Kaplan International, 80 yılın üzerinde deneyimiyle Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Kanada ve Amerika gibi çok çeşitli ülkelerde İngilizce eğitimi veren prestijli bir kurumdur. Dünya çapında 1.000’den fazla öğretmeniyle her yıl 75.000 kadar öğrenci ağırlayan Kaplan; New York, Boston, Londra, Dublin, Toronto, Los Angeles ve Melbourne gibi dünyanın önde gelen şehirlerinde şehir, kasaba, kampüs ya da plajda eğitim seçenekleriyle İngilizcenizi hayatın tadını çıkararak en ideal şekilde öğrenme olanağı sunar. Bugün Kaplan International dendiğinde ‘eğitimde çeşitlilik, akademik bütünlük ve teknolojik yenilik’ ile özdeşleşmiştir. Kaplan’ın amacı, eğitim verdiği öğrencilerinin her birinin eğitimleri süresince olabilecek maksimum ilerlemeyi kaydetmelerine olanak sağlamaktır. Kişisel, akademik başarı ve başarılı bir kariyer yolunda Kaplan International English’ten daha iyi bir başlangıç yoktur. Kaplan Aspect okullarının British Council, Accet, ACELS, NEAS, NZQA, Language Canada akreditasyonları bulunmaktadır. Ayrıca English UK Member, Marketing English in Ireland, English Australia Member College ve English New Zealand kurumlarına akreditasyonu bulunmaktadır.

Kaplan International Perth Dil Okulunda öğrenciler Avustralya ikliminin tadını çıkartırken aynı zamanda İngilizce öğrenebilir, alışveriş yapabilir, açık hava aktivitelerine katılabilir ve Perth şehrini keşfedebilirler. Perth, turkuaz rengi denize ve beyaz kumlu plajlara sahip dalış veya sörf gibi su sporları yapmak isteyenler için de tercih nedenidir. 45’ten fazla ülkeden gelen öğrenciler ile birlikte eğitim alarak İngilizce yetkinliklerinizi geliştirirken hem dünyanın dört bir yanından bağlantılar elde edebilir hem de farklı kültürleri tanıyabilirsiniz. Yeni yükselen bu şehirde eğitim almanın ayrıcalığını kesinlikle hissedeceksiniz. Düşük yaşam giderleri ve ulaşım kolaylığı avantajı ile çalışarak değil, eğlenerek öğreneceksiniz.

Perth: 1829’da İngiltere’den gelen göçmenler tarafından oluşturulmuş, 1856’da kent statüsü almış; yörede altın bulunması (1890), Fremantle limanının açılması (1901) ve kıtayı baştan başa geçen demiryolunun hizmete girmesiyle (1917) hızla gelişmiştir. Günümüzde Perth doğal kaynak rezervlerine yakınlığı sebebiyle (altın, demir, nikel, aluminyum, manganez, kömür, elmas, petrol ve doğalgaz) dünyaca ünlü pek çok madencilik ve mühendislik şirketinin ofisinin bulunduğu ve yoğunlaşmış ağır sanayileriyle önemli bir imalat merkezidir. Nüfusu 1,507,900 olan Perth’de Avustralya’nın büyük üniversitelerinden University of Western Australia ve Murdoch Üniversitesi bulunmaktadır. Tarihi binaları ve haliç kıyısındaki yemyeşil kampusuyle göz dolduran bir yükseköğrenim kurumu olan Universty of Western Australia aynı zamanda dünyanın saygın akademik kurumlarından biridir.

Kaplan International Perth Dil Okulu, Avustralya’nın sahil şehirlerinden Perth’de bulunmaktadır.  Modern bir binada, teknolojik sınıflarda eğitim verilmektedir. Plajlara ve eğlence yerlerinde yakın konumundan dolayı tatilinizi de İngilizce öğrenirken yapabilirsiniz. Okulun çevresinden mağazalar, kafeler, restoranlar vardır. Okulun şehir merkezine mesafesi yürümeyle 15, bisikletle 5, otobüsle 10 dakikadır.

