Nefes kesici doğa manzaraları ve her köşesinde barındırdığı maceralarla Güney Afrika’nın incisi olan Cape Town, son zamanlarda New York Times ve Telegraph gazetelerince dünyada ziyaret edilmesi gereken en mükemmel yer olarak gösterilmiştir. Dünyanın yedi yeni doğal harikasından biri olan Table Dağı, hayatın farklı kesimlerinden insanların barış içinde yaşadığı bu çok kültürlü şehre tepeden bakmaktadır.  Arka planda ve denizin içinde yer alan görkemli Masa Dağı ile Cape Town, doğal güzelliklerle dolu büyüleyici bir şehirdir. İngilizce eğitiminizi alırken, derslerden sonra kalan vaktinizde şehri gezebilir, sörf yapabilir ve bisiklete binebilir ve birçok eşsiz mekanı keşfedebilirsiniz.

Kentin kalbinde yepyeni bir tasarım ile yer alan EC English Cape Town Dil Okulu, ünlü Long Street’in sadece birkaç sokak uzağındadır. Mağazalar, alışveriş mekanları ve cafeler için mükemmel bir konumdadır. 2006 yılında açılan okul fantastik tesisleri ile sıcak, misafirperver ve tarihi miras olan yenilenmiş bir binada yer almaktadır.  EC Cape Town dil okulu muhteşem tesisleriyle son derece samimi bir ortam sunarken; sınıfların çoğundan da büyüleyici Table Dağı manzarası görülür.

 • Modern sınıflar
 • Öğrenci salonu
 • Bireysel çalışma odası
 • Ücretsiz wifi
 • Interaktif beyaz yazı tahtası
 • Kütüphane

Okuldaki ilk gününüzde hoş geldiniz organizasyonuna davet edileceksiniz ve bu rahat ortamda dönem arkadaşlarınızı ve Ec personelini daha yakından tanıyacak, gelecek günlerdeki heyecanlı deneyimle tanıştırılacaksınız! Eğitiminiz boyunca içinden seçebileceğiniz çok çeşitli aktiviteler size sunulacak. Her bir EC aktivite programı bulunduğunuz yeri keşfetmeye, İngilizce becerilerinizi geliştirmeye ve uluslararası arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirmeye yardımcı olacak.

 • Şehir yürüyüş turları
 • Müze ve sanat galerisi ziyaretleri
 • Grup yemekleri ve pub geceleri
 • Futbol ve voleybol gibi sporlar
 • Sanat ve müzik sınıfları
 • Oyun geceleri
 • Tai chi ve yoga
 • Film geceleri
 • Şehir dışı gezileri
 • Karaoke ve açık mikrofon geceleri
 • Kolej ve üniversite ziyaretleri
Genel İngilizce

Genel İngilizce kursunda, haftada 20 dersi, küçük bir grupla alacaksınız. Bu da size İngilizce dilini pratik bir şekilde anlamanızı sağlayacak ve akıcılığı arttıracaktır. Dört iletişim becerisinde sizi eğitirken, güveniniz artacaktır: Konuşma, dinleme, okuma ve yazma. Ayrıca, bu eklentilerle haftada 20 ders saatini uzatmayı ve yoğunlaştırmayı da seçebilirsiniz.

İngilizce + Safari

EC Cape Town’daki İngilizce kursunuzu 2 günlük safari için heyecan verici bir fırsatla birleştirin. Yanınızda uzman bir rehberle, Afrika’nın Büyük Beşleri’ni görmek adına (aslanlar, leoparlar, gergedanlar, filler ve mandalar) bir tur yapın. Safari yapmak gerçekten unutulmaz bir deneyimdir; güzel manzarayı, vahşi yaşamı ve akşam kamp ateşinin etrafında oturmayı çok seveceksiniz.

