Kaplan International, 80 yılın üzerinde deneyimiyle Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Kanada ve Amerika gibi çok çeşitli ülkelerde İngilizce eğitimi veren prestijli bir kurumdur. Dünya çapında 1.000’den fazla öğretmeniyle her yıl 75.000 kadar öğrenci ağırlayan Kaplan; New York, Boston, Londra, Dublin, Toronto, Los Angeles ve Melbourne gibi dünyanın önde gelen şehirlerinde şehir, kasaba, kampüs ya da plajda eğitim seçenekleriyle İngilizcenizi hayatın tadını çıkararak en ideal şekilde öğrenme olanağı sunar. Bugün Kaplan International dendiğinde ‘eğitimde çeşitlilik, akademik bütünlük ve teknolojik yenilik’ ile özdeşleşmiştir. Kaplan’ın amacı, eğitim verdiği öğrencilerinin her birinin eğitimleri süresince olabilecek maksimum ilerlemeyi kaydetmelerine olanak sağlamaktır. Kişisel, akademik başarı ve başarılı bir kariyer yolunda Kaplan International English’ten daha iyi bir başlangıç yoktur. Kaplan Aspect okullarının British Council, Accet, ACELS, NEAS, NZQA, Language Canada akreditasyonları bulunmaktadır. Ayrıca English UK Member, Marketing English in Ireland, English Australia Member College ve English New Zealand kurumlarına akreditasyonu bulunmaktadır.

Amerika’nın ilk başkenti olan Philadelphia tarih dolu bir şehirdir. Amerikan Devrimindeki öne çıkan rolüne rağmen Philadelphia, çok samimi, gösterişsiz ve yaşamın maddi açıdan kolay olduğu bir şehirdir. Philadelphia müthiş sandviçleriyle ve sanatıyla, bir o kadar da şampiyonu Rocky Balboa ve Amerika’nın önde gelen politikacılarından Alexander Hamilton’a yaptığı ev sahipliğiyle görülmeye değer bir şehir ve eğitim merkezidir.Amerika Birleşik Devletleri’nin temellerinin atıldığı ve Amerikan tarihinde büyük bir yeri olan Philadelphia şehrinde eğitim alırken, şehri ve tarihini keşfedebileceksiniz.

Kaplan International Philadelphia dil okulu, Amerika’nın ilk Dünya Mirası Şehri olan Philadelphia’da yeni ve modern binasında eğitim vermektedir. İngilizceyi hızlı ve etkili öğrenebilmeniz için gerekli teknolojik olanaklara sahiptir.

Philadelphia, Amerika’nın Pensilvanya Eyaleti’nin en büyük, ABD’nin ise 5. büyük şehridir. Ekonomik anlamda incelersek Amerika’nın en hesaplı şehirlerinden biri diyebiliriz. Yaşam, eğitim masrafları belli başlı eyaletlere göre daha uygundur.

Çok sayıda üst sırada yer alan üniversite ve yüksekokul ile “Philly”, uluslararası eğitim için popüler bir güzergahtır. Dünyaca ünlü Liberty Bell’den Amerika’nın en eski banliyö sokağına kadar, Philadelphia ilginç tarihle doludur.

Bu şehirde eğitim alan öğrencilerimiz birçok üniversitenin etkisiyle birlikte öğrenciliği ve Amerika’da öğrenciliği sonuna kadar hissedeceklerdir.

Kaplan International Philadelphia Dil Okulu, Philadelphia şehrinin merkezinde yer almaktadır. Kaplan Philadelphia Dil Okulu’nun, birçok tarihi mekana, müzelere ve profesyonel spor statları gibi şehrin başlıca çekiciliklerine kolay erişimi vardır. Anıtsal Belediye Binasına, ünlü Liberty Bell’e, Art Museum’a, mozaik sanatından bir labirent olan Sihirli Bahçelere yakın lokasyonda bulunur. Ayrıca konum olarak New York ve Washington’ın tam arasında kalmaktadır iki saatlik bir yolculukla buralara ulaşabilme imkanınız olacaktır.