Perth, Avustralya’da; Batı Avustralya eyaletinin en büyük şehri ve başkenti’dir. Avustralya’nın dördüncü büyük kenti ve Batı Avustralya nüfusunun dörtte üçünün toplandığı bir metropoliten bölgenin merkezidir. Perth, Batı Avustralya eyaletinin Güneybatı bölümünde konumlanır. Perth’in metropolitan alanının çoğu kısmı, Hint Okyanusu ile Darling Uçurumu arasındaki Swan Kıyı Ovasında yer alır.

  • Ders süresi 45 dakika,
  • Okul kapasitesi 240 öğrenci,
  • Her sınıftaki öğrenci sayısı 11-15,
  • 9 adet rahat ve ferah, klimalı sınıf ve sınıfların her birinde video, ses gibi özelliklere sahip interaktif yazı tahtaları,
  • Öğrencilerin bireysel çalışmaları için çalışma odası ve bu odada İngilizce öğrenme yazılımına sahip 22 adet bilgisayar,
  • Tüm binada ücretsiz kablosuz internet erişimi, klima,
  • Öğrenciler öğrenci salonunda dinlenebilir, ders çalışabilir, arkadaşları ile vakit geçirebilir veya yemeklerini yiyebilirler,
  • Kütüphane bulunmaktadır.

Kaplan International Perth dil okulunda eğitim alan öğrenciler, şehrin bütün imkanlarından yararlanabilecekleri aktif bir sosyal etkinlik programına sahiptir. Günlük ve haftalık aktivite programları ile her zevke uygun bir etkinlik bulabilirsiniz.Eğitim tecrübenizin hem başarılı hem de eğlenceli geçmesini sağlamak için programımız ve servisimiz düzenli olarak izlenmektedir.

KAPLAN Perth’de sizi bekleyen aktivitelerden birkaçı Koala Parkları ve Perth Hayvanat Bahçesi’nde Avustralya’nın eşsiz vahşi hayatıyla tanışma şansı, balina ya da yunus izleme programları, balina ve köpek balıklarıyla yüzme, Batı Avustralya’nın vahşi doğasında arazi araçlarıyla hafta sonu turları, Fremantle’dan feribotla sadece 25 dakika uzakta olan Rottest Adası’na güneşlenebileceğiniz ve dalışlar yapabileceğiniz günlük ziyaretler, şehrin yakınlarındaki Sobiaco’nun popüler butiklerine alışveriş turları, Swan Nehri’nde yelken, sörf, su kayağı ve parasailing gibi aktivitelerdir.

Boş zamanlarınızda ;

Fremantle Prison: Eski bir Avustralya hapishanesi olan ve dünya miraz alanlarında yer alan hapishaneyi gezebilirsiniz.

Caversham Wildlife Park: Avustralya’ya özgü hayvan türklerini görebileceğiniz bu harika vahşi yaşam parkını ziyaret edin.

Lancelin Sand Dunes: Kum kayağı yapabileceğiniz kumdan tepelerden oluşan eğlenceyi denemeyi unutmayın.

Kaplan International 150’den fazla ülkeden gelen öğrencilerine, her yaşa ve ihtiyaca göre uygun programlar sunmaktadır.

Genel İngilizce: Haftada 20 ders Genel İngilizce eğitim verilmektedir. Dersler 45 dakikadır. Minimum katılım süresi 2 hafta, maksimum 12 haftadır.

Yoğun İngilizce Kursları: Yoğun İngilizce eğitimi, İngilizce bilginizi hızla geliştiren programlardan oluşur. Akıcı bir şekilde konuşma yeteneğine kavuşur ve İngilizce bilginizi başka alanlarda da yükseltir. Eğer hızlı ve efektif bir şekilde İngilizce öğrenmek istiyorsanız, Yoğun İngilizce programlarını değerlendirebilirsiniz.

Yurtdışı IELTS Hazırlık Kursu: Kaplan International English sınav hazırlık kursuna kaydolduğunuzda, sizi bu sınavda başarılı olmanız için gereken beceri, teknik ve cesaret ile donatacağız.

Cambridge Sınavına Hazırlık: Kaplan International English; First Certificate(FCE) (İlk Sertifika), Certification in Advanced English (CAE)(İleri Düzey İngilizcede Sertifika) veya Certificate of Proficiency in English(CPE) (İngilizce Yeterlilik Sertifikası) sınavlarına hazırlanmanıza yardımcı olabilir.

