlük ekibinin bir üyesi, öğretmenin evini ve ailesini, her iki yılda bir daha fazla denetimle denetler. Akademik Öğretmen Yöneticisi, kursları ve öğrenci ilerlemesini sürekli olarak izler; bu, kurs sırasında öğrenci ve öğretmeni ilerleme ve memnuniyeti kontrol etmek için çağırmayı içerir.

Yüksek kaliteli akademik programlar sunma konusundaki köklü itibarı ile, kursunuzun tüm ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olacağız, sizi geri kalan İngilizce seviyenizi ve eğitmen ailenizin evindeki zamanınızın hoş bir anısı ile ülkenize geri göndereceğiz.

Homelingua’da öğrenci güvenliği bir numaralı önceliğimizdir. Öğrencilerimizin evde eğitim aldığı öğretmenleri ile güvenli, keyifli ve ödüllendirici zaman geçirmelerini sağlamak için çok fazla zaman ve kaynak yatırımı yapıyoruz.

 • Programın İçeriği

 

 • Kişiselleştirilmiş kurs
 • Seçilen saat sayısına göre İngilizce eğitimi
 • Öğretmenlerimizin evinde rahat bir konaklama ve tüm yemekler (geziler için paketlenmiş öğle yemekleri de dahil)
 • Çevrimiçi seviye değerlendirme testi
 • Çalışma hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış ihtiyaç analizi ve kişiselleştirilmiş kurs
 • Konaklamanız sırasında kullanım için eğitim materyalleri
 • Vardığınızda öğrenci bilgileri paketi
 • Kişisel kurs sonu raporu ve katılım sertifikası
 • Öğretmenlerinizle haftada iki yarım günlük gezi ve bir haftadan uzun süren programlar için hafta sonu bir tam günlük gezi
 • Sağlık sigortası
 • Öğretmeninizin aile yaşamına bütünüyle entegre olma

Homelingua, küçük öğrencilere toplu taşıma araçları kullanarak öğretmenlerinin evine bağımsız olarak seyahat etmelerine izin vermez. 18 yaşın altındakilere her zaman bir yetişkin eşlik etmelidir. Güvenilir transfer şirketleri ile çalışıyoruz ve ek ücret karşılığında küçük öğrenciler için varış ve kalkış transferleri düzenleyebiliyoruz. Yazılı ebeveyn izni varsa, 16-17 yaşları arasındaki öğrenciler, öğretmenlerin evine bağımsız olarak seyahat edebilir.

15 yaş ve altındaki öğrenciler için transfer sürücüsü eşlik edecek check-in ve güvenlik kontrolü sırasında öğrenciye yardımcı olacak. 16 yaş ve üstü öğrenciler için sürücü, öğrenciyi terminale götürecek ve onlara doğru check-in alanını gösterecektir. Sürücüler, öğrencinin kendi işlerini bağımsız olarak yapma konusunda güvende ve kendinden emin olduklarından emin olduktan sonra yalnız bırakacaktır.

Çocuklar yalnız seyahat ederken refakatsiz küçükler (UM) hizmeti için rezervasyon yaptırmak isteyebilirsiniz. Bu, temsilcilerimizin öğrenciyi, uçağa binene kadar çocuklarıyla birlikte kalacak olan havalimanı personelinin bir üyesine teslim edeceği anlamına gelir. Bu hizmet, herhangi bir çocuk için rezerve edilebilir, ancak çoğu havayolu 15 yaşından küçük çocuklar için bunu gerektirir.

Evde Eğitim kursu, odaklanmış ev derslerini eğlenceli kültürel aktiviteler ve gezilerle birleştirir. İngiliz veya İrlandalı bir ailede yaşam deneyimlemek için bir çalışma tatilinin tadını çıkarmanın mükemmel bir yoludur. Bazı öğleden sonraları öğretmeninizle aktiviteler ve geziler yapmak için harcanacaktır. Aktiviteler arasında şehir turları, müze ziyaretleri, sanat sergileri, yemek pişirme ve pişirme, geleneksel İngiliz ikindi çayı, ziyaret kaleler ve çok daha fazlası var!

Bunlardan bazıları ücretsiz olacak ve bazıları giriş ücretine tabi olacaktır. Bu bilgiler öğrenciye vardıklarında öğretmen tarafından verilecek ve tüm seçenekler açıklanacaktır. Öğrenciler yüksek giriş ücretleri veya öğretmenin evinden önemli bir mesafe ile bir gezi seçtikleri takdirde, kendileri ve öğretmen için seyahat masraflarını ve giriş masraflarını karşılamaları istenecektir. Tüm makul yerel seyahat ücretleri ücretlere dahildir.

Küçük öğrenciler için özel istek gezileri (örn. London Eye, Harry Potter World, Alton Towers, vb) önceden rezerve edilebilir ve ödenebilir. Gençlerden hiçbir zaman doğrudan öğretmenler tarafından para istenmeyecek.

Homelingua kursunda bazı öğleden sonraları öğretmeninizle birlikte yapacağınız aktiviteler ve gezilerle geçer. Şehir turları, müze gezisi, sanat galerisi gezisi, yemek pişirme, geleneksel İngiliz ikindi çayı, şato gezileri gibi farklı etkinliklere katılırsınız.

Homelingua haftaları Pazar-Cumartesi günleri arasındadır ve kurslar yıl boyunca herhangi bir Pazar günü başlayabilir. Öğrenciler, öğretmenlerinin evine pazar günü 08:00-22:00 saatleri arasında ulaşabilirler. Yaz mevsiminin dışında başka varış/kalkış tarihleri de mevcut olabilir.

Öğretmenler yerel tren veya otobüs istasyonunda öğrencileri karşılar. Ek ücret karşılığında direkt taksi/araba transferleri düzenlenebilir.

Sigorta, 6-65 yaş arası öğrenciler için kurs ücretlerimize dahildir. Bu politika, varış gününden kalkış gününe kadar öğrencileri kapsar ve ulaşım, iptal ve sağlık konularını kapsar.

PROGRAMLAR

#iguru_button_664228cbea00a .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_664228cbea00a .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_664228cbea00a .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_664228cbea00a .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_664228cbec54f .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_664228cbec54f .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_664228cbec54f .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_664228cbec54f .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_664228cbee902 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_664228cbee902 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_664228cbee902 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_664228cbee902 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_soc_icon_wrap_664228cce3dbe a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_664228cce3dbe a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_664228cce3dbe a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_664228cce3dbe a:hover{ color: #ffffff; }