LSI, 1965’ten bu yana dünyanın dört bir yanından binlerce öğrenciye eğitim vermektedir. LSI, tüm dünyaya yayılmış olan geniş bir okul ağına sahip uluslararası bir kurumdur. İngiltere, Kanada, ABD, Malta, Yeni Zelanda Fransa İsviçre ve Avustralya’da merkezleri bulunmaktadır. LSI ayrıca İspanya, İtalya, Rusya, Meksika, Panama ve Kosta Rika’da partner dil okullarıyla birlikte çalışmaktadır.Tüm okulları modern uygulamalara sahip olup en son teknoloji ile donatılmıştır. Şehirlerin cazip bölgelerinin merkezinde yer almaktadır. Özenle seçilmiş yardımsever bir kadro ile çalışır. Tüm okullar son teknolojiyle donatılmıştır. LSI okulları oluşturdukları sıcak ve arkadaş canlısı atmosfer ile, dil öğrenmeyi oldukça keyifli hale getirir. LSI öğretmenleri esaslı eğitim becerilerine sahip olup, bütün LSI calışanları arkadaş canlısı ve yardımsever servisimiz bütün LSI öğrencilerine sunulması için özenle seçilmiştir. Eğitiminiz boyunca size yönlendirmek için sürekli hazır bulunurlar. LSI’nin bir amacı ve amacı vardır: mümkün olan en iyi dil öğrenme deneyimini elde etmenizi sağlamak. Dil becerilerinizi ister mesleki ister akademik ister kişisel nedenlerden ötürü geliştirme istiyor olun; LSI, ihtiyacınıza cevap verecek doğru kursa mutlaka sahiptir.
İngilizce konuşulan ülkeler arasında İngilizce dil eğitimi almak için en fazla tercih edilen ülkelerin başında İngiltere gelmektedir. İngiltere’de dil eğitimi alan öğrenciler bir yandan İngilizce öğrenerek diğer yandan da İngiltere’nin tarihi, kültürü ve modern yaşantısıyla unutulmaz bir deneyim yaşama şansına sahip olurlar.
LSI Londra Central, şehrin tam kalbinde West End olarak bilinen canlı ve çok renkli bir bölgede yer alır. Çok sayıda tarihi bina, müzik, tiyatro, spor merkezlerinin yakınında yer alır. Böylelikle öğrenciler dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlar edinirken şehrin büyülü kısımlarından hiç uzaklaşmamış olurlar. Londra’da hava Temmuz aylarında yaklaşık 18 derece iken Ocak ayında 4 derecedir. Öğrenciler hangi mevsimde gelirse gelsin her zamanda festivaller, açık hava konserleri, spor etkinlikleri düzenlenmektedir.
LSI Londra’nın uzman kadrosu ve yardımsever ekibi, eğitim alan öğrencilerin taleplerini yerine getirebilmek ve eğitimlerini tamamladıklarında Londra’dan mutlu ayrılmalarını sağlamak için tüm imkanlarını kullanmaktadır. Burası ayrıca Cambridge PET, FCE ve CAE sınav merkezidir. Sınıf kapasiteleri maksimum 15 er kişi olmaktadır. Son birkaç yılda Londra’daki okullara 15 farkli milletten öğrenci gelmiştir. Öğrenci yoğunluğu ortalamasına bakıldığında %11 İtalya, %9 Türkiye, %8 ile Brezilya‘ dan öğrenciler bu okulu tercih etmişlerdir.
Uluslararası bir ortam: Tüm dünyadan öğrencilerle tanışacak ve onlarla yabancı bir dil öğrenme deneyimini paylaşacaksınız.
Merkezi konum: Dünyanın en hayranlık duyulan şehirlerinden bazılarında merkezi yerlere konumlandırılmış okullardaki LSI öğrencileri, pek çok sosyal ve kültürel faaliyete erişim imkanı bulmaktadır.
Size uygun dil seviyesi buluyoruz: İlk gününüzde yazılı bir test ve mülakat aracılığıyla seviyenizi ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek sizi, seviyenize en uygun sınıfa yerleştireceğiz.