Şehirde İngilizce

20 Genel İngilizce ve 10 Özel odaklı dersten oluşan bu dinamik kursta, Cape Town’da İngilizce öğrenirken şehri de deneyimleyeceksiniz. Sınıf dışında her hafta bir ders sınıf arkadaşlarınızla, İngilizce öğrenerek ve bölgeyi tanıyarak geçireceksiniz. Başlayan her yeni gün, İngilizce kursunuzdan en iyi şekilde yararlanmak için size ilham verecektir. Öğrenciler dünyanın her yerinden EC Cape Town’a geliyor. Farklı kültürlere maruz kalacak, dünya görüşünüzü genişletecek ve Cape Town’da benzer düşünen insanlarla pratik yaparken becerilerinizi geliştirecek ve kalıcı arkadaşlıklar kuracaksınız.

İş İngilizcesi

Cape Town’da kariyerinizi artırmak için bilmeniz gereken her şeyi öğrenin. EC’de iş için İngilizce kursuna katılırsanız dünyanın her yerinde fırsatlar yakalamaya hazır olacaksınız. Sunulan son derece uzmanlaşmış öğretim, her durumda iletişim kurmanızı, meslektaşlarınızla etkileşime girdiğinizde kendinizden emin olmanızı ve son derece spesifik hedeflere ulaşmak için İngilizce dilini kullanabilmenizi sağlayacaktır. İngilizce seviyenizi geliştirmenin yanı sıra, diğer birçok iş yeri becerisini de geliştireceksiniz. Sorunları çözme, toplantılara hazırlanma ve bakış açınızı tartışma yeteneği, kariyeriniz ilerledikçe çok değerli olacaktır.

IELTS Sınav Hazırlık

EC Cape Town’ da IELTS için eğitim alın ve bu değerli sınava güvenle hazırlanın. EC Cape Town’un IELTS sistemi, sınav stratejisi, sınav düşüncesi ve daha geniş İngilizce dil becerisinin temel alanlarına odaklanmaktadır. EC Cape Town’ın IELTS kursu, mümkün olan en iyi IELTS sınav sonucunu almanıza yardımcı olmayı hedefliyor. Yüksek eğitimli öğretmenleri ile Cape Town’da IELTS sınavında başarılı olmak için üzerinde çalışmanız gereken becerileri belirlemenize yardımcı oluyor.

Akademik Sömestir / Yıl

İngilizce’yi dört temel dil becerisinde nasıl kullanacağınızı haftada seçmeli olarak 20 / 30 derslik programlarda uzun dönemde öğrenin.
Bu kurs boyunca mükemmel rehberlik, ilerleme takibi ve ayrıntılı geri bildirimlerden yararlanacaksınız. İngilizce becerileriniz geliştikçe ve güveniniz arttıkça, ufkunuzu genişletecek ve seçtiğiniz kariyer veya eğitiminizde büyük bir avantaj elde edeceksiniz.

Okulun sunduğu konaklama seçeneklerinden öğrenci yurdu veya aile yanı konaklama seçeneğini tercih edebilirsiniz. Öğrenciler kendi yaşam tarzlarına en uygun gelecek seçeneği tercih edebilirler. Yurtlar başka ülkelerden vatandaşlar ile kaynaşma fırsatı sunarken, aile yanında kalmak sürekli pratik yapma imkanı sunarak avantaj sağlar. Öğrenciler bütçelerini gözden geçirerek kendilerine en uygun konaklamayı seçebilirler. EC English Cape Town’da tüm birimler öğrencilerin ihtiyacı olan desteği en detaylıca sunmaktadır.

AKREDİTASYONLAR

FOTOĞRAFLAR

#iguru_button_63bfbff71a4cb .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63bfbff71a4cb .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63bfbff71a4cb .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63bfbff71a4cb .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_63bfbff71d085 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63bfbff71d085 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63bfbff71d085 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63bfbff71d085 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_63bfbff720e94 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63bfbff720e94 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63bfbff720e94 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63bfbff720e94 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_soc_icon_wrap_63bfbff78eb3c a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_63bfbff78eb3c a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_63bfbff78eb3c a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_63bfbff78eb3c a:hover{ color: #ffffff; }