1997’den beri dünyanın dört bir yanından (30’u aşkın ülke) binlerce öğrenciye hizmet ederken tek bir şeyi hedefliyoruz: Kalite. Servisimizde, tesislerimizde, programlarımızda, eğitmenlerimizde kalite ve elbette rekabetçi fiyatlar. Daima kendimizi geliştirmenin peşindeyiz çünkü başarının tek bir şeye bağlı olduğuna inanıyoruz: öğrenci memnuniyeti. Quest olarak sunduğumuz avantajlar; az sayıda öğrenciden oluşan sınıflarımız, yenilikçi programlarımız ve kişiye özel ilgiyi, en iyi sistem, servis ve ekipmanla buluşturarak her öğrenciye olağanüstü bir öğrenme deneyimi sağlamamız.

Quest Ruhsatlı ve Ödül Sahibi Bir Okul:

Language Canada tarafından teftiş ve ruhsatlandırma.

Program gönderiminde yenilikçilik ve taahhüt ödülü.

Müşteri Memnuniyeti Ödülü – 2003’ten 2019’ye.

Hükümet teftişli ve Designated Learning Institution onaylı.

Seçkin öğretmenlerimiz (ana dili İngilizce olan, tam ruhsatlı ve tecrübeli) ve destek ekibimiz (çok dilli danışmanlar, aktivite ve konaklama koordinatörleri, ögrenci servisi) tamamen sizin başarınıza adanmıştır. Uzmanlıkla geliştirilmiş ve süreye göre test edilmiş müfredatımıza hem dijital formatta, hem de basılı olarak ulaşılabilir. Müfredatımızın başarısı, öğrencilerin geri bildirimlerini dinleyerek, farklı kültür ve akademik arka planlardan gelen, farklı öğrenme amaçlarına sahip öğrencilerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış olmasına dayanır. Sınıfta iletişime dayalı bir yöntem izler, aktif öğrenci katılımına ve dili doğal biçimde öğrenme stratejisine odaklanırız. Modern, internet bağlantılı, akıllı sınıflarımız zengin ve sürükleyici bir öğrenme deneyimi sağlar. Sınıf dışında ise her gün düzenlediğimiz heyecan verici aktivitelerle dil yeteneğini artırıp geliştiririz. Eğitiminizin ve Kanada deneyiminizin genel olarak yolunda gittiğinden emin olmak için birtakım danışmanlık servisleri sunmaktayız:

Ücretsiz – Sınav kayıt desteği: TOEFL, TOEIC, IELTS ve Cambridge.

Ücretsiz – Genel akademik danışmanlık: Okulla ilgili konular ve daha yüksek eğitim hedefleriyle ilgili danışmanlık.

Ücretli – Özel akademik danışmanlık: Çeşitli program ve okulların uygunluğu üzerine ayrıntılı bilgi ve danışmanlıktan başvurunun tamamlanmasına kadar bütün süreci kapsar.

Çok dilli çalışanlar: Çok dilli çalışanlarımız mümkün olduğunca size kendi dilinizde yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Kampüslerimizin ikisi de Toronto’nun kalbinde yer almaktadır. College yeraltı metro istasyonundan 1 dakika yürüme mesafesi ve Eaton Centre’a sadece iki blok ileride yer almaktadır.

Toronto, Kanada’nın Ontario eyaletinde yer alan büyük şehirdir. Lake Ontario kıyısında ve Great Lakes’in doğusunda konumlanmaktadır.

Tamamen yenilenmiş, ideal bir çalışma ortamı sağlamak için modern, renkli dizayn edilmiş iki kampüsümüz de Toronto’nun kalbinde yer almaktadır. Üç katlı ana kampüsümüz projeksiyonlu, akıllı bağlantıya sahip sınıflara, öğrenci salonlarına (bilardo, ping-pong ve langırt masaları), kafeye, kilitli dolaplara, sinema odasına, PA sistemine, mikrodalgaya ve daha pek çok imkana sahiptir:

50 bilgisayar,

70 tablet bilgisayar,

Oyun odası dahil 4 adet öğrenci dinlenme odaları,

Ortalama 12 öğrencilik sınıflar.,

Projeksiyon vb bulunan akıllı sınıflar,

Yaz döneminde 60, yıl boyunca 30 sınıf,

Ücretsiz kablosuz ve kablolu internet,

QCafe’de çay, kahve, atıştırmalık vb,

Kitap ve e-book seçenekleri.

