LAL dil okulları, kurulduğu günden itibaren gelişmeye devam etmektedir. 1980 yılından beri faaliyette olan LAL Language Centers yüksek kalitede eğitim ve eğlence, aktivite programları sunmaktadır.Uzun yıllardır İngilizce dil eğitimi veren LAL Language Centers’ın İrlanda Dil Okulu Dublin’de bulunmaktadır. 2016’da kurulan LAL Dublin dil okulu, LAL partner okulu olan Apollo Language Centre ile birlikte ortak bir merkezdir ve birlikte eğitimlerini sürdürmektedir. LAL Dublin dil okulu Apollo Language Centre olarakta bilinmektedir. Okulumuz Dublin şehir merkezinde, Grafton Street ve St Stephen’s Green’e 5 dakikalık yürüme mesafesinde LinkedIn’in yeni Avrupa Genel Merkezi’nin hemen yanındaki Lad Lane’de yer almaktadır. Lad Lane, şehrin merkezi iş bölgesinde, Bagott Caddesi’nin hemen dışında sakin bir sokağa sahiptir. Okulun bulunduğu cadde üzerinde çok sayıda kahve dükkanı, bar, restoran ve mağaza bulunmaktadır. LAL okulları ile partner Apollo, öncü dil seyahat acenteleri, okullar ve ulusal derneklere tek bir küresel topluluk olarak katılan tek premium forum olan ALTO, the Association of Language Travel Organisations’ın (Dil Seyahat Örgütleri Birliği) güvenilir bir üyesidir. Kurslarımız ayrıca, EEA (Avrupa Ekonomik Birliği üyesi ülke) vatandaşı olmayan öğrenciler için vizeye uygun kursların resmi listesi olan ILEP (Uygun Programlar Geçici Listesi) tarafından onaylıdır ve ILEP’de listelenen Apollo kurslarına katılan öğrenciler için koruma sigortası da bulunmaktadır. Ayrıca British Council, CEA, Education South Africa, Feltom üyelikleri ile kalite standartlarını kanıtlamıştır. Apollo dil okulu Dublin’de dil kursu için ideal bir seçimdir.

İrlanda küçük bir ülke olmasına rağmen, görülecek ve yapılacak çok şey vardır ve küçük olması seyahati kolaylaştırmaktadır. İrlanda’nın arkadaş canlısı ve konuşkan insanlarıyla ünlü başkenti Dublin, tarihi ve güvenlide bir şehirdir .Dublin İrlanda geleneğini yaşamak isteyen öğrenciler içinde mükemmel bir şehirdir. Ülkenin ünlü olduğu her şeyi burada bulabilirsiniz: sıcak karşılama, geleneksel dans, zengin bir tarih ve İrlanda’nın güzel insanları.

Tam donanımlı modern 10 derslikte,14 kişilik öğrenci gruplarıyla İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında, bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu, çalışma odası, ücretsiz internet, bahçe, sıcak soğuk yiyecek ve içecekler gibi olanaklar bulunmaktadır. Ayrıca kampüsün getirdiği tenis kortları, dans stüdyoları, hokey-futbol sahaları gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz. Ulaşım toplu taşıma vasıtalarıyla kolay ve rahattır.

LAL ortak merkezi olan Apollo, 3 katlı modern okul binasında, görsel-işitsel ekipmanlarla donatılmış modern 10 derslikte,14 kişilik öğrenci gruplarıyla ingilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında, bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu, çalışma odası, ücretsiz internet, bahçe, sıcak soğul yiyecek ve içecekler gibi olanaklar bulunmaktadır. Ders çalışmak için sessiz bir çalışma odası ile ders dışı saatlerde de öğrencilerin kendilerini geliştirmelerini sağlamaktadır. Ayrıca kampüsün getirdiği tenis kortları, dans stüdyoları, hokey-futbol sahaları gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz. LAL öğretmenleri, her bir öğrencinin gereksinimini karşılarken bir yandan da dersleri merak uyandırıcı ve dinamik hale getirmek konusunda uzmandır.CELTA (ya da eşdeğeri) kaliteli öğretmenlerimiz ile çok uluslu dersleri sizi İngilizce’yi ‘gerçek dünya’ koşullarında kullanmaya hazırlayacak ve ilgi alanlarınız, güçlü ve zayıf yönlerinizin yanı sıra kısa ve uzun vadeli hedeflerinizi de göz önünde bulunduracaktır. LAL Dublin öğrencilerin İrlanda’nın kültürünü ve en güzel yerlerinin, en popüler atraksiyonlarının tadını çıkartmaları için çok çeşitli aktivite programı sunmaktadır. ‘The Apollo Experience’ serviside,  okul dışı saatlerde İngilizce pratiğini arttırabilmek, öğrencilerin yeni arkadaşlıklar edinebilmeleri, kültürel ve turistik yerleri ziyaret edebilmeleri için sosyal programlar organize etmektedir. Hafta sonları LAL Language Courses – Dublin öğrencileri bu güzel yeşil şehri keşfetmek isterlerse, 1592’den beri çalışan Trinity College’ı, İrlanda’nın batısında bulunan nefes kesici Moher Uçurumları’nı ziyaret edebilir, Guinness Storehouse Müzesi’nde İrlanda’nın en simgesel markalarından birinin tarihini öğrenebilirler. Aviva stadyumunu ziyareti, Dublin’i keşif gezileri, Su merkezleri, Akvaryum merkezini ziyaret v.b gibi sportif, kültürel, sosyal ve turistik birçok aktivitelere katılabilirsini

