LSI, 1965’ten bu yana dünyanın dört bir yanından binlerce öğrenciye eğitim vermektedir. LSI, tüm dünyaya yayılmış olan geniş bir okul ağına sahip uluslararası bir kurumdur. İngiltere, Kanada, ABD, Malta, Yeni Zelanda Fransa İsviçre ve Avustralya’da merkezleri bulunmaktadır. LSI ayrıca İspanya, İtalya, Rusya, Meksika, Panama ve Kosta Rika’da partner dil okullarıyla birlikte çalışmaktadır.Tüm okulları modern uygulamalara sahip olup en son teknoloji ile donatılmıştır. Şehirlerin cazip bölgelerinin merkezinde yer almaktadır. Özenle seçilmiş yardımsever bir kadro ile çalışır. Tüm okullar son teknolojiyle donatılmıştır. LSI okulları oluşturdukları sıcak ve arkadaş canlısı atmosfer ile, dil öğrenmeyi oldukça keyifli hale getirir. LSI öğretmenleri esaslı eğitim becerilerine sahip olup, bütün LSI calışanları arkadaş canlısı ve yardımsever servisimiz bütün LSI öğrencilerine sunulması için özenle seçilmiştir. Eğitiminiz boyunca size yönlendirmek için sürekli hazır bulunurlar. LSI’nin bir amacı ve amacı vardır: mümkün olan en iyi dil öğrenme deneyimini elde etmenizi sağlamak. Dil becerilerinizi ister mesleki ister akademik ister kişisel nedenlerden ötürü geliştirme istiyor olun; LSI, ihtiyacınıza cevap verecek doğru kursa mutlaka sahiptir.
İngilizce dil eğitimi için ana dili İngilizce olan ülkeler arasında en çok tercih edilen seçenek olarak karşımıza çıkan İngiltere, her yıl binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Modern yapısı, tarihi dokusu ve kültürü ile dikkatleri çeken İngiltere’de eğitim alan öğrencileri unutulmaz bir deneyim fırsatı beklemektedir.
Londra, dünyanın en yaşanılabilir şehirlerinden birisi ve asil İngiliz ruhunun temsil merkezidir. Her zevke hitap edebilen bu şehirde sizi de etkileyecek bir şey karşınıza mutlaka çıkacaktır. Londra en önemli iş, sanat, yaşam ve eğitim merkezlerinden olup her yıl milyonlarca insana büyük bir samimiyetle ev sahipliği yapar. Aynı zamanda büyük bir hayran kitlesine sahip olmakla övünür. Londra’ya gitmişken bu güzel şehri keşfetmeden geri dönmek olmaz. Bu yüzden mutlaka gezi planınız olsun. Şehrin her noktasındaki atmosfer sizleri büyülemeye başlayacak ve bu asil şehire aşık olacaksınız. Eğer gezinize tarihi mekanları ve müzeleri ziyaret ederek başlamak isterseniz bir kaç gününüzü ayırmanız gerekebilir. Çünkü saymakla bitmeyecek kadar çok saray, müze, anıt ve mekan bulunuyor. Eğlenmeye düşkünseniz zaten doğru yerdesiniz. Özellikle ünlü SoHo ve Covent Garden bölgelerinde sizi etkileyecek olan bir çok alternatif mekanı bulabilirsiniz. Alışveriş yapmak isterseniz yüzlerce alternatifi bir arada bulabileceğiniz caddeleri keşfedin. Her bütçeye hitap eden birbirinden şık mağazaları ile Londra tam bir alışveriş cennetidir. Haftasonlarında Camden Town’un gözde pazarlarına gidin ve keşfedin. Burada aradığınız ne varsa bulabilirsiniz. West End’de müzikallerin, tiyatroların ve filmlerin tadını çıkartın ve eğlenceyi yakalayın. Big Ben ve Parlemento Binası’na gidin ve tarih kokan bu mekanların büyüsüne ortak olun. Buckingham Sarayı’nda tura çıkın ve nöbet değişimini izleyin. Thames Nehri üzerinde tekneyle dolaşın ve Londra’ya geniş bir açıdan bakın. Uzaktan bile capcanlı durduğuna şahit olacaksınız. Londra’ya gitmişken şehrin simgeleşmiş yapısı ola London Eye’a çıkıp muhteşem bir panoramayla şehri en tepeden izleyin.Yapacaklarınız sadece ünlü ve tarihi bölgeleri ziyaret etmekle kalmasın boş zamanlarınızda bir kaşif gibi bu büyüleyici şehrin sokaklarını keşfedin ve atmosferini soluyun. Çünkü her köşesinde muhteşem mekanlar, heyecan dolu maceralar ve renkli yerel insanlar bulunuyor.Her gün karşılıklı olarak İstanbul’dan Londra’ya gerçekleştirilen uçuşlarla seyahatinizi rahatça planlayabilirsiniz. Aynı zamanda şehre indiğiniz ilk anda kendinizi yalnız hissetmek istemezseniz sizlere havalimanı transfer hizmeti sunabiliriz.