Philadelphia şehri, Amerika Birleşik Devletlerinin Pensilvanya eyaletindeki Philadelphia county’de yer alır. Philadelphia, Pensilvanya’nın en büyük, ABD’nin ise 5. büyük şehridir.

Bulunduğu Philadelphia county’nin aynı zamanda başkenti olan Philadelphia, South Street ve Market Street olarak adlandırılan iki çok büyük caddesi, birçok alışveriş merkezini, barları ve cafeleri üzerinde barındırır.

 • Okul kapasitesi 150 öğrenci olup sınıflarda 11-15 adet öğrenci eğitim görmektedir.
 • İngilizce’yi hızlı ve verimli biçimde öğrenmenizi sağlayacak teknolojik donanıma sahip, geniş ve ferah 10 adet sınıfa sahiptir.
 • DVD ve çeşitli yazılımların bulunduğu aynı zamanda kişisel çalışabileceğiniz kapsamlı kütüphaneler bulunmaktadır.
 • Engelli erişimi mevcuttur.
 • Son teknolojiye sahip 20 adet bilgisayar bulunan multimedya merkezi ve bilgisayar laboratuarı vardır.
 • Bunun dışında, asansör, klima, ısıtma, ücretsiz kablosuz internet, öğrenci çalışma odası, otomat, ibadethane ve öğrenci salonu bulunmaktadır.

Kaplan Philadelphia dil okulunda eğitim alırken aynı zamanda boş vakitlerinizi değerlendireceğiniz ve sosyalleşebileceğiniz birçok aktiviteye katılabilirsiniz. Philadelphia Kaplan dil okulunun, düzenlenen organizasyonlar ve aktivitelerle şehri keşfetmenize ve yeni arkadaşlıklar kurmanıza yardımcı bir sosyal programı bulunmaktadır. Bu etkinliklerden bazıları Belediye Binası, The Liberty Bell, Independence Hall, The Constitution Center, Sanat Müzesi, The Rocky Steps, Penn’s Landing, Spruce Street Harbor Park, Phillies beyzbol maçı, Karaoke gecesi, nehir kenarında bisiklet turu, sinema gecesi, piknikler, One Liberty Gözetleme Terası’dır.

Bunun dışında yapabileceğiniz etkinliklerden bazıları şunlardır:

 • Philadelphia’da Society Hill’in hareketli, kaldırım taşlı caddelerini gezebilir,
 • Reading Terminal Market’in yemek dükkanlarındaki yemeklerin tadına bakabilir,
 • Ünlü Philly peynirli biftek sandviçini deneyebilir,
 • Citizens Bank Park’ta şehrin beysbol takımı Phillies’i destekleyebilir,
 • Valley Forge Ulusal Tarihi Parkı’nda bisikletle gezebilir,
 • Şehir merkezinde Rittenhouse Meydanı boyunca alışverişe çıkabilir
 • Gece olunca da şehrin mum ışığı turuna katılabilirsiniz.

Genel İngilizce: Haftada 20 ders Genel İngilizce eğitim verilmektedir. Dersler 45 dakikadır. Minimum katılım süresi 2 hafta, maksimum 12 haftadır.

Yarı Yoğun İngilizce: Haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimi ve 7 bireysel çalışma derslerinden oluşmaktadır. Dersler 45 dakikadır. Minimum katılım süresi 2 haftadır.

Yoğun İngilizce: Haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimi, 8 seçmeli ders ve 7 bireysel çalışma derslerinden oluşmaktadır. Dersler 45 dakikadır. Minimum katılım süresi 2 haftadır.

Akademik Dönem Programları: Yarı Yoğun ve Yoğun İngilizce eğitim seçenekleri bulunan programlar 5 veya 6 ay sürmektedir. Programın belli başlangıç tarihleri bulunmaktadır.

Akademik Yıl Programları: Yarı Yoğun ve Yoğun İngilizce eğitim seçenekleri bulunan programlar 8 ay sürmektedir. Programın belli başlangıç tarihleri bulunmaktadır.