  • Genel Kurslar (Standart)
  • Genel Kurslar (Yoğun)
  • Sınav Hazırlık Kursları (IELTS/TOEFL/TOEIC/Cambridge Sınavları)
  • İş İngilizcesi (Business English)
  • Kombinasyon Kursları
  • Profesyonel kurslar
  • Öğretmenlere yönelik dil kursları (Teachers Courses)
  • Okuma & Çalışma Programı
  • Staj Programı

Ace English Malta, öğrencilerine ekonomik ve merkezi konaklama seçenekleri sunuyor;

AİLE YANI

Dikkatle seçilmiş ev sahibi ailelerimiz, öğrencilerimize İngilizcelerini günlük olarak pratik yapma fırsatını sağlamaktadır. Ekibimizde ki aile konaklamaları ile ilgilenen çalışanımız, bu tür konaklamayı seçen öğrencilerimize göz kulak olmakta ve onları sıcak ve misafirperver ailelerin yanına yerleştirmektedir. Aile yanında konaklamada, yarım pansiyon olmak üzere tek ya da paylaşımlı odalar bulunmaktadır. Ailelerimizin bulunduğu konumlar genellikle yürüme mesafesindedir, eğer değilse öğrencinin okula direk gelebileceği, otobüs durağına en yakın mesafede ki bir ailemizin yanına yerleştirmek için elimizden geleni yapmaktayız. Ailelerimizi, öğrencilerimize sunduğumuz, beklenen kalite standartlarının muhafaza edildiğinden emin olmak adına düzenli olarak denetlemekteyiz. Ailelerimizi seçerken daima hedefimiz, farklı kültürler ile gerçekten ilgilenen ve yeni şeyler öğrenmek isteyen bireylerden oluşmalarıdır.

BAY STREET OTEL

Bay Street Hotel, StJulians da bulunan mavi bayraklı plaja sahip St George Bay’ e, sadece bir kaç metre uzaklıkta, mükemmel bir merkezde bulunmaktadır. Canlı müzik mekânları, barlar, gece kulüpleri ve restoranlar açısından oldukça zengin, hareketli ve önemli bir konuma sahip bu otel, öne çıkan modern bir mimari ile inşa edilmiştir. İyi döşenmiş odalar ve stüdyo daireler arasında seçim yapılabilmektedir. Tüm daireler ve otel odalarında günlük servis verilmektedir. Mutfak, ebeveyn banyosu, balkonun bulunduğu tüm stüdyolar, saç kurutma makinesi, klima / klima kontrolü, pantolon ütüsü, kablolu TV, direkt telefon ve yazı masası ile donatılmıştır. Bay Street Otel, merkezi konumu sebebiyle tatilciler ve iş seyahatindekilerin, iş ya da keyifli zaman geçirmek için tercih ettikleri popüler bir oteldir.

ÖĞRENCİ EVİ

Swieqi de yer alan Öğrenci Evi, ikili, üçlü ve dörtlü yatak odalarından oluşmaktadır. Çoğu yatak odasında banyo bulunmaktadır. Öğrencilere sağlanan nevresim takımları ve banyo havluları, haftada bir kez yapılan oda temizliği sırasında değiştirilmektedir. Bünyesinde iki büyük mutfak ve kahvaltı alanları, çamaşırhane, kablo TV ve internet bulunan bu konaklama tipi, öğrenci hayatının zevkini almak isteyen fakat aynı zamanda kendi yatak odası özelini korumayı tercih edenler için ideal bir fırsattır.

PAYLAŞIMLI APARTMAN

ACE English Malta, yakınında birçok self-catering daire bulabiliceğiniz merkezi bir konuma sahiptir. Bu sebeple öğrencinin özel isteğine göre, ekonomik konaklama seçeneklerinden lüks konaklama seçeneklerine kadar her bütçeye uygun pek çok opsiyon sağlanabilmektedir.

AKREDİTASYONLAR

FOTOĞRAFLAR

#iguru_button_63c1862c25332 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63c1862c25332 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63c1862c25332 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63c1862c25332 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_63c1862c27450 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63c1862c27450 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63c1862c27450 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63c1862c27450 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_63c1862c295af .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63c1862c295af .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63c1862c295af .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63c1862c295af .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_soc_icon_wrap_63c1862c86c70 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_63c1862c86c70 a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_63c1862c86c70 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_63c1862c86c70 a:hover{ color: #ffffff; }