LSI Londra Hampstead, Londra’nın kuzeyinde şehir merkezine çok yakın olan 2. Bölgede yer almaktadır. Londra’nın merkezinden sadece 5 km uzaktadır. Hampstead’de Londra’nın pek çok ünlü alışveriş caddeleri burada bulunmakta olup, kısa bir metro ve otobüs seyahati ile buralara ulaşmak mümkündür.Geniş Viktorya evleri tarzında inşa edilmiş LSI dil okulu kamu ulaşım araçlarına, mağazalara, cafelere, restoranlara, geleneksel publara, barlara, tiyatrolara, sinemalara, alışveriş merkezlerine ve de İngiltere’ nin en geniş ve en güzel doğal parklarından biri olan Hampstead Heath’ e sadece birkaç dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca Londra’ nın seçkin marketlerinden Camden Lock Market ise okula çok yakın bir mesafede bulunmaktadır.
Dünyanın en kozmopolit şehirleri arasında gösterilen, İngiltere’nin ve Birleşik Krallığın başkenti Londra’da birçok etnik kültüre ev sahipliği yapmaktadır. Dünya’nın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Londra, turizmin dışında aynı zamanda çok önemli bir finans ve ticaret merkezidir.
İngiltere’de eğitim almak için Londra’yı tercih eden öğrenciler, Londra şehrini ve güzelliklerini keşfederken çoğunlukla şehir ulaşımını kolaylaştıran ve Londra’nın her bir tarafını saran metro ağını kullanmaktadır. Londra’daki metro ağı, dünyanın en gelişmiş ve en uzun ulaşım hattı olarak gösterilmektedir. Londra aynı zamanda her mevsim yağışlı havaları ile de ünlüdür. Londra’ya gitmeden önce her an yağmur yağacakmış gibi bir şemsiyeye sahip olunması tavsiyeler arasındadır.

Yüksek hızda interneti ile bilgisayar laboratuvarı, Büyük bir kütüphane, bireysel çalışma alanları ve materyalleri, Dil laboratuvarı, Öğrenci odası, Bireysel çalışma odası, Sınıf sonrası dil öğrenim yazılımına ücretsiz erişim.
Okulda kafeterya bulunmayıp, okul çevresinde pek çok kafeler, restoranlar ve süpermarketler bulunmaktadır.
Mikrodalga, otomatik kahve Makinesi, aperatif makinesi ve içecek makinesi, Ücretsiz su sebili
Televizyon odası ve DVD olanağı, masa tenisi, büyük geniş bahçesi, çeşitli spor faaliyetleri, Ücretsiz wifi, Bahçe, Oyun odası, Bekleme odası, Balkon/taraça, Öğrenci destek masası, Film kiralama, Voleybol sahası, Masa tenisi, Fotokopi makinası, Öğrenci kullanımı için yazıcı.
Modern ve son teknoloji ile donatılmış 12 Sınıf, sınıfların öğrenci mevcudiyeti maksimum 15, Her sınıfta duvara monte büyük bilgisayar ekranı, Tüm sınıflarda TV, elektronik beyaz tahta, klima, ısıtıcı ve bol doğal ışık.