TOEFL ve Akademik İngilizce: Haftada 28 ders TOEFL ve Akademik İngilizce dersleri ve 7 bireysel çalışma derslerinden oluşur. Programa katılım için minimum B1 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir. Programa katılım süresi minimum 4, maksimum 16 haftadır.

GMAT Hazırlık: 12 hafta süren bu program sınıf için eğitim ve bireysel çalışma seanslarından oluşmaktadır. Programa katılım için B2 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir. Programın belli başlangıç tarihleri bulunmaktadır.

GRE Hazırlık: 12 hafta süren bu program sınıf için eğitim ve bireysel çalışma seanslarından oluşmaktadır. Programa katılım için B2 düzeyinde İngilizce seviyesi gerekmektedir. Programın belli başlangıç tarihleri bulunmaktadır.

Kaplan Philadelphia Dil Okulu tarafından size sunulan aile yanı ve yurt seçeneklerinden istediğinizi tercih ederek konaklamanızı istediğiniz şekilde ve güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

AİLE YANI

Yurt dışı dil eğitimi için yurt dışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama olanağı mevcuttur. Kaplan Philadelphia Dil Okulu konaklama birimleri tarafından özenle seçilen ve denetlenen aile yanı konaklamalarında yerel bir aile ile yaşayıp, kahvaltı ve akşam yemekleriniz kalacağınız aile ile birlikte yiyebilirsiniz. Yerel kültürü keşfetmek ve samimi bir aile ile yerel gelenekleri öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ev sahibi aile ile her gün yemek zamanı, rahat ve doğal bir ortamda İngilizce konuşma imkanından da yararlanabileceksiniz. Aile yanı konaklamalar, genellikle Ardmore, Lansdowne, Güney, Kuzey veya Batı Philadelphia gibi banliyölerde bulunur. Şehir merkezinde aile yanı konaklamalar çok nadirdir. Okula mesafesi toplu taşıma ile 45-60 dakikadır.

YURT

Özel olarak seçilmiş daireler, pansiyonlar ve harika bir yaşam deneyimi sağlayan yurtlarda, daha bağımsız bir yaşam tarzının ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal yönlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Çoğu konutta kendi yemeğinizi yapabilir, yeni arkadaşlarınla ortak bir yaşam alanını paylaşabilir ve sosyalleşebilirsiniz. Tek, ikiz veya çift kişilik odaları Kaplan desteğiyle ayarlayabilirsiniz.

Yono: Bireysel stüdyo daireler veya tek kişilik odalarda özel banyo. Stüdyo dairelerde özel mutfak, oturma alanı, ders çalışma alanı, yemek yeme alanı. Kilitli eşya dolabı, televizyon, öğrenci salonu, ücretsiz kablosuz internet, nevresim ve havlu. Odalarda elbise dolabı, çalışma masası, masa lambası, sandalye. Mutfaklarda tencere, yemek pişirme gereçleri, ocak, fırın, buzdolabı, derin dondurucu. Ücretli çamaşır yıkama hizmeti, ücretli temizlik servisi. Spor salonu, otomatlar, açık hava alanları, piknik alanları, çamaşır yıkama tesisi, jetonlu çamaşır makinesi, bisiklet odası, oyun odası, 7/24 güvenlik hizmeti. Öğrenciler odalarını kendileri temizlemek ve nevresimlerini yıkamakla sorumludur. Okula mesafesi otobüsle 40 dakikadır.

AKREDİTASYONLAR

FOTOĞRAFLAR

#iguru_button_664224385f6ca .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_664224385f6ca .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_664224385f6ca .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_664224385f6ca .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_6642243861142 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_6642243861142 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_6642243861142 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_6642243861142 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_6642243862b45 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_6642243862b45 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_6642243862b45 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_6642243862b45 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_soc_icon_wrap_66422438b87d5 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_66422438b87d5 a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_66422438b87d5 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_66422438b87d5 a:hover{ color: #ffffff; }