Quest Adventure Camps Çocuklar İçin Yıl Boyu İngilizce Aktivite Programları Okul Olanakları

Profesyonel, sertifikalı eğitmenler tarafından yönetilen az sayıda kişiden oluşan sınıflar (ortalama 16 kişilik), pratik İngilizce öğrenmek için konforlu, modern bir ortam sağlar. Tüm sınıflar görsel/ses ekipmanları ile donatılmıştır. Okul Tesisleri; Bilgisayar ve projektör donanımına sahip, geniş, ferah ve modern sınıflar, öğrencilerin sosyalleşebileceği alanlar, kilitli dolaplar ve ücretsiz wifi olanakları mevcuttur.

Aktiviteler, yeni arkadaşlar edinmek, yeni çevrenizi keşfetmek ve İngilizce pratik yapmak için harika fırsatlardır. Quest olarak öğrencilerimize haftanın her günü birbirinden heyecanlı aktiviteler sunuyoruz. Tüm aktiviteler özenle organize edilir ve her aktivitede bir okul görevlisi bulunur. Aktiviteler arasında mevsimsel sporlar, kültürel etkinlikler, günlük geziler, hafta sonu seyahatleri, partiler, yemekler ve daha pek çok şey bulunur. Ayrıca Quest’in kendi spor takımlarına(futbol, beyzbol, koşu vb.) katılabilir veya okul etkinliklerinin düzenlenmesine yardımcı olabilirsiniz. Tüm aktiviteler ücretlidir. Etkinliklerden bazıları: Kano/Kayak, Festivaller, Kaya Tırmanışı, Quest’te Ücretsiz Film Gösterimi, Haftalık Veda Partileri, Kulüp Geceleri, Büyük Lig Sporları, Tiyatro-Müzikal, Kayak, Paten, Pizza Günleri, Takım Sporları, Uluslararası Günler, Geceyarısı Bowling’i, Niagara Şelaleleri, French Canada (Quebec), New York City, Chicago, Boston, Thousand Islands, Algonquin Park Kampı.

Quest Adventure Camps Çocuklar İçin Yıl Boyu İngilizce Aktivite Programları

Adventure Programlarımızın önemli bir parçası olan aktiviteler, öğrencilere yeni bir dünyayla tanışma, yeni arkadaşlar edinme ve İngilizcelerini pratik etme fırsatı sunar. Eğlenceli ve unutulmaz bir Kanada deneyimi için her haftaya özel nitelikli aktiviteler planlanmıştır. Kano, lunapark ve su parkı, spor, tekne gezisi, Niagara Şelalesi; bunlardan sadece birkaçıdır. Standart programda her gün farklı bir aktivite vardır (haftada bir gün hariç) ve hafta sonları bir tam günlük gezi düzenlenir. Her gün yeni bir macera!

Aktivite Liderleri: Tüm aktiviteler, sorumluluk sahibi, yetişkin profesyonel eğitmenler/aktivite koordinatörleri tarafından yönetilir. Aktivite liderleri sorumluluğunda olan şeyler şöyle özetlenebilir: Öğrencilerin aktivitelerden keyif alması, Öğrencilerin güvenli ve emniyette olması, Öğrencilere zaman/mekan bilinçlendirmesi, Öğrencilerin daima saygılı ve dostça davranması. Aktivitelerden bazıları; Etkinlik serbest günü, Ontario Kraliyet Müzesi, Blue Jays Beyzbol Maçı, CN Tower, Waterfront Concerts, Laser Quest, Farewell Ceremony at Medieval Times, Niagara Şelaleleri, Wasaga Sahili, Canada’s Wonderland Lunaparkı, Toronto Adaları Sahilleri ve Sporlar, Kanada Bayramı kutlamaları, Uluslararası Beaches Caz Festivali.

Opsiyonel Spor Kampları: Öğrencilere yeni bir spor öğrenme veya var olan becerilerini geliştirme fırsatı veren spor kampları, hem grup hem bireyler için part-time şeklinde sunulur, böylece öğrenciler bir yandan diğer aktivitelerin çoğuna katılabilir. Spor kampları şunları içerir: Futbol, tenis, basketbol, su sporları, at binme, hokey, snowboard.

TEMEL PROGRAMLAR

Core English: Temel programımız, İngilizce öğrenme konusunda kapsamlı bir iletişim yaklaşımı ile ilerlemektedir. Amaç, akıcı bir İngilizce için seri şekilde dört ana beceriyi geliştirmektir; konuşma, dinleme, okuma ve yazma.

