EC Dil Okullarının akademik kadrosu profesörlerden, yayınlanmış eserleri olan yazarlardan ve ileri eğitim teknolojilerinden oluşturulmuştur. Öğrencinin, mümkün olan en iyi ilerlemeyi yapmasını sağlamak için son trendleri ve öğrenme yöntemlerini İngilizce dil kursu aldığınız zaman içerisinde sürekli göreceksiniz. Kursun temel bileşenlerine ek olarak, öğretmenler tarafından yürütülen ücretsiz oturumlar sunulmaktadır. Dil atölyeleri ve boş zaman etkinlikleri, öğrenme deneyiminizi olabildiğince geniş tutar ve çeşitlendirir. Sürekli olarak alacağınız geri bildirim sistemi ile hem sınıf içerisi eğitiminiz hem de sosyal yaşantınızı olumlu etkileyecek, şüphe duymadan gelişim kat etmeye devam edeceksiniz.

İngiliz yazlarının en keyifli geçtiği yer olan Brighton, İngiltere’de dil eğitimi için en doğru şehir tercihlerinden biri olacaktır. İkonik bir şehir kasabası olarak da nitelendirilen bu güney şehri, birçok uluslararası dil eğitimi ve üniversite eğitimi alan öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

Londra’nın kuzeyinde bulunan Brighton, şehrin trendi kentlerinden biridir. Brighton eğitim için gidilecek mükemmel ve nispeten daha ucuz ve bir tarih mirası barındıran bir şehirdir. Londra’ya 50 kilometre uzaklıktadır. Birçok müzesi, gece kulüpleri, alışveriş merkezleri, parkları, restoran ve pub seçeneklerini içinde barındıran Brighton yıl boyunca ziyaretçilerin ilgisi ile karşılaşır ve şehri İngiltere‘nin en önemli turistik merkezlerinden biri haline getirir. Kısacası Brighton, İngilizce eğitimi, tatil ve eğlenceyi bir arada bulmak isteyenler için idealdir. EC English’in 2002 yılında eğitim vermeye başlayan Brighton şubesi Manchester Street, Dolpin House’da Brighton durağına 15 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır. Brighton Pier’in hemen karşısında yer alan ve eğlence alanları, marketler, restoranlara kısa bir mesafede bulunan EC Brighton İngiltere’de dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği şehirlerden biridir.

Okulun, kablosuz internet bağlantısı, kütüphane, çalışma odası ve yeni arkadaşlar edinmek için harika bir ortamı olan kafeteryası gibi birçok imkanı vardır. Şubeye vardığınızda öncelikle dil seviyeniz belirlenir ve buna uygun farklı ülkelerden gelen öğrencilerin olduğu bir sınıfa yerleştirilirsiniz. Okulun amacı, sizin amaçlarına ulaşmanızı sağlamaktır.

  • Akıllı tahtası olan donanımlı 18 farklı sınıf
  • 28 PC bulunan Bilgisayar odası
  • Öğrenci çalışma odası
  • Öğrenci Salonu
  • Ücretsiz Wi-Fi
  • Kafeterya
  • Kütüphane

EC English Brighton Dil Okulu’nda alacağınız İngilizce dil eğitimi ve yaşanılacak sosyal hayat unutulmaz anıların birikimi demektir. EC English Dil Okulları’nın İngiltere’deki en büyük merkezi olan Brighton şubesi eğitime verdiği önemi sosyal aktivitelere de vermiş durumdadır. Farklı birçok içeriği sahip olan EC English aktivitelerinin birçoğu ücretsizdir. Aşağıda aktivite türlerini görebilirsiniz;

Anlatım Serisi: Bir öğretmen veya ana dili İngilizce olan başka bir konuşmacı ile gerçek hayatta var olan herhangi bir ortamda dinleme ve not alma becerilerini geliştirin.
Brighton Yürüyüş Turu: Brighton’ı öğretmenleriniz ve öğrenci arkadaşlarınız ile keşfedin.
Telaffuz Kliniği: Tüm öğrenciler ve belirli aksanları hedefleyen içerik için ‘genel’ telaffuz türlerinden birini seçin.
Konuşma Oturumları: Konuşma becerilerinizi farklı sınıflardan, seviyelerden ve milletten öğrencilerle pratik yapabilirsiniz. Bu rahat ve girişken oturumlarda, hangi konuları tartışmak istediğinizi seçebilirsiniz.
Yedi Kızkardeş’e Seyahat: Güzel İngiliz kırsalının tadını çıkarın

