ZONI Language Centers, uluslararası dil ve kariyer eğitimi liderlerinden biridir ve 1991 yılında Mr. Zolio C Nieto tarafından kurulmuştur. Dünya çapında 100’den fazla ülkeden gelen 2500 öğrenci günlük olarak Zoni kampüslerinde günlük derslere katılmaktadır. Öğretmenler kurum içinde geliştirilmiş kanıtlanmış metodu ile Zoni İngilizce sistemi serisini kapsayan kitaplar kullanmaktadır. Bu derleme, öğrenci merkezli öğretim metodunun direkt yöntem, bütünsel fiziki tepki yöntemi, iletişimsel yaklaşım, müşterek öğrenme tarzlarını birleştirmektedir. Öğrenciler doğal ve eğlenceli bir sınıf ortamında dialoglar ve uygulamalarla İngilizceyi daha aktif bir şekilde öğrenebilirler.

ZONI Language Centers okullarının sahip olduğu akreditasyonlar ve üyelikler şunlardır:  The Commission on English Language Program Accreditation (CEA), The Accrediting Council for Continuing Education and Training (ACCET), New York State Education Department, Student and Exchange Visitor Program | ICE, Occupational English Test ( OET), Cambridge  Assessment English: PET,FCE, CAE, CPE, Cambridge Assessment Admissions Testing (Cambridge & Oxford), TOEFLiBT, THE ASSOCIATION OF LANGUAGE TRAVEL ORGANISATIONS (ALTO).

ZONI New York Manhattan Dil Okulu, Metropolitan New York bölgesindeki en büyük İngilizce dil okuludur. Farklı ulusal, kültürel ve etnik kökenlerden gelen insanlar, okulumuzun zengin çeşitliliğine katkıda bulunur ve bu da öğrencilerin yalnızca İngilizce’yi değil, aynı zamanda dünyayı da öğrenmesine yardımcı olur. Zoni öğrencileri, öğretim üyeleri ve personeli, neredeyse her milletten ve kültürden gelir ve tüm toplumu bakış açıları ve deneyimleriyle zenginleştirir. Zoni Manhattan şubesi aynı zamanda TOEFL IBT Sınav merkezidir.

Dünyanın sadece eğitim değil, iş, finans, moda ve sanat merkezlerinden biri olan New York’un kalbi Manhattan’da bulunan ZONI Dil Okulu, bu şehrin her türlü cazibesinin yanı başında dil eğitimi alabileceğiniz bir okuldur. İlgi alanlarınız ya da hayat tecrübeniz ne olursa olsun hem Zoni’nin hem de New York’un size sunacağı çok fazla şey vardır!

ZONI Manhattan Kampüsü, toplu taşıma araçlarına ve Metropolitan Sanat Müzesi, Empire State Binası, Times Meydanı ve Central Park ve 7. Fashion Avenue bölgesi gibi dünyaca ünlü cazibe merkezlerinin yakınında elverişli bir konuma sahiptir.

Manhattan, Amerika Birleşik Devletlerinin kuzey doğu yakasında konumlanmış New York şehrinin beş ana bölgesinden biridir. Manhattan, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en çok iş merkezini barındıran bölgedir. Burada pek çok ünlü simge yapılar, müzeler, üniversiteler ve turistik mekanlar bulunmaktadır. Manhattan toplu taşımanın yoğun kullanımı ve özel araçların azlığı dikkat çekicidir. Manhattan’da işe giderken toplu taşıma sistemini kullananların oranı %70’i bulmaktadır. Bu oran Amerika genelinde yalnızca %5’tir. Manhattan’da oturanların %75’inin özel araçları bulunmamaktadır. New York şehir metrosu dünyadaki en büyük ikinci metrodur.

 • Okul öğrenci kapasitesi: 90,
 • Sınıf adedi: 5,
 • Sınıfta ortalama öğrenci mevcudu: 14,
 • Öğrencilerin minimum yaşı: 16,
 • İnteraktif yazı tahtalarına sahip modern sınıflar,
 • Öğrenci salonu,
 • Öğrenci bilgisayar odası,
 • Kütüphane,
 • Dil laboratuarı,
 • Ücretsiz kablosuz internet bulunmaktadır.