Customized by You: Sabahları (periyot 1-4 arası) temel İngilizce becerisini geliştirmek için dil bilgisi ve sözel iletişime odaklanmaktadır. Öğleden sonra ise (periyot 5-7 arası), özel ilgi alanlarınıza eğilebileceğiniz Odak Kurslar (yüksek seviyeler için) veya kişisel ihtiyacınıza göre şekillendirebileceğiniz seçmeli workshoplar (bütün seviyeler için) sunulmaktadır.

Focus on Communication (FOC): Özgüveninizi artırın, kelime hazinenizi ve telaffuzunu geliştirin. Bu kurs, sosyal ortamlardan tartışma ve sunumlara kadar çok çeşitli durumlarda etkili ve kolay iletişim kurmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Exam Power Preparation (EPP): IELTS ve TOEFL için Sınav Hazırlığı oldukça ayrıntılı ve kapsamlı bir kurstur ve başarısı kanıtlanmış yöntemler içerir. Sınavda başarı elde etmek amacıyla, öğrencilerden sıkı çalışma, efektif öğrenme ve stratejik çalışma konusunda ciddi bir çaba beklenir. Sabahları (periyot 1-4 arası) genel okuma, kritik yazma ve not alma becerilerine odaklanılır. Öğleden sonra (periyot 5-7 arası), sınava hazırlıklı olmanız için gerçek süreye göre yapılandırılmış deneme testleriyle, konuşma, dinleme ve yazma üzerine odaklanılır. Bütün alanları kapsamanın yanı sıra, bu kurs çeşitli ödevler, bilgisayar simülasyon testleri ve düzenli pratik içerir.

Seçmeli Workshoplar: Size esneklik tanıyarak, belli dil becerileri üzerine odaklanmanıza fırsat vererek öğrenme deneyiminizi geliştirir. Her hafta, farklı seviyelere uygun çeşitli konular sunulur. Örnek workshoplardan bazıları; Güncel olaylar, Telaffuz, Blog ve podcast, Meslek jargonu, Kelime gücü, Müzik Aracılığıyla İngilizce, Dinleme ve Konuşma, Pazarlama, Verimli yazma, Konuşma gücü, CV hazırlama, İş becerisi, İş görüşme becerileri, Tartışma, İngilizcede gerçeklik, Telefon ingilizcesi.

Odaklanmış Kurs: Yüksek seviyedeki öğrencilerin, spesifik alanlar ve sınavlar için veya daha yüksek eğitim alma amacıyla kendini geliştirmesini sağlayan yoğun ve konsantre bir çalışmadır. Odaklanmış kurslar 3 dersten, 2.5 saatten oluşur. İçeriği; TOEFL Hazırlığı, IELTS Hazırlığı, APP Hazırlığı, Akademik Yazım, Turizm İngilizcesi, TOEIC Hazırlığı, Uluslararası İşletme İletişimi, Profesyoneller için İngilizce (tıp, uçuş vs.).

ÖZEL PROGRAMLAR

İngilizce Dili Öğretimi (ELT): Kanada’da veya yurt dışında İngilizce öğretmek istiyorsanız, ELT programımız size bilinir, kaliteli öğretim sertifikaları sunar ve İngilizce’yi ikinci dil veya yabancı dil olarak öğretmek için gerekli araçları sağlar. ELT programları İngilizce öğretmez, İngilizce öğretme yöntemlerini gösterir. Okulumuz iki tür ELT programı sunmaktadır:

  • TESOL Uluslararası: Bu program, ana dili İngilizce olmayan fakat dile tamamen olmasa da yüksek seviyede hakim olan ve kendi ülkesinde İngilizce öğretmek isteyen veya İngilizce bir alanda uzmanlaşmak isteyenler için tasarlanmıştır.
  • TESOL Profesyonel: TESL Canada tarafından tanınmış ve İngilizce öğretmenliğinde profesyonel kariyer arayışındakiler için tasarlanmıştır. İngilizce öğretmeni olmak için gerekli onay belgesini ve dünyanın pek çok yerindeki özel okulda İngilizce öğretmeni olmak için gereken koşulları karşılar. Katılmak için ana dil seviyesinde İngilizce veya en az 80 TOEFL skoru (her kategoride en az 20) şarttır. TESOL Uluslararası ve Profesyonel Programı içeriği 100 saat (4 hafta) uygulamalı pratik 20 saat.