LSI Hampstead, bölgenin zengin kültürel mirasını ve sayısız dinlenme tesisini de içeren eğlenceli ve çok çeşitli bir sosyal program sunar. Aktiviteler arasında rehber eşliğinde yürüyüşler, sinema, müze ve kültür gezileri yer almaktadır. Ayrıca Oxford, Cambridge ve hatta Paris’e hafta sonu gezileri yer alır. Boş zamanlarınızda;
Geleneksel Hampstead Pub’larını ziyaret edebilirsiniz:
Hampstead, mükemmel şaraplar ve gerçek İngiliz ale’leri içebileceğiniz ve acıkırsanız klasik İngiliz pub atıştırmalıklarından (“pub grub”) tadabileceğiniz birçok geleneksel pub’a ev sahipliği eder. Hampstead’deki pub’ların çoğunun, yaz boyu serinleyebileceğiniz keyifli bahçeleri ve kışın da içeriyi sımsıcak tutan gerçek odun ateşli şömineleri vardır.
Westminster Manastırı, Downing Caddesi ve Trafalgar Meydanı’nda Yürüyüş Turu:
Tur, İngiliz kraliyet ailesi üyelerinin taç giydiği ve mezarlarının bulunduğu muhteşem bir Gotik Kilise olan Westminster Manastırı’ndan başlar. Daha sonra İngiltere Başbakanı’nın evinin bulunduğu Downing Caddesi’nden geçip Whitehall’a gidilir ve geleneksel Atlı Muhafız Alayı’nın geçişi izlenir. Tur, Londra’nın en canlı ve ikonik açık alanlarından biri olan Trafalgar Meydanı’nda sona erer.
Oxford Caddesi ve Regent Caddesi’nde Alışveriş ve West End’de Müzikal Gecesi:
İngiltere’nin en ünlü alışveriş caddesinde bayılana kadar alışveriş yapın. Yorulursanız, birçok sevimli pub’dan birinde soluklanıp leziz bir ale içebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise Londra’nın tiyatro bölgesi West End’de muhteşem müzikallerden birini izleyebilirsiniz.

Genel ve Yoğun Kurslar: Genel 20 programında haftada 20 ders bulunmaktadır ve dersler boyunca farklı gündelik durumlara göre iletişim becerilerinizi hızla geliştireceksiniz. Yoğun 30 programında, kısa bir süre içinde oldukça fazla akıcılık kazanmanız için gereken tüm alanlara odaklanmaktadır. Öğleden Sonra 10 programı ise dildeki akıcılığınızı, sözcük bilginizi ve telaffuzunuzu geliştirmek isteyen öğrenciler için uygundur.
Premium Kurslar: LSI, bireyler ve küçük gruplar için özel olarak tasarlanmış dil eğitimleri sunar. Bu kurslar mesleki amaçlı dil eğitimi odaklıdır ve özel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde uyarlanabilir. Executive Bire Bir (haftada 10 ders), Executive Bire Bir (haftada 20 ders), Executive Bire Bir (haftada 30 ders), Executive Bire Bir (haftada 40 ders), Executive Bire Bir (haftada 5 ders), Mini Grup (haftada 40 ders) olarak farklı program seçenekleri sunulmaktadır.
Akademik Kurslar: LSI 30 Cambridge Sınavı Kursları (CAE), LSI 20 Cambridge Sınavı Kursları (CAE), LSI 30 Cambridge Sınavı Kursları (CPE), LSI 20 Cambridge Sınavı Kursları (CPE), LSI 30 Cambridge Sınavı Kursları (FCE), LSI 20 Cambridge Sınavı Kursları (FCE), TOEFL Hazırlık Kursları, TOEIC Hazırlık Kursları, IELTS Hazırlık Kursları, Pathways programları seçenekleri bulunmaktadır.
Sınavlar için İngilizce Akşam: LSI’ın ‘Sınavlar için İngilizce’ kursu, öğrencileri şu sınavlara hazırlar: IELTS / TOEFL / Cambridge First (FCE), Cambridge Advanced (CAE). Bu akşam dersleri 10 haftalık bloklar halinde düzenlenir; ancak daha kısa süreler için de kayıt olunabilir.