İnteraktif sınıflar: LSI’da tüm diller dinamik ve enerjik bir biçimde öğretilir. Sınıfta kurulan aktif iletişimin, en etkin öğrenme yolu olduğuna inanıyoruz; konuştukça akıcılık kazanacaksınız.
Dil yeterlik sertifikası: Son gününüzde, dil yeterliliğinizi kanıtlaması için katıldığınız kursu ve ulaştığınız seviyeyi gösteren bir sertifika alacaksınız. Gerekiyorsa bir rapor da verilebilmektedir.
Az nüfuslu sınıflar, mükemmel öğretmenler: Düzenli bireysel danışmanlık ve etkin kurs tasarımı sayesinde temel iletişim becerileri konusunda hızlı bir ilerleme kaydedebileceksiniz. Öğretmenlerimiz, özenle seçilmiş, cana yakın, yardımcı ve dinlemeye hazır eğitimcilerdir.

LSI Londra Merkez, şehrin tam kalbinde; West End olarak bilinen capcanlı ve çok renkli bölgede yer almaktadır. Okulumuz British Museum, Oxford Caddesi’ndeki mağazalar ve eğlence bölgesi Soho’ya da yürüyüş mesafesindedir. Bu bölge kafeterya, bar ve restoranlarıyla oldukça hareketli bir lokasyondur. Şehrin göbeğindeki LSI Londra Merkez, canlı bir öğrenci nüfusuna hizmet sunan kafelerle, barlarla ve publarla dolu eğlence bölgesine ve üniversitelere yakındır.
Turizm, ticaret ve eğitim amacı ile milyonlarca kişi her yıl Londra şehrine gitmektedir. Thames nehrinin ikiye böldüğü tarihi ve kültürel şehir, büyüleyici atmosferi ile ziyaretçileri üzerinde büyük izler bırakmaktadır. İngiltere’nin ve Büyük Britanya’nın başkenti olan Londra 2000 yılı aşan tarihi ile birçok kültür ve sanat merkezine de ev sahipliği yapmaktadır. İlk kuruluş döneminde adı Londinium olarak bilinen yerleşim yeri, zamanla bir liman şehri ve bağlantı noktasına dönüşerek günümüze kadar gelmiştir. Dünyanın en yeşil şehirlerinden biri olan Londra’da, yüzlerce park bahçenin yanı sıra, müzeler, sanat galerileri, kraliyet sarayları, tiyatro salonları gibi birçok simgesel yere sahiptir. 9 milyona yakın nüfusu olan Londra’da 300 farklı dil konuşan milletler bir arada yaşamaktadır.
Türkiye ile İngiltere arasında farklı şehirlere gerçekleşen karşılıklı uçuşlar ile İngiltere, ulaşımın en kolay olduğu ülkelerden bir tanesidir. İstanbul-Londra-İstanbul arası birçok farklı havayolu şirketi tarafından doğrudan uçuşlar gerçekleştirmektedir ve bu uçuşlar yaklaşık 4 saat sürmektedir.

Ücretsiz internet erişimi sunan bilgisayar odası, kütüphanesi ve öğrenci salonu, Ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, Online eğitim.
Toplam 15 sınıf, Tüm sınıflarda TV, elektronik beyaz tahta, ısıtıcı, bol doğal ışık .
Öğrenci odası, Öğrenci bilgisayar odası, Bireysel calışma odası, Kütüphane, Film kiralama, Sınıf sonrası dil öğrenim yazılımına ücretsiz erişim, Günlük yayın, Fotokopi makinası.
Öğrenci Mikrodalgası, Kahve Makinesi, Öğrenci Buzdolabı, Otomatik aperatif makinesi, Otomatik içecek makinesi, Ücretsiz su sebili.
Resmi Sınav merkezi, Bekleme odası, Öğrenci destek masası.