Working Holiday Visa Program – Study and Work: Quest’in İş İngilizcesi programını sizin becerilerinizi ve deneyimlerinizi karşılayacak bir alanda iş yerleştirmesiyle birleştirin. Bütün iş yerleştirmeleri ücretlidir. Başvuru sahibinin yeteneklerine göre pek çok alanda yerleştirme mevcuttur. Örneğin: Turizm, İşletme, Satış, Servis ve Bilgi Teknolojileri. Yalnızca International Experience Canada Working Holiday vizesine sahip kişiler içindir. Yerleştirmeden önce en az 4 haftalık yoğun İngilizce(Business Focus) gereklidir.

Çalışma ve Eğitim: Bu program belirli özel kariyer kolejleriyle ortaklaşa sunulmaktadır. İngilizcenizi geliştirdikten sonra eğitiminiz devam ederken bir yandan da çalışabileceğiniz bu kolejlere(PCC) devam edebilirsiniz. Eğitiminizi tamamladıktan sonra 26 haftaya kadar tam zamanlı çalışabilirsiniz.

Özel İngilizce (grup ve bireysel): Bireylerin ve kapalı grupların hızla İngilizce öğrenmesi ve özel ilgi alanlarına odaklanmaları için verimli ve ideal bir programdır. Quest; hukuk, mühendislik, tıp, TESOL veya turizm gibi belirli alanlar için özel olarak hazırlanmış İngilizce eğitimi sunar. Grup derslerine ek olarak özel ders de alınabilir.

Teacher Homestay English Immersion: Öğrenciler tamamen İngilizce konuşulan bir çevrede Kanada’ya has bir yaşam sürer ve kendi öğretmenlerinin evinde, yoğunlaştırılmış özel dersler alırlar (haftada 15 veya 20 saat). Ders ve kelimeler öğrencinin ihtiyacına göre kişiselleştirilerek oluşturulur. Müfredat Quest tarafından belirlenir.

Ebeveyn ve Çocuk Programı: Çocuklarıyla seyahat eden anne-babalar için çocuğun yaşına ve kursa başlama tarihine göre birkaç seçenek sunmaktayız:

  • 13 yaş ve üzeri: Bu yaş grubu, Quest’te ebeveynleriyle birlikte derse girebilir.
  • 5-12 yaş arası (sadece Haziran-Ağustos arası): Bu yaş grubu, ebeveynleri Quest’te eğitim görürken, bilimden çeşitli sporlara uzanan geniş yelpazesiyle, şehir merkezindeki eğitim ve eğlence odaklı tam günlük yaz kampımıza katılabilir.
  • 5-12 yaş arası çocuk grubu: Bu grup, ebeveynleri Quest’te eğitim alırken kendilerine özel hazırlanmış sınıflarda grup olarak ders alabilir.

Seçmeli Ek Dersler: Seçmeli dersler eğitiminizi geliştirip desteklemeye yarar, mutlaka bir ana programla birleştirilmelilerdir. Seçmeli Derslerden bazıları:

  • İngilizce Klinik – FREE: Her Cuma 13.00’dan 14.30’a kadar. Bu klinik, haftalık derslerin sonunda öğrencilere yardımcı olmak için ücretsiz dil desteği sunar. Öğretmenler gramer, fiiller, deyimler, telaffuz ve kafa karıştırıcı İngilizce tutarsızlıkları ile ilgili her türlü soruyu cevaplamaktan mutluluk duyacaktır.
  • Chat Buddy: Gerçek Kanada hayatını ve kültürünü deneyimlerken, Kanadalı bir arkadaşla İngilizce konuşma becerilerinizi doğal bir biçimde geliştirirsiniz. Kanadalı arkadaşınızla haftada 3-5 saat arası (katılımcı sayısına göre değişebilir) okul dışında buluşarak sosyal aktiviteler veya tartışmalar yapın.
  • Gönüllü Yerleştirmesi: İngilizcenizi geliştirmek için harika bir yöntem olan bu seçeneği herhangi bir programla birleştirebilir, yardıma ihtiyacı olan insanlarla bir araya gelip yeni arkadaşlar ve kontaklar edinebilirsiniz. Böylece İngilizcenizi daha doğal ve çok boyutlu bir yaklaşımla geliştirir, yeni iletişim imkanları bulursunuz.

