Dominion English Schools İngilizce dil okulu 1969 yılında kurulmuştur. Okulun misyonu, öğrencilerin eğitim hedeflerine ulaşma bilgi ve becerilerini kazanmalarını destekleyen, şefkatli, kültürel açıdan farkında, ailesel bir ortamda yüksek kaliteli öğretim sağlamaktır. Dominion, dünyanın dört bir yanından gelen uluslararası öğrencilere eğitim sağlama konusunda çok deneyime sahiptir. Öğretmenler son derece kalifiyelidir. Dominion, aynı zamanda mükemmel niteliklere ve deneyime sahip köklü bir öğretim kadrosuna sahiptir. Metodolojisi, materyalleri ve ekipmanları birinci sınıftır. Dominion English Schools yüksek standartlara ve uluslararası bir üne sahiptir. Okul, resmi tatil günleri hariç, asla kapanmaz. Her yıl dünyanın dört bir yanından öğrenci geldiği için, uluslararası öğrencilere eğitim sağlama konusunda çok fazla deneyime sahiptir. Dominion, hükümet onaylı, tescillenmiş bir okuldur.

Auckland, Yeni Zelanda‘nın ana giriş kapısı ve aynı zamanda ticaret ve endüstri merkezidir. Burası yaklaşık bir milyon nüfusu ile Yeni Zelanda’nın en büyük kentsel bölgesidir. Auckland geniş kumsalları, limanları, alışveriş imkanları, gece eğlenceleri ile metropolit bir şehir kültürü sunar. Mercer tarafından her yıl hazırlanan, Dünyanın en yaşanabilir şehirleri 2011 endeksinde Auckland 3. sırada yer almıştır. Yine The Economist dergisi tarafından her yıl düzenlenen, 2011 yılı Dünya Şehirleri Yaşam Endeksi’nde, Auckland 9. sırada yer almıştır. Çok uzaklarda, olağanüstü, görkemli coğrafyası; volkanları, gayzerleri, yağmur ormanları, tropik çiçekleri, uzun ve korkutucu derecede ıssız sahilleriyle, zaman ve mekan kavramlarından bağımsız kendinizi kaybetmenin zevkine varabileceğiniz Yeni Zelanda’nın beş büyük kentinden biri olan Auckland’da “Yelkenler Şehri”nde mükemmel zaman geçirebilirsiniz.

Neden Dominion Ailesine Katılmalısınız?

Sıcak, samimi, destekleyici bir atmosfere sahiptir. Dominion, 8 seviyeye kadar İngilizce sunacak kadar büyük ve personel de dahil olmak üzere herkesin arkadaşınız olması için yeterince küçüktür!  Öğrenciler hemen kendilerini evlerinde hissederler.

Her yıl 40’tan fazla farklı ülkeden öğrenci Dominion’a gelmektedir.

Üniversite, politeknik ve özel kolejlerde eğitim için yüksek kalitede akademik hazırlık sunmaktadır.

Öğrencileri IELTSsınavına hazırlamada 20 yılı aşkın bir süredir başarısı vardır .

TECSOL& TESOL eğitim kursları öğrencilere İngilizce öğretmeni olmayı öğrenme fırsatı verir.

Dominion, tüm öğrencilere yardımcı olacak danışmanlar ve rehberler sunar.

Dominion English Schools öğrencileri birey olarak görmektedir ve öğrencilerin refahı çok önemlidir. Okula geldiğiniz andan itibaren ailenin bir üyesi olarak karşılanırsınız.

Yeni Zelanda’da daha fazla eğitim almak isteyen öğrenciler için bilgi ve rehberlik sağlayabilmektedir. Daha fazla çalışmaya devam etmek isteyen öğrencilere vize sağlamak için birlikte çalışabileceğimiz bir dizi yol ortağımız vardır.

Yeni Zelanda’da iş bulmak istiyorsanız yardım ve destek sağlamaktadır.

Dominion English Schools İngilizce dil okulu, Yeni Zelanda’da Auckland şehir merkezinde bulunmaktadır. Okulumuz, şehrin ana caddesi Queen Street’te modern bir binada yer almaktadır. Britomart ana tren istasyonuna ve otobüs duraklarına, çok çeşitli yemek mekanlarına, spor salonlarına, mağazalara, bankalara ve tiyatrolara birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir ve Sky Tower ve Viaduct Limanı, feribot ve su kenarı gibi kentin önemli noktalarına da çok yakındır.

Auckland, Yeni Zelanda’nın Kuzey Ada bölgesinde yer alan metropolitan bir şehirdir. Auckland yarımadasının güney bitiminde, Pasifik Okyanusu kıyısında yer alan Waitemata Limanı ve Tasman Denizi’nde yer alan Manukau Limanlarıyla sınırları belirlenmiş olan dar berzahta yer almaktadır.