İngiltere Londra’da dil eğitimi alan öğrenciler okul dışında da birçok aktiviteye katılma imkanı bularak İngilizce pratik yapma şansı yakalarlar. LSI Londra merkezi organizasyon ekibi de her öğrencinin kendilerini yakın hissedebilecekleri aktivite planlarını haftalık olarak paylaşmaktadırlar. Bu etkinliklerden bazıları şu şekildedir:
Dean Caddesi’ndeki Konak’ta Geleneksel İngiliz 5 Çayı, Ünlü Tate Modern sanat galerisi gezisi, Notting Hill’de Coronet Sineması’nda ucuz film gecesi, Hyde Park’taki Serpentine Göletinde tekne gezisi, Soho’da karaoke bar gezisi, Dünyanın en büyük müzelerinden British Museum’da akşam turu, Edinburgh ve Loch Ness’e hafta sonu gezisi, West End Gösterileri, Bath ve Stonehenge’e günlük gezi gibi daha birçok farklı aktivite ve gezi organize edilmektedir.
Londra şehrinde görülmesi tavsiye edilen bazı önemli yerler:
Big Ben: Görkemli mimari ile Westminster Sarayının yanında yer alan tarihi saat kulesi, dünyanın en büyük 4. Saat kulesidir.
Buckingham Sarayı: Kraliyet ailesinin ikamet ettiği ve birçok ülke liderinin ağırlandığı İngilizce Kraliyet Sarayını ziyaret edin.
Hyde Park: Özellikle yaz aylarında çok hareketli olan Hyde Park, dünyanın en ünlü parkları arasında yer almaktadır.
London Eye: İngiltere ve Londra’nın simge yapılarından olan London Eye, 135 metre yüksekliği ile Londra’nın en güzel gözlem yerlerinden bir tanesidir.
Londra Kalesi: Thames Nehri’nin kıyısında yer alan Londra Kalesi, 1078 yılında inşa edilmiştir ve 1988 yılında UCESCO tarafından Dünya Mirası olarak kabul edilmiştir.
Tower Bridge: Londra’nın bir diğer simgesi olan “Londra Köprüsü”nü ziyaret edip bir fotoğraf çekilmeyi ihmal etmeyin
Westminster Sarayı: Gotik bir mimari yapıya sahip olan Westminster Sarayı, Big Ben saat kulesi ile de bağlantılıdır Londra şehrinin ve İngiltere’nin sembollerinden bir tanesidir.
Covent Garden’da Alışveriş: Okuldan sadece birkaç dakika yürüyüş mesafesinde bulunan Covent Garden’da, butik mağazalardan hediyeler alabilir ve şirin kafelerde öğrenciler ve öğretmenlerle bir şeyler içebilirsiniz.
Exhibition Row: Aralarında Ulusal Tarih Müzesi, Bilim Müzesi ve Victoria & Albert Müzesi’nin de bulunduğu dünyanın en büyük müzelerini ziyaret edin. Ayrıca kış aylarında Ulusal Tarih Müzesi’nin buz pistinde buz pateni yapabilirsiniz!
West End Gösterileri: Okuldan sadece birkaç dakika yürüyüş mesafesinde bulunan, Londra’nın ünlü West End mahallesindeki tiyatrolarda gösterileri izleyebilirsiniz. Birçok gösteri için LSI öğrencilerine özel fiyatlar sunulur.

Genel ve Yoğun Kurslar: Genel 20 programında haftada 20 ders bulunmaktadır ve dersler boyunca farklı gündelik durumlara göre iletişim becerilerinizi hızla geliştireceksiniz. Yoğun 30 programında, kısa bir süre içinde oldukça fazla akıcılık kazanmanız için gereken tüm alanlara odaklanmaktadır. Öğleden Sonra 10 programı ise dildeki akıcılığınızı, sözcük bilginizi ve telaffuzunuzu geliştirmek isteyen öğrenciler için uygundur.
Premium Kurslar: LSI, bireyler ve küçük gruplar için özel olarak tasarlanmış dil eğitimleri sunar. Bu kurslar mesleki amaçlı dil eğitimi odaklıdır ve özel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde uyarlanabilir. Executive Bire Bir (haftada 10 ders), Executive Bire Bir (haftada 20 ders), Executive Bire Bir (haftada 30 ders), Executive Bire Bir (haftada 40 ders), Executive Bire Bir (haftada 5 ders), Mini Grup (haftada 40 ders) olarak farklı program seçenekleri sunulmaktadır.