Akademik Dönem Programları: Yarı Yoğun ve Yoğun İngilizce eğitim seçenekleri bulunan programlar 5 veya 6 ay sürmektedir. Programın belli başlangıç tarihleri bulunmaktadır.

Akademik Yıl Programları: Yarı Yoğun ve Yoğun İngilizce eğitim seçenekleri bulunan programlar 8 ay sürmektedir. Programın belli başlangıç tarihleri bulunmaktadır.

İş İngilizcesi Kursu: Kaplan International Colleges İş İngilizcesi programına kaydolduğunuzda, yoğun İngilizce eğitiminizi özel seçmeli mesleki dersler ile birleştirebilirsiniz. İş İngilizcesi kurslarımız, iş dünyası için ihtiyacınız olan dil yeteneklerini size kazandıracaktır.

İş İngilizcesi ek Program: Haftada 20 ders Genel İngilizcesi, 8 İş İngilizcesi ve 7 bireysel çalışma derslerinden oluşmaktadır. Programa katılım için minimum B1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir. Program süresi minimum 2, maksimum 10 haftadır.

Üniversite Yerleştirme Servisi (Pathway): Kaplan sunduğu bu hizmet ile Avustralya’daki prestijli üniversiteler arasında olan The University of Adelaide ve Murdoch Institute of Technology’e, öğrencilerine en uygun lisans, yüksek lisans ve mesleki program bulmak ve yerleştirmek konusunda yardımcı olmaktadır.

Yoğun bir İngilizce eğitimi verilen Kaplan Perth dil okulunda hem sabah hem de akşam dersleri ile istediğiniz zamanda eğitim alabilirsiniz.

AİLE YANI

Yerel kültürü keşfetmek ve samimi bir aile ile yerel gelenekleri öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ev sahibi aile ile her gün yemek zamanı, rahat ve doğal bir ortamda İngilizce konuşma imkanından da yararlanabileceksiniz.Aile yanı konaklama seçeneklerimiz seçilen okula göre değişebilir. Seçeneklerimiz arasında çift kişilik odalar, özel ve banyolu odalar vardır. Aile yanı konaklama lokasyonları Scarborough, Hillarys, Balcatta, Como ve Duncraig semtlerinde yer alır. Okula mesafesi 45-60 dakikadır.

STÜDYO DAİRE

TSHC-The Boulevard

Konaklama tipleri: Tek kişilik stüdyo daire, paylaşımlı banyolu tek kişilik odalı paylaşımlı daire,

Hizmetler: Ücretli çamaşır yıkama, ücretsiz sınırsız kablosuz internet, spor salonu, oda temizliği, ücretsiz wellbeing etkinlikleri, havuz, ücretli park yeri,

Yatak odası: Büyük tek kişilik veya çift kişilik yatak, depo, ders çalışma masası ve sandalyesi, televizyon, bağımsız ısıtma ve soğutma, ücretli USB istasyonları,

Mutfak: Ocak, fırın, mikrodalga fırın, buzdolabı, derin dondurucu, bulaşık makinesi, kiler,

Tesis: Paylaşımlı yemek yeme odası, toplantı salonları, barbekü terası, spor salonu; bilardo, masa tenisi ve atari bulunan oyun odası, çamaşırhane, ortak alanlarda Netflix ve kablolu televizyon, havuz, bisiklet deposu, çoklu ders çalışma alanları, çatı terası, dış ortam sineması, ücretli park yeri, 7/24 güvenlik bulunmaktadır.

Okula mesafesi yürümeyle 40, bisikletle 16, otobüsle 20 dakikadır. Şehir merkezine mesafesi yürümeyle 10, bisikletle 4, otobüsle 9 dakikadır.

AKREDİTASYONLAR

FOTOĞRAFLAR

#iguru_button_63c0b11a70c5b .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63c0b11a70c5b .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63c0b11a70c5b .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63c0b11a70c5b .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_63c0b11a736b9 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63c0b11a736b9 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63c0b11a736b9 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63c0b11a736b9 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_63c0b11a76094 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63c0b11a76094 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63c0b11a76094 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63c0b11a76094 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_soc_icon_wrap_63c0b11b21f65 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_63c0b11b21f65 a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_63c0b11b21f65 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_63c0b11b21f65 a:hover{ color: #ffffff; }