ACE English Malta’ya özgü ve yerel bir dil okulu ve farklı talepleri karşılamak üzere öğrenci odaklı özel eğitimler sunan yeni ve dinamik bir kurumdur. Okulda odaklanılan en önemli noktalardan biri, öğrencilerin hem konforlu hem de göze hitap eden bir okul içerisinde eğitim almaları olmuştur. Bu sebeple, okulumuz en ince detayına kadar baştan aşağı son moda ve ileri teknik ile tasarlanmıştır. Hedefimiz, öğrencilerimiz buradaki deneyimleri sayesinde, İngilizce konuşurken başarılı ve güvenle kendilerini ifade etme yeteneklerini geliştirmelerini sağlamaktır. En yeni eğitim metodolojisini ve teknolojisini etkileşimli olarak sunmaktadır. Az mevcutlu sınıflar sayesinde, tüm öğrenciler, nitelikli ve profesyonel öğretmenlerden özel ilgi görmektedir. Bunun yanı sıra, personeller ve ofis yönetimi, ihtiyaç duyduğunuz her an size destek olabilecek çok dilli üyelerden oluşmaktadır.

ACE English Malta’nın en popüler ve gözde merkezi Bay Street Complex’in en üst katında konumlanmıştır. Baystreet, tüm yıl boyunca ziyaretçiler için canlı bir atmosfere sahip, düzenli etkinlikler ve eğlence programları düzenlemektedir. Okulun bu bulunduğu bölge, adanın en lüks yerlerinden biridir ve yerleşim yerlerinin yanı sıra, gençler için eğlence merkezi haline gelmiştir. Paceville’e yürüme mesafesinde olan bölgede, hala tarihi evler ve tekneler korunmaktadır. Okulun konumu, gece hayatı, eğlence, bar, restoran, kafe ve sinema arayanlar için idealdir. Okulun yakın olduğu St George Körfezi, Malta’nın en popüler plajlarından biridir. 3 ve 4 yıldızlı oteller, İngilizce dil okulları ve dalış okulları bu bölgede bulunmaktadır. Öğrenciler okuldan çıktıklarında kendilerini plajın kenarında, alışveriş merkezleri, restorant ve cafelerin ortasında bulmaktadır. Yine öğrenciler; Malta’nın en seçkin okulu olan ACE English Malta Dil Okulunda eğitim alırken, bir o kadar da güzel ve kaliteli zaman geçirilebilecek bir lokasyonda zaman geçirmektedir.

Malta Adaları, heyecan verici renkleri, masmavi Akdeniz suyu, bal rengi kieçtaşı duvarları ve açık mavi gökyüzü ile misafirlerine büyüleyici bir atmosfer sunmaktadır. Dünyanın en iyi iklimine sahip olduğu herkes tarafından kabul edilen Malta, kış aylarında günlük ortalama 5-6 saat, yaz aylarında ise 12 saat olmak üzere, genellikle güneşli bir havaya sahiptir.7000 yıllık tarihi ile baştan aşağı kültür mirası ile donanmış Malta Adaları, Akdeniz bölgesinde bu özelliğe sahip tek ve eşsiz ülke olarak, keşfedilmeye hazır birçok tarihi sizlere sunabilmektedir. Tipik Akdeniz yaşam tarzına sahip Maltalılar yardım sever ve arkadaş canlısı olmalarının yanı sıra eğlenceyi ve kutlamayı seven bir yapıya sahiptirler.Bir yanda dolambaçlı tarihi sokaklarında bulunan Rönesans katedralleri, kiliseleri ve Barok sarayları, diğer yanda geniş kumsalları ve hareketli gece hayatı ile Malta Adası, muhteşem güzellikleri, İngilizce öğrenirken keşfetmek için ideal bir yerdir.

Bu anlamda da ACE English Malta’da kurs almak, sadece İngilizce öğrenmek değil, aynı zamanda unutulmayacak bir deneyim olacaktır.

