1955‘ten beri Üstün Kaliteli İngilizce Dil Eğitimi

Her yıl, 100 farklı ülkeden yaklaşık 14.000 öğrenci yabancı dil eğitimi ihtiyaçları için St Giles‘ı tercih ediyor. 1955’te kurulan okulumuz, 60 yılı aşan bu süre içinde edindiği tecrübe sayesinde dünyanın her köşesinden her yaş grubuna ve her ihtiyaca uygun üstün kalitede eğitim sunmaktadır.

Neden İngilizceyi St Giles’da öğrenmeliyim?

İngilizce eğitiminde 60 yılın getirdiği tecrübe

Yüksek kalitede öğrenimde uluslararası saygınlık

Birleşik Krallık, ABD, Kanada ve Brezilya gibi konum seçenekleri

Her türlü yaş grubuna, beceri seviyesine ve amaca uygun olarak tasarlanan esnek programlar

Size ve ihtiyaçlarınıza odaklı kişisel eğitim deneyimi

Heyecanlı, hareketli ve öğrenci merkezli dersler

En yeni kaynaklarla donatılmış modern öğretim merkezleri

Paranızın karşılığını fazlasıyla alma olanağı

İnsanlar İngilizceyi birçok farklı nedenden ötürü öğrenmek isteyebilir. Amacınız ister seyahat, ister kariyerinizde veya iş hayatınızda ilerlemek, ister eğitiminizi ilerletmek, ister sadece eğlenmek olsun, İngilizceyi hızlı ve etkin bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacağız!

St Giles International öğretim kadromuzun tamamı, asgari bir şart olarak, uluslararası geçerliliği olan Cambridge CELTA veya Trinity CertTESOL veya dengi gibi bir İngilizce Öğretmenliği sertifikasına veya üniversite derecesine sahip olmak zorundadır. Bazı sıra dışı durumlarda, yukarıda sayılan derecelerden birine sahip olmasa bile uygun vasıflara ve deneyime sahip olduğuna inandığımız öğretmenleri de okulumuzda ders vermek üzere kadromuza dahil edebiliriz.

St Giles International Brighton dil okulu, şehir merkezinde konumlanmıştır. Ünlü Royal Pavilion’un tam da karşısında yer alan okul, hem sahile hem de şehrin ana alışveriş ve eğlence bölgelerine sadece bir kaç dakika mesafededir.

525 öğrenci kapasitesine sahip St Giles International Brighton dil okulunda 34 adet derslik bulunmaktadır. Sınıflardaki öğrenci mevcudiyeti. Platinum programında 5, Başlangıç programında 8, diğer programlarda maksimum 12’dir. Sınıflarda interaktif beyaz tahta ve projektörler bulunmaktadır. Okul tesislerinde ders çalışma merkezi, öğrenci bilgisayarları, ücretsiz kablosuz internet, öğrenci kafeteryası ve kitap satış mağazası bulunmaktadır.

Brighton’da gezebileceğiniz yerler;

Royal Pavillion: Brighton Köşkü, 1811 yılında kraliyet ailesine ait bir konut olarak inşa edilmiştir.

Brighton Pier: 1899 yılında inşa edilen ve 528 m uzunluğunda olan Brighton İskelesinde Pier Palace adında eğlence kompleksi ve aktivite alanları bulunmaktadır.

Brighton Museum and Art Gallery: Brighton Müze ve Sanat Galerisi, ilk olarak kral için tenis kompleksi olarak inşa edilse de bir süre kışla olarak kullanıldıktan sonra satılmış ve 1851 yılında müze olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Hove Museum and Art Gallery: 1927 yılından itibaren Hove Museum ve Sanat Galerisi olarak hizmet veren müzede ağırlıklı olarak oyuncaklar sergilenmektedir.

Brighton Sea Life Centre: Brighton Deniz Yaşamı Merkezinde köpekbalığı, piranha, yılanlar, zehirli kurbağalar ve diğer ilginç deniz canlılarını görebilirsiniz.

General English Language Courses: Genel İngilizce Programları, öğrencilerin günlük yaşamda etkin ve özgüvenli iletişim kurabilmesi için tasarlanmıştır. Haftada 28 ve 20 ders seçenekleri ve birebir ders seçenekleri bulunmaktadır.