Genel İngilizce

Genel İngilizce kursu öğrencinin haftada 20 ders aldığı bir program türüdür. İngilizce seviyesi başlangıç ve ileri düzey olan her öğrenci için uygundur. Yapılan online test ile durumunuz öğrenilir ve seviyenize göre olan bir sınıfa yerleşebilirsiniz. İngilizce konuşma, dinleme, okuma ve yazma konusunda güven kazanmanızı hedefleyen bu program en popüler İngilizce kurs türüdür. Farklı program modülleri ile genel İngilizce programınızı bağlayabilir, 20 dersinizi uzatmayı ve yoğunlaştırmayı da seçebilirsiniz.

Şehirde İngilizce

İngilizce dil eğitimini daha kompakt bir hale getirmek isteyen öğrenciler için hazırlanmış Yoğun İngilizce türüdür. Haftada 20 ders olan Genel İngilizce Programı ile entegre olan “Şehir İngilizce Kursu” akıcılığı geliştirme, temel becerileri hedeflemek ve hedefini kendi diliyle gerçekten deneyimlemek isteyenler için doğru tercih olacaktır.

İş İngilizcesi

Sahip olduğunuz işi veya hedeflediğiniz sektörü dünyanın herhangi bir yerinde icraata koymak isteyen, belirli seviyede İngilizcesi olan öğrenciler için tasarlanmış programdır. Finans, Bilim ve başka birçok meslek dalını ortak dili olan İngilizce, seçmiş olduğunuz iş için size gerekli güven ve donanımı sağlamanızda yardımcı olacaktır.

Cambridge ve IELTS Sınavlarına Hazırlık 

Sınav için gerekli becerilerini maksimum seviyeye getirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmış kurs türüdür ve haftada 40 derstir. EC English, sınav hazırlık eğitiminizi aynı hedefe sahip başarılı uluslararası öğrencilerle almanızı sağlar. En son teknolojiyle donatılmış modern sınıfla kullanılan özel ücreti ders materyalleri ile mümkün olan en iyi ortamı yaşayacak ve EC Online olarak bilinen kontrol paneli ile ilerlemenizi ölçerken, izlemenize ve en üst düzeye çıkarma fırsatına sahip olacaksınız.

Uzun Dönem Akademik Eğitim

Uzun dönem İngilizce eğitimi almak veya akademik anlamda bir hedefe sahip olan öğrenciler için hazırlanmış minimum 24 haftalık program türüdür. 20 veya 30 ders olarak tercih edilebilen bu İngilizce kursu aynı zamanda, Birleşik Krallık’ta bulunan üniversiteler ve ileri eğitim sonrası iş arama konusunda rehberlik alma fırsatını içeren akademik eğitim hizmeti sunuyor.

EC English School Brighton, bünyesinde eğitim alacak öğrencilerine 2 farklı konaklama alternatifi sunmaktadır. Konaklamaların müsaitlik durumu yıl içinde değişiklik gösterebilmektedir.

– Aile yanı Konaklama : Brighton ve çevresinde bulunan okula toplu taşımayla en fazla 40 dakika mesafede yer alan ailelerle aynı evi paylaşabilir, tek veya çift kişilik odalarda tüm gün İngilizce konuşulan bir ortamda kalarak konuşma pratiği yapabilir ve İngiliz kültürünü yakından tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz.

– Öğrenci Yurdu Konaklama : EC Brighton’a toplu taşıma ile en fazla 15 dakika uzaklıkta bulunan tek kişilik yurtlarda konaklayıp farklı kültürlerden öğrencilerle yeni arkadaşlıklar kurabilir ve ortak alanlarda sosyalleşme imkanı bularak eğitim sürecinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

AKREDİTASYONLAR

FOTOĞRAFLAR

#iguru_button_664224ee2a872 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_664224ee2a872 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_664224ee2a872 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_664224ee2a872 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_664224ee2ce78 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_664224ee2ce78 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_664224ee2ce78 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_664224ee2ce78 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_664224ee2f3dc .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_664224ee2f3dc .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_664224ee2f3dc .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_664224ee2f3dc .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_soc_icon_wrap_664224ee996fc a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_664224ee996fc a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_664224ee996fc a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_664224ee996fc a:hover{ color: #ffffff; }