ACE English Malta okul binasının genelinde ücretsiz wi-fi, internet kafe, mini kütüphane, kahve, soğuk içecek, atıştırmalık otomatları, dinlenme salonu ve geniş bir teras bulunmaktadır. Her yıl çeşitli ülkelerden öğrenciler, eğitim için gelmektedir. Bu nedenle İngilizce öğrenmenin yanı sıra diğer kültürler ve davranışlar hakkında daha fazla şey keşfetme şansı bulacaksınız. Okul, eğitim alan öğrencileri tarafından %98 oranında tavsiye edilmektedir.

Malta adaları, kiliselerden ve tapınaklardan sahile ve su sporlarına, müzelerden barok kentlerden golf ve trekking’e kadar her tür ziyaretçiye sunacak şeyler sunmaktadır.ACE English Malta, yetişkin öğrencilerine her türlü değişik zevke hitap etmesini amaçlayan kapsamlı bir eğlence programı sunmaktadır.

Tipik bir haftalık program, Valetta ve Mdina ziyaretleri, yaz aylarında bir plaj gezisi ve bir tekne partisi veya Malta’nın kışın kırsalında bir Jeep Safari gezisi içerir. Tiyatro, köy festivalı bir ziyaret, tipik bir Malta yemeği veya popüler bir gece kulübü gibi akşam etkinlikleri kartlarda da olabilir.Golf, tenis ve binicilik gibi düzenli açık hava etkinliklerinin yanı sıra lüks bir sağlık spa alanında kendinizi şımartmak, spor salonuna sığmak, sinemada en yeni bülten yayınını yakalamak veya arkadaşlarına bir akşamı zorlamak gibi pek çok kapalı seçenek de bulunmaktadır.

Dalış, denizin sakinliği ve berraklığı, tehlikeli balıklarla karşılaşma riski son derece düşükken ilk görüşen dalıcılar ve yeni başlayanlar için nihai şartlar yaratan mükemmel görünürlük sağlar. Daha tecrübeli dalıcılar için, seçim yapmak için çok zorlu dalışlar var.Dalış derinlikleri, sığ 12 metrelik GharLapsi dalışından LanternPoint’e kadar değişirken, su altındaki tünel 50 metreden daha aşağıya iniyor.Yerel olarak lisanslı dalış okullarının sunduğu çeşitli dalış kursları ve aktiviteleri vardır. Dalıcıların dalış yapmaya uygun olduklarını gösteren tıbbi bildiri formunu doldurmaları gerekir. Refakatsiz olarak dalmak isteyen dalıcıların bir arkadaşı olması ve aynı zamanda diğer acenteler tarafından PADI Advanced Open Water veya eşdeğer bir sertifikasyon sunması gerekiyor. Hava koşullarına ve tecrübeye bağlı olarak, dalış merkezine nereden dalışa uygun olacağını kontrol etmeniz önerilir. ACE English Malta, ACE’deki İngilizce öğrenmeyi bir dalış kursu veya bazı bireysel dalışlarla birleştirmek isteyen öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak için bazı adaların en saygın dalış okullarıyla işbirliği yapmaktadır.

 • Genel İngilizce 20/30
 • Yoğun İngilizce 30
 • ACE Mini 20/30
 • ACE Kişiye özel 10/40
 • ACE İş İngilizcesi 20
 • ACE Yoğun İş İngilizcesi 30
 • ACE Ruhen Genç olanlar (50+)
 • ACE Öğleden sonra (18+)
 • ACE Uzun Dönem 20/30
 • Cambridge Sınavına Hazırlık ( en az 8 hafta, öğrenci B2 seviyesinde ise 4 ile 6 hafta )
 • TOEFL Sınavına Hazırlık (en az 8 hafta, minimum B1 )
 • IELTS Sınavına Hazırlık (en az 6, en fazla 10 hafta ve minimum B1 )

