LSI, 1965’ten bu yana dünyanın dört bir yanından binlerce öğrenciye eğitim vermektedir. LSI, tüm dünyaya yayılmış olan geniş bir okul ağına sahip uluslararası bir kurumdur. İngiltere, Kanada, ABD, Malta, Yeni Zelanda Fransa İsviçre ve Avustralya’da merkezleri bulunmaktadır. LSI ayrıca İspanya, İtalya, Rusya, Meksika, Panama ve Kosta Rika’da partner dil okullarıyla birlikte çalışmaktadır.Tüm okulları modern uygulamalara sahip olup en son teknoloji ile donatılmıştır. Şehirlerin cazip bölgelerinin merkezinde yer almaktadır. Özenle seçilmiş yardımsever bir kadro ile çalışır. Tüm okullar son teknolojiyle donatılmıştır. LSI okulları oluşturdukları sıcak ve arkadaş canlısı atmosfer ile, dil öğrenmeyi oldukça keyifli hale getirir. LSI öğretmenleri esaslı eğitim becerilerine sahip olup, bütün LSI calışanları arkadaş canlısı ve yardımsever servisimiz bütün LSI öğrencilerine sunulması için özenle seçilmiştir. Eğitiminiz boyunca size yönlendirmek için sürekli hazır bulunurlar. LSI’nin bir amacı ve amacı vardır: mümkün olan en iyi dil öğrenme deneyimini elde etmenizi sağlamak. Dil becerilerinizi ister mesleki ister akademik ister kişisel nedenlerden ötürü geliştirme istiyor olun; LSI, ihtiyacınıza cevap verecek doğru kursa mutlaka sahiptir.
LSI Auckland aynı zamanda bir TOEFL sınav merkezidir. Okulda genel İngilizce programlarının yanı sıra mesleki İngilizce programları ve sınav hazırlık kursları da sunulmaktadır. LSI zincir okulları Auckland şubesi, ikisi de merkezi lokasyonlarda olmak üzere iki kampüse sahiptir. Bunlardan ilki Myers Parkı’nda, diğeri de High Street’tedir.

LSI Auckland kampüsü Auckland’in tam merkezinde, kafe ve restoranların yakınında bulunmaktadır ve otobüs hatlarına on dakikalık yürüme mesafesindedir. Denize de yakınlığından dolayı okul sonrası arkadaşlarınızla zaman geçirmek için bir alternatiftir.
Yeni Zelanda’nın Kuzey Adasında yer alan Auckland, Yeni Zelanda’nın hem en büyük hem de en güzel şehirlerinden biridir. Auckland tümü yürüyüş mesafesinde olan plajlar, limanlar ve dağlarla çevrilidir. Yelkenler şehri” olarak da bilinen Auckland, Yeni Zelanda’ nın mükemmel güzellikteki bir liman kentidir. Her kültürden insana ev sahipliği yapan bu kozmopolit şehir değişik doğa ve su sporları alternatifleriyle şüphesiz dünyanın en heyecanlı şehirlerinden birisidir.Hem şehir hayatı hem de doğal yaşam seven öğrenciler için tercih edilebilir.

Kablosuz internet, televizyon ve DVD’lerin bulunduğu bir bilgisayar odası, Zengin bir kütüphane, Bireysel çalışma alanı.
Top ile oynanan oyunlar, Masa tenisi, Oyun odası, Spor tesisi, Langırt/futbol , 2 adet öğrenci dinlenme odası, Film kiralama, Sınıf sonrası dil öğrenim yazılımına ücretsiz erişim.
Kafeterya, buzdolabı, mikrodalga fırını ve sıcak içecek makinesinin bulunduğu sosyalleşebileceğiniz bir öğrenci salonu, Yemek Odası, Otomatik aperatif makinesi ve içecek makinesi
Bekleme odası, Öğrenci destek masası, Fotokopi makinası, Acil Yardım, Üniversite danışmanlığı servisi, İbadet odası, Resmi Sınav merkezi.
Okulun Ortalama öğrenci sayısı: Yetişkin kursları yaz mevsiminde 200; Yetişkin kursları yıl boyunca 150.
20 Modern Sınıf: Tüm sınıflarda TV, klima, ısıtıcı ve bol doğal ışık, İnteraktif beyaz tahta, sınıf mevcudu maksimum 15 öğrenci.
Engelli erişimi: Sınıfa tekerlekli sandalye erişimi, Engelli tuvaleti, Resepsiyona tekerlekli sandalye erişimi, Kafeteryaya tekerlekli sandalye erişimi, Görme engellilere göre uyarlanmış çevre.