AKADEMİK PATHWAY PROGRAMI

App, öğrencileri kolej ve üniversiteye hazırlamak üzere geliştirilmiş kapsamlı bir akademik İngilizce kursudur. Bu kurs okuma ve yazma becerilerine odaklanır, öğrencinin araştırma ve analitik becerilerini akademinin titiz standartlarına uygun şekilde geliştirmeyi hedefler. Hayalinizdeki kariyer için ihtiyaç duyduğunuz yüksek eğitime APP programıyla ulaşabilirsiniz. Bir kolej veya üniversite lisans programına tam veya şartlı kabul imkanına sahip olabilirsiniz. Alanınızda akademik başarı elde etmek için İngilizce becerilerinizi üstün seviyeye çıkarın. İtibarlı bir üniversitenin 1,2,3 veya 4 senelik eğitim programları mevcuttur. Üniversite derecesi, diploma ve post graduate(tezsiz lisans üstü) sertifikaları alınabilir. Kolej veya üniversiteye başlarken part-time çalışma imkanı yakalayın. Bazı eğitim programları ortak projelerle iş imkanı sunar. Seçtiğiniz alandan mezun olduktan sonra Kanada’da 3 yıla kadar tam zamanlı çalışma fırsatı yakalayın. Tam zamanlı iş yerleşiminde başarı oranı %90’dır. APP programını başarıyla tamamlayan öğrenciler, partner enstitülerin çok sayıdaki programı arasında seçim yapabilir. APP Günlük Ders Programı İçerik konuları; Akademik okuma modelleri, Stratejik okuma metodları ve okuma pratiği, Uygulamalı okuma metodları, Akademik kelime ve not alma teknikleri, Okuduğunu anlama pratiği, İçerikte kelime, Sunumlar Planlama, hazırlık ve konuşma, Dil bilgisi esasları, Cümle yapısı, Kelime formları, Paragraf geliştirme, Makale yazımı ve yapısı, Alıntı standartları (MLA, APA, vb).

QUEST ADVENTURE CAMPS ÇOCUKLAR İÇİN YIL BOYU İNGİLİZCE AKTİVİTE PROGRAMLARI

Quest Macera Kampları, İngilizce eğitimini birbirinden heyecan verici aktivitelerle birleştirerek eğitici bir tatil deneyimi sunar. Program, İngilizce öğretmekle kalmaz; çocuğun liderlik becerilerini geliştirir, ufkunu genişletir, ona yeni arkadaşlar edinme ve yeni şeyler keşfetme fırsatı sunar. Program özelleştirilebilir ve yıl boyunca; sonbahar, yaz, ilkbahar, kış döneminde düzenlenebilir. Yaz Macera Kampı (Haziran-Ağustos arası), pek çok farklı milletten 400’ün üstünde öğrenci alır ve en çok tercih edilen programdır.

İngilizce ve Liderlik Becerileri: Haftalık 20 dersten (her ders 50 dakika) oluşur. Sınıflar aktif öğrenci katılımını vurgulayan iletişimsel bir müfredata dayanır. Her günün son periyodu (yaz sezonu – sadece Haziran & Temmuz) öğrencilerin yeni fikirler keşfetmelerine ve gelecekte kendilerine fayda sağlayacak beceriler geliştirmelerine yardımcı olacak liderlik becerileri geliştirmeye odaklanan liderlik workshop periyodudur. Workshoplarda işlenen konulardan bazıları; Hedef belirleme, Takım oluşturma, Değerler ve dahil olma, Benlik saygısıdır.

AİLE YANI

Misafiri olacağınız aile size ev ortamında güvenilir bir çalışma ve yaşama alanı sağlamaktadır. Sizi ağırlayarak Kanada’daki hayatı tanımanıza ve zengin bir deneyim için kültüre adapte olmanıza yardımcı olmaktadır. Aileler, ilgi alanlarına, geçmişlerine ve sunacakları konaklama kalitesine göre özenle seçilmektedir. Ev ile okul arasındaki mesafe toplu taşıma ile  yaklaşık 45 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Aile yanı konaklamaların hepsi şunları içerir; Dayalı döşeli bir kişisel oda, Telefon, TV, çamaşır makinesi Paylaşımlı banyo, Toplu taşıma ulaşımına yakınlık. Besleyici öğünler.