ACE English Malta, öğrencilerine ekonomik ve merkezi konaklama seçenekleri sunuyor;

AİLE YANI

Dikkatle seçilmiş ev sahibi ailelerimiz, öğrencilerimize İngilizcelerini günlük olarak pratik yapma fırsatını sağlamaktadır. Ekibimizde ki aile konaklamaları ile ilgilenen çalışanımız, bu tür konaklamayı seçen öğrencilerimize göz kulak olmakta ve onları sıcak ve misafirperver ailelerin yanına yerleştirmektedir. Aile yanında konaklamada, yarım pansiyon olmak üzere tek ya da paylaşımlı odalar bulunmaktadır. Ailelerimizin bulunduğu konumlar genellikle yürüme mesafesindedir, eğer değilse öğrencinin okula direk gelebileceği, otobüs durağına en yakın mesafede ki bir ailemizin yanına yerleştirmek için elimizden geleni yapmaktayız. Ailelerimizi, öğrencilerimize sunduğumuz, beklenen kalite standartlarının muhafaza edildiğinden emin olmak adına düzenli olarak denetlemekteyiz. Ailelerimizi seçerken daima hedefimiz, farklı kültürler ile gerçekten ilgilenen ve yeni şeyler öğrenmek isteyen bireylerden oluşmalarıdır.

BAY STREET HOTEL

Bay Street Hotel, St Julian’s’da bulunan mavi bayraklı plaja sahip St George Bay’ e, sadece bir kaç metre uzaklıkta, mükemmel bir merkezde bulunmaktadır. Canlı müzik mekanları, barlar, gece kulüpleri ve restoranlar açısından oldukça zengin, hareketli ve önemli bir konuma sahip bu otel, öne çıkan modern bir mimari ile inşa edilmiştir. İyi döşenmiş odalar ve stüdyo daireler arasında seçim yapılabilmektedir. Tüm daireler ve otel odalarında günlük servis verilmektedir. Mutfak, ebeveyn banyosu, balkonun bulunduğu tüm stüdyolar, saç kurutma makinesi, klima / klima kontrolü, pantolon ütüsü, kablolu TV, direkt telefon ve yazı masası ile donatılmıştır. Bay Street Otel, merkezi konumu sebebiyle tatilciler ve iş seyahatindekilerin, iş ya da keyifli zaman geçirmek için tercih ettikleri popüler bir oteldir.

ÖĞRENCİ EVİ

Swieqi’de yer alan Öğrenci Evi, ikili, üçlü ve dörtlü yatak odalarından oluşmaktadır. Çoğu yatak odasında banyo bulunmaktadır. Öğrencilere sağlanan nevresim takımları ve banyo havluları, haftada bir kez yapılan oda temizliği sırasında değiştirilmektedir. Bünyesinde iki büyük mutfak ve kahvaltı alanları, çamaşırhane, kablo TV ve internet bulunan bu konaklama tipi, öğrenci hayatının zevkini almak isteyen fakat aynı zamanda kendi yatak odası özelini korumayı tercih edenler için ideal bir fırsattır.

PAYLAŞIMLI APARTMAN

ACE English Malta, yakınında birçok self-catering daire bulabileceğiniz merkezi bir konuma sahiptir. Bu sebeple öğrencinin özel isteğine göre, ekonomik konaklama seçeneklerinden lüks konaklama seçeneklerine kadar her bütçeye uygun pek çok opsiyon sağlanabilmektedir.

AKREDİTASYONLAR

FOTOĞRAFLAR

#iguru_button_664226e2843fa .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_664226e2843fa .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_664226e2843fa .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_664226e2843fa .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_664226e28922c .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_664226e28922c .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_664226e28922c .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_664226e28922c .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_664226e28d11d .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_664226e28d11d .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_664226e28d11d .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_664226e28d11d .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_soc_icon_wrap_664226e2ea114 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_664226e2ea114 a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_664226e2ea114 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_664226e2ea114 a:hover{ color: #ffffff; }