English Examination Courses: Uluslararası sınavlara hazırlık programında Cambridge English ve IELTS seçenekleri bulunmaktadır.

Long Term English: Öğrencilerin gelecekteki eğitim veya kariyer planları, ve üniversiteye başvuruları için tasarlanmış uzun süren programlardır. Uluslararası Semester Kursu, Pathway Programı olmak üzere program seçenekleri bulunmaktadır.

English for Special Purposes: Özel Amaçlar için İngilizce programında öğrencilerin gelecekteki kariyer veya akademik çalışmaları için gerekli becerileri edindirmek üzere tasarlanmıştır. İşletme, Üniversite Çalışmaları ve Maaşsız Staj olarak üç farklı program seçeneği bulunmaktadır.

Platinum Courses: Platinyum Programı, yöneticiler ve profesyoneller için öğrencilerin talepleri doğrultusunda mini grup dersleri, birebir dersler veya bu ikisinin kombinasyonu şeklinde tasarlanan eğitimdir.

Teacher Training: Anadili İngilizce olan veya olmayan öğretmenler için Öğretmen Eğitimi sunulan programda Cambridge C2, TEC, Cambridge ICELT seçenekleri bulunmaktadır.

Family Courses: Aile Kurslarında ebeveynler ve 5-15 yaş aralığındaki çocukları, İngilizce dersleri ve eğlenceli aktivite programlarını bir arada yaz mevsiminde deneyimleme fırsatını bulacaktır. Program 9 hafta sürmektedir.

St Giles International Brighton dil okulu konaklama servisi, okula yürüme veya kısa bir otobüs yolculuğu mesafesinde konaklama seçenekleri sunmaktadır.

AİLE YANI

En çok tercih edilen konaklama seçeneği olan Aile Yanı, İngilizceyi sınıf dışında anadili İngilizce olan aile ile beraber yaşayarak İngiliz kültürünü deneyimleme fırsatı sunmaktadır. Aileler özenle seçilir ve düzenli olarak denetlenir. Yarım pansiyon (kahvaltı + akşam yemeği), Sadece Kahvaltı, kendi yemeğini kendin hazırla gibi üç çeşit yemek seçeneği sunulmaktadır. Öğrenciler tek kişilik veya paylaşımlı oda seçeneğine sahiptir. Nevresim ve havlu, ev sahibi tarafından sağlanmaktadır. Aileler, okula otobüs ile 15-20 dakika veya yürüme mesafesinde yaşamaktadır. Superior aile yanı seçeneği de sunulmaktadır. Bu seçenekte büyük ve iyi döşenmiş odalarda internet erişimi sunulmaktadır ve öğrenciler özel banyoya sahiptir.

ÖĞRENCİ REZİDANSI

St Giles George Street Residence: Okula ve deniz kenarına sadece 4 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan rezidansta tam donanımlı mutfaklar, özel banyolu tek kişilik 30 adet oda sunulmaktadır.

OTEL

Brighton şehir merkezine yürüme mesafesinde yer alan business class kalitesinde tavsiye edilen otellerden bazıları; The Kings, The Old Ship, My Hotel Brighton ve The Hilton Metropole’dür.

MİSAFİRHANE

Misafirhane seçenekleri, dil okuluna yürüme mesafesindedir ve kahvaltı sunulmaktadır. Önerilen misafirhanelerden bazıları; Court Craven, The Amherst ve One Broad Street’tir.

AKREDİTASYONLAR

FOTOĞRAFLAR

#iguru_button_63bfcad06b086 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63bfcad06b086 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63bfcad06b086 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63bfcad06b086 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_63bfcad06cfc8 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63bfcad06cfc8 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63bfcad06cfc8 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63bfcad06cfc8 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_63bfcad06ef91 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63bfcad06ef91 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63bfcad06ef91 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63bfcad06ef91 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_soc_icon_wrap_63bfcad11e34d a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_63bfcad11e34d a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_63bfcad11e34d a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_63bfcad11e34d a:hover{ color: #ffffff; }