Auckland, Yeni Zelanda’nın kültür ve ticaret merkezi olarak büyük alışveriş merkezlerinden çeşitli sanat gösterilerine kadar birçok aktiviteye olanak sağlamaktadır ve LSI da aktivite programı dahilinde öğrencilerini bu olanaklardan yararlandırmaktadır. Alışveriş imkanlarından, muhteşem Maori ve Polinezya sanat sergilerine kadar birçok olanak sunar. Sosyal program, yenilmez LSI futbol takımı ile hava dalışından kayağa, şarap tatmaktan Yeni Zelanda kırlarında yürüyüş yapmaya kadar, sonsuz yaratıcı olanaklarıyla eşsizdir. Dalış kursları, yelken eğitimleri, kayak, rüzgar sörfü, binicilik, kış aylarında kayak, snowboard ve buz pateni, çeşitli konserler, öğrenci partileri ve biribirinden keyifli etkinliklerdir.
Kahve ve sohbet: Auckland’daki sayısız güzel kafeden birinde, öğrencilerimizle İngilizce pratik yapabilirsiniz. Öğrencilere eşlik eden personelimiz, aynı zamanda Auckland kentinin simgeleri hakkında da rehberlik yapmaktadır.
Eden Dağı’nda Manzara Gezisi: Eden Dağı zirvesinin 360 derecelik görüş açısıyla Auckland’ın muhteşem manzaralarını izleyebilirsiniz. Yürüyüş yollarını keşfedebilir, New Zealand’a özel bitkiler ve vahşi yaşam alanları hakkında bilgi edinebilir veya sadece manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Eden Dağı 24 saat açıktır ve gece manzaraları da büyüleyicidir. Girişler ücretsizdir.
Domain Parkı’nda Amerikan futbolu ve hafif Ragbi: Auckland Domain Parkı’nın güzel ortamında, son derece popüler haftalık futbol maçlarımız için, her Çarşamba, Çalışma Direktörümüz ve yetenekli bir futbolcu olan Grant Duncan’a katılabilirsiniz.
Sky Tower: 328 metre yüksekliğindeki kulede, çelik halatlar bağlanarak yürüyebilir ve 192. kattan aşağıya gökyüzü atlayışı yapabilirsiniz.
Auckland Savaş Müzesi: Bünyesinde Yeni Zelanda tarihi, doğal tarih ve savaş tarihi üzerine ürünler barındıran müze, Yeni Zelanda en önemli müzelerinden birisidir.
Sea Life Kelly Tarlton’s Aquarium: Ünlü dalgıç Kelly Tarlton tarafından yapılan akvaryumda birçok deniz canlısını görebilir ve dilerseniz köpek balıklarıyla birlikte yüzebilirsiniz.