Akademik Kurslar: LSI 30 Cambridge Sınavı Kursları (CAE), LSI 20 Cambridge Sınavı Kursları (CAE), LSI 30 Cambridge Sınavı Kursları (CPE), LSI 20 Cambridge Sınavı Kursları (CPE), LSI 30 Cambridge Sınavı Kursları (FCE), LSI 20 Cambridge Sınavı Kursları (FCE), TOEFL Hazırlık Kurslar, TOEIC Hazırlık Kurslar, Pathways, IELTS Hazırlık Kursları, Pathways programları seçenekleri bulunmaktadır.
Kulüp 40+: 40 yaş ve üstü öğrenciler için oluşturulan programda LSI olarak, olgun ancak ruhu genç öğrencileri yıl boyunca tüm kurslarımızda görmekten mutluluk duyarız. Buna ek olarak, belirli konumlarda daha olgun öğrencilerimizin ilgisini çekecek sosyal aktiviteler düzenlemekteyiz.
LSI Eğitim ve İş Deneyimi Programları: Dil becerilerinizi bir iş ortamında uygulayıp geliştirmek ve değerli bir iş deneyimi kazanmak için mükemmel bir fırsattır. Program, iletişim becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olarak, yerleştirildiğiniz işten keyif almanızı ve faydalanmanızı sağlar. LSI, hem ücretsiz hem de ücretli işe yerleştirme imkanları sunmaktadır. Bu programlar, üniversite yaşındaki öğrenciler veya sınırlı tecrübeye sahip profesyoneller için idealdir.
Sınavlar için İngilizce Akşam: LSI’ın ‘Sınavlar için İngilizce’ kursu, öğrencileri şu sınavlara hazırlar: IELTS / TOEFL / Cambridge First (FCE), Cambridge Advanced (CAE). Bu akşam dersleri 10 haftalık bloklar halinde düzenlenir; ancak daha kısa süreler için de kayıt olunabilir.
İş için Akıcı İngilizce: LSI’ın İş için Akıcı İngilizce kursu, Londra’da çalışmak için iletişim becerinizi geliştirmenize yardımcı olur ve genel İngilizce ve iş yerinde iletişim becerilerini kapsar. Bu akşam dersleri 10 haftalık bloklar halinde düzenlenir; ancak daha kısa süreler için de kayıt olunabilir. Kurs, öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda esnetilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

AİLE YANI
Özenle ve dikkatle seçilmiş aile yanı konaklamaları, o ülkedeki hayatın nasıl olduğunu kendinizi evinizde hissedeceğiniz kadar rahat bir ortamda tecrübe etmenizi sağlar. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir. Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varabilirsiniz. Öğrencilerimizin çoğuda, kendilerini ağırlayan ailelerle daha sonraki zamanlarda da görüşmeye devam etmektedir.
ÖĞRENCİ YURDU
Tüm dünyadan öğrencilerle tanışabileceğiniz öğrenci yurtlarında tek ve çift kişilik odalarda kalabilirsiniz. Bu seçenek, seçtiğiniz bölgeye, sezona ve yurt seçeneğine bağlı olarak özel veya ortak banyoyu da içerir. Odalar düzenli olarak temizlenir ve nevresim takımları haftada bir değiştirilir. Yemek seçenekleri farklı olmakla birlikte pek çok merkezde kahvaltı da sunulmaktadır.
REZİDANS / DAİRE PAYLAŞIMI
Öğrenci rezidansı konaklama seçeneği özgürlüğüne düşkün öğrenciler için en ideal konaklama seçeneğidir. Öğrenciler bu konaklama seçeneğinde lüks ve son teknoloji imkanlarla donatılmış tesislerde dünyanın dört bir yanından gelmiş diğer öğrencilerle birlikte kalarak hem İngilizce pratik yapma hem de farklı kültürleri birinci elden deneyimleme fırsatı elde etmiş olurlar. Bu konaklama imkanında seçeneğe bağlı olsa da genellikle yemek hizmeti sunulmaz. Öğrencilerin yeme ihtiyaçlarını onların hizmetine sunulmuş tam teşekküllü mutfaklarda kendileri gidermeleri beklenir. Yemek hizmetine ek olarak öğrencilerin temiz havlu ve çarşaf gibi ihtiyaçları da giderilmektedir.