Kulüp 40+: 40 yaş ve üstü öğrenciler için oluşturulan programda LSI olarak, olgun ancak ruhu genç öğrencileri yıl boyunca tüm kurslarımızda görmekten mutluluk duyarız. Buna ek olarak, belirli konumlarda daha olgun öğrencilerimizin ilgisini çekecek sosyal aktiviteler düzenlemekteyiz.
LSI Eğitim ve İş Deneyimi Programları: Dil becerilerinizi bir iş ortamında uygulayıp geliştirmek ve değerli bir iş deneyimi kazanmak için mükemmel bir fırsattır. Program, iletişim becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olarak, yerleştirildiğiniz işten keyif almanızı ve faydalanmanızı sağlar. LSI, hem ücretsiz hem de ücretli işe yerleştirme imkanları sunmaktadır. Bu programlar, üniversite yaşındaki öğrenciler veya sınırlı tecrübeye sahip profesyoneller için idealdir.
İş için Akıcı İngilizce: LSI’ın İş için Akıcı İngilizce kursu, Londra’da çalışmak için iletişim becerinizi geliştirmenize yardımcı olur ve genel İngilizce ve iş yerinde iletişim becerilerini kapsar. Bu akşam dersleri 10 haftalık bloklar halinde düzenlenir; ancak daha kısa süreler için de kayıt olunabilir. Kurs, öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda esnetilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

AİLE YANI
Özenle ve dikkatle seçilmiş aile yanı konaklamaları, o ülkedeki hayatın nasıl olduğunu kendinizi evinizde hissedeceğiniz kadar rahat bir ortamda tecrübe etmenizi sağlar. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir. Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varabilirsiniz. Öğrencilerimizin çoğuda, kendilerini ağırlayan ailelerle daha sonraki zamanlarda da görüşmeye devam etmektedir.
ÖĞRENCİ YURDU
Tüm dünyadan öğrencilerle tanışabileceğiniz öğrenci yurtlarında tek ve çift kişilik odalarda kalabilirsiniz. Bu seçenek, seçtiğiniz bölgeye, sezona ve yurt seçeneğine bağlı olarak özel veya ortak banyoyu da içerir. Odalar düzenli olarak temizlenir ve nevresim takımları haftada bir değiştirilir. Yemek seçenekleri farklı olmakla birlikte pek çok merkezde kahvaltı da sunulmaktadır.
REZİDANS / DAİRE PAYLAŞIMI
Öğrenci rezidansı konaklama seçeneği özgürlüğüne düşkün öğrenciler için en ideal konaklama seçeneğidir. Öğrenciler bu konaklama seçeneğinde lüks ve son teknoloji imkanlarla donatılmış tesislerde dünyanın dört bir yanından gelmiş diğer öğrencilerle birlikte kalarak hem İngilizce pratik yapma hem de farklı kültürleri birinci elden deneyimleme fırsatı elde etmiş olurlar. Bu konaklama imkanında seçeneğe bağlı olsa da genellikle yemek hizmeti sunulmaz. Öğrencilerin yeme ihtiyaçlarını onların hizmetine sunulmuş tam teşekküllü mutfaklarda kendileri gidermeleri beklenir. Yemek hizmetine ek olarak öğrencilerin temiz havlu ve çarşaf gibi ihtiyaçları da giderilmektedir.
The Curve:
Zone 1’de yer alan The Curve Residence ile LSI Londra merkezi arası yaklaşık 30 dakikadır. Tek kişilik özel banyolu odaları bulunan yurdun içerisinde ücretsiz internet erişimi, sauna, spor salonu, çalışma odaları, ortak kullanım mutfak alanları bulunmaktadır.
Collective Old Oak:
Tek kişilik özel banyolu odaları ile modern bir yapıya sahip olan Collective Old Oak Residence Londra’da zone 2’dedir ve okula yaklaşık 40 dakika uzaklıktadır. Yurt içerisinde spor salonu, sinema salonu, oyun odaları, sauna, kütüphane ve restoran bulunmaktadır. Ayrıca yurda ait olan bahçede öğrencilerin vakit geçirebileceği bir alan sunulmaktadır.
AXO Camden:
LSI Londra merkeze yaklaşık 25 dakikalık uzaklıktadır. Yıl boyunca öğrenci ağırlayan AXO Camden Residence, tek kişilik suite odalara sahiptir. Öğrenciler yurt içerisinde yer alan çamaşırhane ve bisiklet kiralama hizmetlerinden faydalanabilmektedir.