Genel ve Yoğun Kurslar: Genel 20 programında haftada 20 ders bulunmaktadır ve dersler boyunca farklı gündelik durumlara göre iletişim becerilerinizi hızla geliştireceksiniz. Yoğun 25 programında haftada 25 ders eğitim verilmektedir. Yoğun 30 programında, kısa bir süre içinde oldukça fazla akıcılık kazanmanız için gereken tüm alanlara odaklanmaktadır. Öğleden Sonra 10 programı ise dildeki akıcılığınızı, sözcük bilginizi ve telaffuzunuzu geliştirmek isteyen öğrenciler için uygundur.
Premium Kurslar: LSI, bireyler ve küçük gruplar için özel olarak tasarlanmış dil eğitimleri sunar. Bu kurslar mesleki amaçlı dil eğitimi odaklıdır ve özel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde uyarlanabilir. Executive Bire Bir (haftada 10 ders), Executive Bire Bir (haftada 20 ders), Executive Bire Bir (haftada 30 ders), Executive Bire Bir (haftada 40 ders), Executive Bire Bir (haftada 5 ders), Mini Grup (haftada 20 ders) olarak farklı program seçenekleri sunulmaktadır.
Akademik Kurslar: GMAT & SAT hazırlık kursları (Genel 20 artı 10 bire bir dersler), GMAT & SAT hazırlık kursları (Genel 20 artı 5 bire bir dersler), LSI 30 Cambridge Sınavı Kursları (CAE), LSI 30 Cambridge Sınavı Kursları (FCE), Pathways, Toefl Hazırlık Kurslar, Akademik İngilizce olmak üzere farklı program seçenekleri vardır.
İş Dünyası: Öğretmenlik için İngilizce (Standart 20 artı bireysel 10 ders), Öğretmenlik için İngilizce (Standart 20 artı bireysel 5 ders), İş ingilizcesi, Hukuk ingilizcesi, Tıp ingilizcesi, Havacılık İngilizcesi (Standart 20 artı 10 bireysel ders), Havacılık İngilizcesi (Standart 20 artı 5 bireysel ders) program seçenekleri vardır.
Kulüp 40+: 40 yaş ve üstü öğrenciler için oluşturulan programda LSI olarak, olgun ancak ruhu genç öğrencileri yıl boyunca tüm kurslarımızda görmekten mutluluk duyarız. Buna ek olarak, belirli konumlarda daha olgun öğrencilerimizin ilgisini çekecek sosyal aktiviteler düzenlemekteyiz. Bazı örnek aktiviteler: şaraphane ziyaretleri, yağmur ormanları gezisi, Maori dokumaları, tekne gezileri, tiyatro gezileri, Kensington Sarayı gezisi.
İngilizce ve Barista Eğitimi: Ev sahibi ülkede bir iş bulmakta yardımcı olacak yeni bir beceri öğrenme ederken İngilizcenizi geliştirmek istermisiniz? Barista eğitimi ile İngilizce derslerini birleştirebilirsiniz. Barista mesleği, iş başvurusunda bulunmak size öğrenim görürken çalışmaya uygun bir iştir.
Demi pair Programı: LSI ile en az 10 hafta dil eğitimi alıp, yeni arkadaşlıklar, çocuk bakımında deneyim kazanmak, yeni bir ülkeye seyahat etmek, İngilizcenizi geliştirmek ve hem iş hem eğitim geleceğinizi hazırlayabilirsiniz. LSI öğrencilere Demi-Pair olarak çalışma fırsatı sunmaktadır, böylece dili yaşayarak öğreniyorlar. Demi-Pair haftada 15-20 saat çalışma karşılığı yemek ve konaklama sunmaktadır.
Eğitim ve iş programı: LSI Eğitim ve İş Deneyimi Programları, dil becerilerinizi bir iş ortamında uygulayıp geliştirmek ve değerli bir iş deneyimi kazanmak için mükemmel bir fırsattır. Program, iletişim becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olarak, yerleştirildiğiniz işten keyif almanızı ve faydalanmanızı sağlar. LSI, hem ücretsiz hem de ücretli işe yerleştirme imkanları sunmaktadır. Bu programlar, üniversite yaşındaki öğrenciler veya sınırlı tecrübeye sahip profesyoneller için idealdir.
Akşam Kursları: Akşam Yoğun 24 kurslarımızda gündüz kurslarıyla aynı Yoğun 24 müfredatı izlenir. Bu da öğrencilere, iki hafta önceden bildirilmek şartıyla, gündüz ve akşam kursları arasında geçiş yapma esnekliği sunar.