The Curve: Zone 1’de yer alan The Curve Residence ile LSI Londra merkezi arası yaklaşık 30 dakikadır. Tek kişilik özel banyolu odaları bulunan yurdun içerisinde ücretsiz internet erişimi, sauna, spor salonu, çalışma odaları, ortak kullanım mutfak alanları bulunmaktadır.
Collective Old Oak: Tek kişilik özel banyolu odaları ile modern bir yapıya sahip olan Collective Old Oak Residence Londra’da zone 2’dedir ve okula yaklaşık 40 dakika uzaklıktadır. Yurt içerisinde spor salonu, sinema salonu, oyun odaları, sauna, kütüphane ve restoran bulunmaktadır. Ayrıca yurda ait olan bahçede öğrencilerin vakit geçirebileceği bir alan sunulmaktadır.
AXO Camden: LSI Londra merkeze yaklaşık 25 dakikalık uzaklıktadır. Yıl boyunca öğrenci ağırlayan AXO Camden Residence, tek kişilik suite odalara sahiptir. Öğrenciler yurt içerisinde yer alan çamaşırhane ve bisiklet kiralama hizmetlerinden faydalanabilmektedir.
Tufnell House: LSI London Central’a 25 dakika, LSI’ye 30 dakika mesafededir. En yakın istasyon: Tufnell Park (bölge 2). Minimum yaş: 18. Odalar: En-suite odalar. Özel Banyo. Yemekler: Kendin pişir kendin ye. İmkanlar: Ortak mutfak, tesis bünyesinde spor salonu, oyun odası, Sky TV’li lounge alanları ve özel çalışma alanları, tesis içi çamaşırhane, bisiklet saklama. Nevresimler sağlanır, havlular sağlanmaz. Her Cumartesi mutfaklar temizlenir ancak bulaşıkların öğrenciler tarafından temizlenmesi gerekiyor. LSI öğrenci yerleştirmeleri harici bir kurum tarafından yönetiliyor. Minimum 4 hafta kalış.
Fulham Palace Studios: Zone 2’de bulunan öğrenci yurduna yürüme mesafesinde olan metro durağı ile okula yaklaşık 25 dakika uzaklıktadır. Tek kişilik stüdyo odalarda öğrencilerin kullanabilecekleri küçük bir mutfak alanı da bulunmaktadır. Tüm odalar özel banyo ve tuvalete sahiptir. 18 yaşından büyük tüm öğrenciler yıl boyunca konaklayabilmektedir.
Rathbone Place Apartments: Konum: Oxford Caddesi’ndeki Bölge 1 – LSI Londra Merkezine 10 dakikalık yürüme mesafesinde – 30 dakika LSI London Hampstead. En yakın istasyon: Tottenham Court Road (bölge 1). Minimum yaş: 18 Odalar: Tek ve ikiz odalar (daireler 3-6 yatak odalıdır). Ortak banyo. Yemekler: Kendin pişir kendin ye. İmkanlar: Ortak mutfak, ücretli internet. Yatak çarşafları ve havlular Cumartesi günleri sağlanmakta ve haftada bir değiştirilmektedir. LSI harici bir kurum tarafından yönetilen öğrenci yerleştirmeleridir. Minimum 4 hafta kalış.
Tottenham Hale House Share: LSI London Central’a 30-35 dakika ve LSI’ye 40-45 dakika Toplu taşıma mesafesindedir. En yakın istasyon: Tottenham Hale (bölge 3). Minimum yaş: 18. Odalar: 4-8 kişilik mobilyalı dairelerde tek kişilik ve ortak odalar. Ortak banyo. Yemekler: Kendin pişir kendin ye. İmkanlar: Ortak mutfak, çamaşırhane. Yatak çarşafları sağlanır ancak havlular yoktur. Ortak alanların temizliği her seferinde sağlanır. Minimum 4 hafta kalış.