Birçok okuldan farklı olarak Dominion School’da öğrencilerin kullanımına açık bir mutfak vardır ve ücretsiz çay ve kahvenin temin edilebileceği bu mutfakta hafif yemekler de hazırlamak mümkündür. Okul binasında ayrıca; iki rahat öğrenci salonu, sınıf, öğrenci kullanımı için bilgisayarlar, oyun odası, ücretsiz kablosuz internet ve bir piyano vardır.

Dominion English Schools ayrıca öğrencilerine;

  • 30’un üzerinde farklı İngilizce programı,
  • 22 konforlu sınıf,
  • Maksimum 10 kişilik sınıflarda eğitim,
  • Cambridge, IELTS, Pitman, TOEFL ve TOEIC sınavlarında en yüksek puan sonuçları,
  • Önceki öğrenciler ile ücretsiz erişimle İngilizce pratiği,
  • 7 gün 24 saat ücretsiz havaalanı karşılama ve transfer işlemi,
  • 7 gün 24 saat öğrencilerin her sorunu için destek hizmeti sunmaktadır.

Dominion, arkadaşlıklar kurmanıza, İngilizcenizi geliştirmenize ve Auckland’da keyifli zaman geçirmenize yardımcı olmak için Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri öğleden sonraları ve haftasonları etkinlikler sunmaktadır. Rotorua’nın termal havuzları veya Waitomo Mağaralarında ateş böcekleri eşliğinde gezinti yapabilirsiniz. Karda veya sahildeki kumlarda kayak yapabilir, veya Batı Auckland’ın muhteşem ormanlarını ve kara kumlu plajlarında eğlenebilirsiniz.

Genel İngilizce

Yoğun İngilizce

Süper Yoğun İngilizce

IELTS Hazırlık

Akademik Amaçlar İçin İngilizce

Öğretmen Eğitimi

İş İngilizcesi

TOEIC: Uluslararası İletişim için İngilizce Testi

Dominion’da, rahat bir konaklama yerinin olmasının başarılı bir eğitim deneyiminde anahtar bir unsur olduğunu biliyoruz, bu nedenle öğrencilerimiz için mükemmel konaklama seçenekleri sunmaya büyük önem veriyoruz.

AİLE YANI

Auckland’da bir aile yanında kaldığınız zaman, Kiwi yaşam tarzını deneyimlemek ve İngilizce becerilerinizi sınıf dışında da uygulamak için harika bir fırsata sahip olacaksınız. Ayrıca aile ile yaşamak, maliyet açısından ekonomiktir ve ömür boyu arkadaşlıklar kurma şansınız olacaktır. Ailelerimiz özenle seçilir ve düzenli olarak denetlenir, bu nedenle size sıcak, misafirperver ve bakım veren bir ev sağlayacakları bilinmektedir. Ailelerimizin büyük bir kısmı deneyimli ev sahipleridir ve yıllardır öğrencilerimize bakmaktadırlar. Rezervasyon sırasında özel isteklerinizide bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır. Tercihlerinize uygun bir aile bulmak için gereken çalışmayı da yapmaktayız.

REZİDANS

Dominion English School’un yakınında şehir merkezinde, küçük bir mutfak alanı, banyo ve çamaşır yıkama olanaklarına sahip bir, iki veya üç yatak odalı müstakil daireler konusunda da yardımcı olmaktayız. Bağımsız olmak ya da bir ya da iki arkadaşınızla paylaşmak istiyorsanız bu ideal bir seçenektir. Bu tesisler tamamen mobilyalıdır ve haftada bir kez temizlenmektedir.

HOSTEL

Dominion English School’a yakın şehir merkezinde düşük maliyetli ekonomik konaklama yerleri genellikle ortak yemek pişirme ve çamaşır yıkama olanaklarına sahip 4 veya 6 kişilik ortak yatakhaneler (bazı hosteller ek ücret karşılığında tek kişilik odalar sunmaktadır) bulunmaktadır. Okula da yürüyerek ulaşabilirsiniz.

OTEL

Dominion English Schools’un yakınındaki şehir merkezinde lüksden kısıtlı bütçeye kadar çok çeşitli oteller bulunmaktadır. Otel fiyatlarına yemek dahil değildir, bu nedenle konaklama ücretine ek olarak bunun için de bütçe yapmanız gerekecektir.

AKREDİTASYONLAR

FOTOĞRAFLAR

#iguru_button_63c09ea7d6b83 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63c09ea7d6b83 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63c09ea7d6b83 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63c09ea7d6b83 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_63c09ea7d9786 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63c09ea7d9786 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63c09ea7d9786 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63c09ea7d9786 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_63c09ea7dca6d .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63c09ea7dca6d .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63c09ea7dca6d .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63c09ea7dca6d .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_soc_icon_wrap_63c09ea870ebc a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_63c09ea870ebc a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_63c09ea870ebc a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_63c09ea870ebc a:hover{ color: #ffffff; }