Tufnell House:
Toplu taşıma ile mesafeler LSI London Central’a 25 dakika, Londra Hampstead’e 30 dakikadır. En yakın istasyon: Tufnell Park (bölge 2). Minimum yaş: 18 Odalar: En-suite odalar Özel Banyo: Var Yemekler: Kendin pişir kendin ye İmkanlar: Ortak mutfak, tesis bünyesinde spor salonu, oyun odası, Sky TV’li lounge alanları ve özel çalışma alanları, tesis içi çamaşırhane, bisiklet saklama Diğer: Nevresimler sağlanır, havlular sağlanmaz. Her cumartesi mutfaklar temizlenir sabah ancak bulaşıkların öğrenciler tarafından temizlenmesi gerekiyor. LSI öğrenci yerleştirmeleri harici bir kurum tarafından yönetiliyor. Minimum 4 hafta kalış.
Fulham Palace Studios:
Zone 2’de bulunan öğrenci yurduna yürüme mesafesinde olan metro durağı ile okula yaklaşık 25 dakika uzaklıktadır. Tek kişilik studio odalarda öğrencilerin kullanabilecekleri küçük bir mutfak alanı da bulunmaktadır. Tüm odalar özel banyo ve tuvalete sahiptir. 18 yaşından büyük tüm öğrenciler yıl boyunca konaklayabilmektedir.
Rathbone Place Apartments:
Konum: Oxford Caddesi’ndeki Bölge 1 – LSI Londra Merkezine 10 dakikalık yürüme mesafesinde – 30 dakika LSI London Hampstead. En yakın istasyon: Tottenham Court Road (bölge 1). Minimum yaş: 18 Odalar: Tek ve ikiz odalar (daireler 3-6 yatak odalıdır) Özel Banyo: Hayır, ortak banyo Yemekler: Kendin pişir kendin ye İmkanlar: Ortak mutfak, Wi-Fi Fiyatlar (haftalık kişi başı): Tek kişilik oda: Lütfen okula danışınız. kullanılabilirlik ve fiyatlar. Yatak çarşafları ve havlular cumartesi günleri sağlanmakta ve haftada bir değiştirilmektedir. LSI harici bir kurum tarafından yönetilen öğrenci yerleştirmeleri. Minimum 4 hafta kalış.
Tottenham Hale House Share:
Konum: Yaklaşık. LSI London Central’a 30-35 dakika ve LSI’ye 40-45 dakika Toplu taşıma ile Londra Hampstead. En yakın istasyon: Tottenham Hale (bölge 3) Minimum yaş: 18 Odalar: 4-8 kişilik mobilyalı dairelerde tek kişilik ve ortak odalar Özel Banyo: Hayır, ortak banyo Yemekler: Kendin pişir kendin ye İmkanlar: Ortak mutfak, çamaşırhane. Yatak çarşafları sağlanır ancak havlular yoktur. Ortak alanların temizliği her seferinde sağlanır. Minimum 4 hafta kalış.
Canada Water House Share:
Konum: Yaklaşık. LSI Central’a 20-30 dakika ve LSI’ye 40-50 dakika seyahat Hampstead. A, 1 hafta önce teyit edilen kesin konuma bağlı olarak varış. Minimum yaş: 18 Odalar: 6 kişiye kadar olan dairelerde tek ve çift kişilik odalar Özel Banyo: Ortak banyo ve en-suite banyo mevcuttur Yemekler: Kendin pişir kendin ye İmkanlar: Ortak mutfak, oturma odası, internet ve TV bulunan ortak alanlar, Çamaşırhane Diğer: Ortak alanlar haftada bir temizlenir.
Hawley Crescent:
Konum: Yaklaşık. LSI London Central ve London Hampstead’e 20 dakika toplu taşıma. En yakın istasyon: Camden Town (bölge 2) Minimum yaş: 18 Odalar: Studios Özel Banyo: Var Yemekler: Kendin pişir kendin ye İmkanlar: Ücretsiz Wi-Fi, mini mutfak, salonda SKY TV, bisiklet muhafazası Diğer: Yatak çarşafları sağlanır, havlular sağlanmaz, check-in öncesi temizlik, mutfak.