Canada Water House Share: LSI Central’a 20-30 dakika ve LSI’ye 40-50 dakika mesafededir. Minimum yaş: 18. Odalar: 6 kişiye kadar olan dairelerde tek ve çift kişilik odalar. Ortak banyo ve en-suite banyo seçenekleri. Yemekler: Kendin pişir kendin ye. İmkanlar: Ortak mutfak, oturma odası, internet ve TV bulunan ortak alanlar, Çamaşırhane. Ortak alanlar haftada bir temizlenir.
Hawley Crescent: LSI London Central ve London Hampstead’e 20 dakika toplu taşıma mesafesindedir. En yakın istasyon: Camden Town (bölge 2). Minimum yaş: 18. Özel banyolu stüdyo oda. Yemekler: Kendin pişir kendin ye. İmkanlar: Ücretsiz Wi-Fi, mini mutfak, salonda SKY TV, bisiklet muhafazası. Diğer: Yatak çarşafları sağlanır, havlular sağlanmaz, check-in öncesi temizlik, mutfak.
International Hall: LSI Londra Hampstead’e 35-50 dakika, LSI’ye 13 dakika yürüme mesafesindedir. En yakın istasyon: Russel Meydanı (bölge 1). Minimum yaş: 18 (bir vasi eşliğinde 16). Tek kişilik odalar. Ortak banyo. Yemekler: Günlük sıcak İngiliz kahvaltısı dahildir (akşam yemeği satın alınabilir). İmkanlar: Wi-Fi, ortak oda, TV odası, çalışma odası, müzik odası, bisiklet depolama, Çamaşırhane. Diğer: Yatak çarşafları ve havlular sağlanır, iki haftada bir temizlik yapılır.
OTELLER
Okula yakın pek çok farklı tipte otel hakkında size yardımcı olmaktan ve istediğiniz otelde rezervasyon yaptırmaktan mutluluk duyacağız.
Dillon’s Hotel (B&B): Belsize Park Bölgesi’nde bulunan otel, LSI binasına 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Restoranlar, mağazalar ve Hampstead Heath Park da otele yürüme mesafesindedir. Televizyonlu 13 odası bulunmaktadır. Birçok odada dahili banyo bulunmaktadır. Kahvaltı dahildir.
Dawson House Hotel: LSI binasına yirmi dakikalık mesafede bulunan otel, pek çok toplu taşıma noktasına çok yakındır. Tek, çift, üç kişilik ve ailelerin de rahatlıkla konaklayabileceği 15 odası vardır. Her odanın özel banyosu vardır. İngiliz kahvaltısı dahildir. Odalarda televizyon, telefon, kahve / çay makineleri mevcuttur.
Quality Hotel: Finchley Road’un yanındaki Leafy Street’de bulunan otel, LSI binasına 20 dakika uzaklıktadır. Odalarda telefon, ütü, saç kurutma makinesi, televizyon ve radyo bulunmaktadır. Her odanın özel banyosu vardır. Lobi ve bar mevcuttur. Ücretsiz çay ve kahve servisi ve oda servisi bulunmaktadır.
Langorf Hotel & Apartments: Finchley Road Metro İstasyonu’na çok yakın olan daireler, LSI binasına 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Otel odaları tek, çift ve üç kişilik olup, banyolar dahilidir. Apartman dairelerinde ise öğrencilere tam donanımlı mutfakların bulunduğu 1+1 ya da 2+1 daire seçenekleri sunulmaktadır. Bar ve kahvaltı / açık büfe restoran bulunmaktadır.

AKREDİTASYONLAR

FOTOĞRAFLAR

#iguru_button_63bfddcce1fef .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63bfddcce1fef .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63bfddcce1fef .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63bfddcce1fef .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_63bfddcce530c .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63bfddcce530c .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63bfddcce530c .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63bfddcce530c .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_63bfddcce8850 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63bfddcce8850 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63bfddcce8850 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63bfddcce8850 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_soc_icon_wrap_63bfddcd6dcc3 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_63bfddcd6dcc3 a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_63bfddcd6dcc3 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_63bfddcd6dcc3 a:hover{ color: #ffffff; }