1955‘ten beri Üstün Kaliteli İngilizce Dil Eğitimi

Her yıl, 100 farklı ülkeden yaklaşık 14.000 öğrenci yabancı dil eğitimi ihtiyaçları için St Giles‘ı tercih ediyor. 1955’te kurulan okulumuz, 60 yılı aşan bu süre içinde edindiği tecrübe sayesinde dünyanın her köşesinden her yaş grubuna ve her ihtiyaca uygun üstün kalitede eğitim sunmaktadır.

Neden İngilizceyi St Giles’da öğrenmeliyim?

İngilizce eğitiminde 60 yılın getirdiği tecrübe

Yüksek kalitede öğrenimde uluslararası saygınlık

Birleşik Krallık, ABD, Kanada ve Brezilya gibi konum seçenekleri

Her türlü yaş grubuna, beceri seviyesine ve amaca uygun olarak tasarlanan esnek programlar

Size ve ihtiyaçlarınıza odaklı kişisel eğitim deneyimi

Heyecanlı, hareketli ve öğrenci merkezli dersler

En yeni kaynaklarla donatılmış modern öğretim merkezleri

Paranızın karşılığını fazlasıyla alma olanağı

İnsanlar İngilizceyi birçok farklı nedenden ötürü öğrenmek isteyebilir. Amacınız ister seyahat, ister kariyerinizde veya iş hayatınızda ilerlemek, ister eğitiminizi ilerletmek, ister sadece eğlenmek olsun, İngilizceyi hızlı ve etkin bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacağız!

St Giles International öğretim kadromuzun tamamı, asgari bir şart olarak, uluslararası geçerliliği olan Cambridge CELTA veya Trinity CertTESOL veya dengi gibi bir İngilizce Öğretmenliği sertifikasına veya üniversite derecesine sahip olmak zorundadır. Bazı sıra dışı durumlarda, yukarıda sayılan derecelerden birine sahip olmasa bile uygun vasıflara ve deneyime sahip olduğuna inandığımız öğretmenleri de okulumuzda ders vermek üzere kadromuza dahil edebiliriz.

Vancouver‘in merkezindeki iş bölgesinde konumlanan St Giles International Vancouver dil okulu, limana, ana alışveriş ve eğlence bölgelerine yürüme mesafesindedir.

170 öğrenci kapasitesine sahip St Giles International Vancouver dil okulunda hepsi interaktif beyaz tahta ile donatılmış 17 adet sınıf bulunmakta olup sınıfların öğrenci mevcudiyeti ortalama 8’dir. Okul tesislerinde öğrenci kafeteryası, öğrenci salonu, öğrenci bilgisayarları, ücretsiz kablosuz internet bulunmaktadır.

Vancouver‘in en gözde spor dalları buz hokeyi, Kanada futbolu ve Lakros’tur. Bu sporların karşılaşmalarını Kanadalılarla beraber izleyebileceğiniz gibi çeşitli spor merkezlerinde de oynayabilirsiniz. Dağ bisikleti, kayak, tekne gibi doğa sporlarını seven öğrenciler için Vancouver doğru bir seçimdir. Vancouver’in dinamik gece hayatında barlar, kafeler, restoranlar ve gece kulüpleri bulunmaktadır. En popüler barlara sahip şehir merkezindeki Gastown’da L’abottoir Bar ve Diamond Bar’a gidebilirsiniz.

Vancouver Işık Festivali: Her yıl Temmuz ayında düzenlenen festivalde, uluslararası sanatçıların tasarladığı ışık gösterileri, havai fişekler, açıkhava konserleri sunulmaktadır.

Theather Under The Star Festivali: Her yıl Temmuz ayında geceleri Stanley Park’ta düzenlenen açıkhava tiyatro festivalidir.

Khatsahlano Music and Arts Festival: Her yıl Temmuz ayında ünlü modacılara ait giysiler ve takılar sergilenmekte ve müzik sunumları yapılmaktadır.

General English Language Courses: Genel İngilizce Programları, öğrencilerin günlük yaşamda etkin ve özgüvenli iletişim kurabilmesi için tasarlanmıştır. Haftada 28 ve 20 ders seçenekleri ve birebir ders seçenekleri bulunmaktadır.

English Examination Courses: Uluslararası sınavlara hazırlık programında Cambridge English, IELTS, TOEFL VE TOEIC seçenekleri bulunmaktadır.

Long Term English: Öğrencilerin gelecekteki eğitim veya kariyer planları, ve üniversiteye başvuruları için tasarlanmış uzun süren programlardır. Uluslararası Semester Kursu program seçeneği bulunmaktadır.

English for Special Purposes: Özel Amaçlar için İngilizce programında öğrencilerin gelecekteki kariyer veya akademik çalışmaları için gerekli becerileri edindirmek üzere tasarlanmıştır. İşletme veya Üniversite Çalışmaları program seçeneği bulunmaktadır.

Platinum Courses: Platinyum Programı, yöneticiler ve profesyoneller için öğrencilerin talepleri doğrultusunda mini grup dersleri, birebir dersler veya bu ikisinin kombinasyonu şeklinde tasarlanan eğitimdir.

AİLE YANI

En çok tercih edilen konaklama seçeneği olan Aile Yanı, İngilizceyi sınıf dışında anadili İngilizce olan aile ile beraber yaşayarak Kanada kültürünü deneyimleme fırsatı sunmaktadır. Aileler özenle seçilir ve düzenli olarak denetlenir. Yarım pansiyon (kahvaltı + akşam yemeği) sunulmaktadır. Öğrenciler tek kişilik veya paylaşımlı oda seçeneğine sahiptir. Nevresim ve havlu, ev sahibi tarafından sağlanmaktadır. Aileler, okula toplu taşıma ile 30-60 dakika veya mesafesinde yaşamaktadır. Ayrıca Superior Aile Yanı opsiyonu ise özel banyo imkanı sunmaktadır.

ÖĞRENCİ REZİDANSLARI

Minimum 19 yaşındaki öğrencilerden bir ay ya da daha fazla süre eğitim görmek isteyen öğrenciler için öğrenci rezidansları idealdir.

YWCA Residence: Tek kişilik veya paylaşımlı odalar, özel veya paylaşımlı banyo seçenekleri sunan rezidansın okula mesafesi yürümeyle 15 dakikadır.

APT Living Residence: Paylaşımlı banyolu küçük stüdyo süitleri ve sıcak kahvaltı sunan rezidansın okula mesafesi yürümeyle 30 dakikadır.

GEC VIVA Tower Residence: Modern ve lüks paylaşımlı apartman suitleri, tek veya çift kişilik odalar sunan rezidansın okula mesafesi yürümeyle 25 dakikadır.

OTELLER

St Giles International Vancouver dil okulu çevresinde öğrenciler için önerilen birçok otel bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Lord Stanley Suites ve GEC Granville Hotel’tir. Oteller 19 ve daha üstü yaştaki öğrenciler içindir.

AKREDİTASYONLAR

FOTOĞRAFLAR

#iguru_button_63bfcace56539 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63bfcace56539 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63bfcace56539 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63bfcace56539 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_63bfcace596ad .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63bfcace596ad .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63bfcace596ad .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63bfcace596ad .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_63bfcace5c123 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63bfcace5c123 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63bfcace5c123 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63bfcace5c123 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_soc_icon_wrap_63bfcaced13e0 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_63bfcaced13e0 a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_63bfcaced13e0 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_63bfcaced13e0 a:hover{ color: #ffffff; }