REZİDANS

Rezidanslar (doluluk durumuna bağlı olarak), aile yanı deneyimine kıyasla daha bağımsız vakit geçirmek isteyen öğrenciler için uygun olabilmektedir. Rezidansların özellikleri şunlardır: Ortak banyo, mutfak, salon, perde ve havlu, Tek veya çift kişilik oda, ortak mutfak.

Standart rezidans: Şehir merkezinde, okula yürüme mesafesindeki üniversite yurtlarıdır. Mayıs başından Ağustos’un üçüncü haftasına kadar açıktır. Rezidans ile okul arası 15 dakika yürüme mesafesindedir.

Paylaşımlı Öğrenci Konaklaması: Yıl boyunca mevcut olan bu özel mülkler, kişilerin kendilerine yemek hazırlayabilmeleri için ayrılan mutfak olanağıyla tamamen veya kısmen öğrencilere tahsis edilmektedir. Rezidans ile okul arasındaki mesafe toplu taşıma ile yaklaşık 45 dakikadır.

ÖZEL DAİRELER

Özel daireler, özel hayatına ve bağımsızlığına düşkün kişiler ve aileler için idealdir. Daireler eşyalıdır ve yatak odası, mutfak, salon, çamaşır makinesi ve bazı durumlarda temizlik hizmeti bulunmaktadır. Bu konaklama seçeneğinde yemek hizmeti bulunmamaktadır. Dilerseniz dairenizi bir arkadaşınızla paylaşabilirsiniz.

QUEST ADVENTURE CAMPS ÇOCUKLAR İÇİN YIL BOYU İNGİLİZCE AKTİVİTE PROGRAMLARI KONAKLAMASI

Aile Yanı Konaklama

Öğrenci memnuniyeti için kaliteli konaklama şarttır. Kendi bünyemizdeki konaklama servis ekibi, konforlu bir deneyim sunmak için düzenli denetleme ve kalite kontrol yapmaktadır. Aile yanı konaklamada (her milletten bir öğrenci garantisiyle) evler okula toplu taşımayla 35-55 dakika mesafede yer almaktadır. Öğrencinin kaldığı ev ve birlikte yaşadığı aileden memnuniyetini düzenli olarak takip etmekteyiz. Aile yanı konaklama tercih eden öğrenciler günde 2 veya 3 öğün seçebilmektedir:

Kahvaltı: Mısır gevreği, tost, meyve, süt vb. Genelde self servistir.

Öğle yemeği: Paketlenmiş sandviç, içecek ve atıştırmalık.

Akşam yemeği: Sıcak akşam yemeği.

Rezidans

Rezidans konaklama, sadece Mayıs-Ağustos ayları arasında geçerlidir. Bu konaklama tipinde iki seçenek bulunmaktadır: Toronto Üniversitesi, 89 Chesnut Residence veya Ryerson Üniversitesi, ILC Rezidansı.

İki rezidans da yaz kampüsünden yürüyerek 10 dakika, ana kampüsten 15 dakika uzaklıktadır. Bu iki modern bina şu imkanlara sahiptir: Tek ve çift kişilik klimalı odalar, Oda içinde bulunan özel banyolar, Yemek için kafeterya, 24 saat güvenlik/danışma, Fitness salonu (Sadece Chestnut), İnternet erişimi, TV ve oyunlar içeren öğrenci alanı, Mutfak (sadece ILLC), Oda temizliği (haftada bir defa), Çarşaf ve havlu değişimi (haftada bir defa), Çamaşır odası (para yüklenen kartla çalışır), Ütü ve ütü masası (istek üzerine tahsis edilir). Rezidansta konaklayan öğrenciler de günde 2 veya 3 öğün seçme imkanına sahiptir. Kahvaltı ve akşam yemeği açık büfe şeklinde, öğle yemeği ise rezidansa bağlı olarak paketlenmiş veya açık büfe şeklinde olabilmektedir. Tam günlük gezilerde, rezidans öğrencilerine paketlenmiş öğle yemeği veya yemek harçlığı verilmektedir.

AKREDİTASYONLAR

FOTOĞRAFLAR

#iguru_button_66422675dd910 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_66422675dd910 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_66422675dd910 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_66422675dd910 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_66422675df820 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_66422675df820 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_66422675df820 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_66422675df820 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_66422675e1768 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_66422675e1768 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_66422675e1768 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_66422675e1768 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_soc_icon_wrap_6642267651f8e a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_6642267651f8e a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_6642267651f8e a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_6642267651f8e a:hover{ color: #ffffff; }