International Hall:
Konum: Yaklaşık. LSI Londra Hampstead’e 35-50 dakika, LSI’ye 13 dakika yürüme mesafesinde Merkez. En yakın istasyon: Russel Meydanı (bölge 1) Minimum yaş: 18 (bir vasi eşliğinde 16) Odalar: Tek kişilik odalar Özel Banyo: Hayır, ortak banyo Yemekler: Günlük sıcak İngiliz kahvaltısı dahildir (akşam yemeği satın alınabilir) İmkanlar: Wi-Fi, ortak oda, TV odası, çalışma odası, müzik odası, bisiklet depolama, Çamaşırhane Diğer: Yatak çarşafları ve havlular sağlanır, iki haftada bir temizlik yapılır.
OTELLER
Okula yakın pek çok farklı tipte otel hakkında size yardımcı olmaktan ve istediğiniz otelde rezervasyon yaptırmaktan mutluluk duyacağız.
Dillon’s Hotel (B&B):
-Belsize Park Bölgesi’nde bulunan otel, LSI binasına 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Restoranlar, mağazalar ve Hampstead Heath Park da otele yürüme mesafesindedir.
-Televizyonlu 13 odası bulunmaktadır.
-Birçok odada dahili banyo bulunmaktadır.
-Kahvaltı dahildir.
-Gecelik ücret standart tek kişilik odalar için 43 GBP’den, özel banyolu tek kişilik odalar için 58 GBP’den, standart çift kişilik odalar için 63 GBP’den, özel banyolu çift kişilik odalar için 78 GBP’den başlamaktadır.
-Rezervasyonunuzu kesinleştirmek için ve geç iptaller – otele giriş yapmama gibi durumlara karşı bir gecelik ücret depozito olarak alınır.
Dawson House Hotel **
-LSI binasına yirmi dakikalık mesafede bulunan otel, pek çok toplu taşıma noktasına çok yakındır.
-Tek, çift, üç kişilik ve ailelerin de rahatlıkla konaklayabileceği 15 odası vardır.
-Her odanın özel banyosu vardır.
-İngiliz kahvaltısı dahildir.
-Odalarda televizyon, telefon, kahve / çay makineleri mevcuttur.
-Gecelik ücret tek kişilik odalar için 56 GBP’den, çift kişilik odalar için 86 GBP’den başlamaktadır.
Quality Hotel **
-Finchley Road’un yanındaki Leafy Street’de bulunan otel, LSI binasına 20 dakika uzaklıktadır.
-Odalarda telefon, ütü, saç kurutma makinesi, televizyon ve radyo bulunmaktadır.
-Her odanın özel banyosu vardır.
-Lobi ve bar mevcuttur.
-Gecelik ücret tek kişilik odalar için 85 GBP, çift kişilik odalar için 98 GBP’den başlamaktadır.
-Ücretsiz çay ve kahve servisi ve oda servisi bulunmaktadır.
Langorf Hotel & Apartments:
-Finchley Road Metro İstasyonu’na çok yakın olan daireler, LSI binasına 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.
-Otel odaları tek, çift ve üç kişilik olup, banyolar dahilidir.
-Apartman dairelerinde ise öğrencilere tam donanımlı mutfakların bulunduğu 1+1 ya da 2+1 daire seçenekleri sunulmaktadır.
-Bar ve kahvaltı / açık büfe restoran bulunmaktadır.

AKREDİTASYONLAR

FOTOĞRAFLAR

#iguru_button_63bfe0c8d8c8a .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63bfe0c8d8c8a .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63bfe0c8d8c8a .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63bfe0c8d8c8a .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_63bfe0c8db28c .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63bfe0c8db28c .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63bfe0c8db28c .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63bfe0c8db28c .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_63bfe0c8dd805 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63bfe0c8dd805 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63bfe0c8dd805 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63bfe0c8dd805 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_soc_icon_wrap_63bfe0c962c83 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_63bfe0c962c83 a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_63bfe0c962c83 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_63bfe0c962c83 a:hover{ color: #ffffff; }