AİLE YANI
Özenle seçilmiş ailelerimiz kaldığınız ülkedeki hayatın nasıl olduğunu öğrenmenizi sağlayarak, arkadaş canlısı ve rahat ortamlar sunmaktadır. Birçok öğrencimiz yıllar sonra bile yanlarında kaldıkları ailelerle görüşmeyi sürdürmektedir.
REZİDANSLAR
City Lodge: LSI’ye ve şehir merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Minimum yaş 18’dir. Tek, premium tek ve çift / ikiz odalar, özel banyo, Kendin pişir kendin ye, buzdolabı, çay / kahve yapma imkanı, odada TV, çalışma masası, TV, büyük mutfak, yemek alanı, internet olanakları, çamaşır odası, haftalık temiz çarşaflar, 24 saat hizmet veren personel.
YMCA: LSI’ye ve şehir merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Minimum yaş 18’dir. Tek ve çift kişilik odalar ve yatakhaneler, her katta paylaşımlı banyo, Kendin pişir kendin ye, mini buzdolabı, gardırop, TV’li salon, mutfak olanakları ve mutfak eşyaları, WiFi, çamaşır odası, tesis içi fitness merkezi, haftalık temiz çarşaflar, 24 saat hizmet veren personel.
Zest OK: LSI’ye ve şehir merkezine 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Minimum yaş 18’dir. Tek kişilik odalar, ortak banyo, Kendin pişir kendin ye, buzdolabı, çalışma masası, ısıtma, ortak mutfak, çamaşır yıkama olanakları, ortak oda TV, geniş oturma odası alanı, dışarıda barbekü alanı, bisiklet deposu, anahtar kartı erişimi, nevresim ve havlu, 24 saat hizmet veren personel.
OTELLER
Best Western President Hotel: Queen Street’e 1 dakikalık ve LSI Auckland’a 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. 1 yatak odalı süitler, 2 yatak odalı aile birimleri, özel banyo, kendin pişir kendin ye, ücretsiz wi-fi, sky-tv, telefon, çay / kahve yapma olanakları, mikrodalga fırın, mesaj tesisleri, saç kurutma makinesi, mini bar, klima, ısıtma.
Amora Hotel Auckland (Luxury Boutique Hotel): Myers Parkı’na bakan otel, LSI Auckland’a 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Deluxe odalar ve süitler özel Banyo, Kendin pişir kendin ye, SKY-TV, Wi-Fi, buzdolabı, mikrodalga, elektrikli su ısıtıcısı, minibar, çay / kahve yapma olanakları, restoranlar, havuz, spor salonu, konferans olanakları, telefon hattı.
Cordis Hotel: Symonds St. Overbridge yakınında ve LSI Auckland’a 3 dakikalık yürüme mesafesindedir. Standart, aile ve kulüp odaları ve suitler, özel banyo, Kendin pişir kendin ye, Wi-Fi, kablo TV, çay / kahve yapma imkanı, saç kurutma makinesi, restoranlar / bar, konferans olanakları, havuz, spor salonu, spa, iş merkezi.

AKREDİTASYONLAR

FOTOĞRAFLAR

#iguru_button_66422749b71af .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_66422749b71af .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_66422749b71af .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_66422749b71af .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_66422749b918e .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_66422749b918e .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_66422749b918e .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_66422749b918e .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_66422749bb2d8 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_66422749bb2d8 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_66422749bb2d8 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_66422749bb2d8 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_soc_icon_wrap_6642274a56d15 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_6642274a56d15 a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_6642274a56d15 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_6642274a56d15 a:hover{ color: #ffffff; }