Zoni öğrencilerine uluslararası arkadaşlar edinirken İngilizce’lerinin de gelişmesine katkıda buluncak aktiviteler düzenler. Bunlardan bazıları;

 • Brooklyn Bridge, Metropolitan Museum of Art, Rockefeller Center gibi şehir içi geziler,
 • Philadelphia, Washington D.C. ve Boston gibi şehirlerarası geziler,
 • Şiir yarışmaları, moda haftaları, cadılar bayramı gibi kültürel etkinliklerdir.

Ayrıca Madison Meydanı, dans kulüpleri, konser salonları, hip hop, caz, samba, rock, Central Park, müzeler, piknikler,Coney Adası Plajı, buz pateni gibi etkinliklere de katılabilirsiniz.

İster yaz akşamlarında Chelsea’de bir sokak kafesinde oturun, ister New York’un sayısız parklarından birinde bir konsere gidin! İlgi alanınız ya da nereli olduğunuz fark etmeksizin New York ve Zoni size unutulmaz bir tecrübe sunacaktır.

Standart İngilizce Programı: Tüm İngilizce seviyelerinde dersler sunar. İster yeni başlayan ister ileri düzey olun, benzersiz öğretim tarzımız hedefinize ulaşmanızı sağlar.

Yarı Yoğun İngilizce Programı: İngilizceyi seyahat veya eğlence için öğrenmek istiyorsanız, yarı Yoğun kurs muhtemelen daha uygun olacaktır.

Premium Yoğun İngilizce Programı: Daha fazla eğitim veya çalışma için İngilizcenizi hızlı bir şekilde geliştirmek istiyorsanız, Yoğun İngilizce Programımızı öneririz.

ESL İş İngilizcesi kursu: Öğrenciler bu programda genel İngilizcelerini geliştirmenin yanı sıra, profesyonel iletişim becerilerini ve önemli iş terminolojilerini öğrenirler. Uluslararası iş uygulamalarını ve kültürlerini öğrenmenizi sağlar. Bu nedenle öğrenciler hem İngilizce hem de uluslararası iş yapma konusunda çok yönlü bir anlayış kazanırlar.

Özel Amaçlı İngilizce Programı: İleri düzey bir İngilizce kursudur. Hedeflerinize bağlı olarak, bu kurs sizi lisansüstü çalışmalara veya kariyer gelişimine hazırlayabilir. Dahası, sınıf içeriğini çalışma alanlarınıza veya iş kariyerinize yakından uyacak şekilde tasarlıyoruz.

Sınavlara Hazırlık Programları: Zoni Dil Merkezleri, öğrencilere TOEFL iBT, IELTS veya Cambridge sınavları için yenilikçi bir sınava hazırlık kursları sunar. Programlarımız son derece etkilidir. Hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm beceri ve teknikleri kapsar.

Uluslararası Öğrenci Hizmetleri Ofisi, Zoni’deki kursunuz sırasında konaklama bulmanıza yardımcı olur. Sunulan çeşitli konaklama türleri vardır.

AİLE YANI

Aile yanında konaklama, Amerikalılar gibi yaşamak isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçenektir. Aile yanında kalan öğrenciler ailenin bir parçası olarak kabul edilir. Dahası, İngilizce pratik yapmanın ve uzun süreli arkadaşlıklar kurmanın mükemmel bir yoludur. Çoğu durumda, öğrencilerimiz ev sahiplerinden “ikinci aileleri” olarak bahsediyorlar!

YURT

Zoni’nin ünlü yurtlarla ortaklıkları vardır. Yurtlar öğrencilere daha fazla bağımsızlık ve mahremiyet sağlar. Ancak öğrenciler yine de bir topluluğun parçası olarak yaşarlar. Birçok tesisi diğer sakinlerle paylaşırken, aynı zamanda özel alana sahipler. Ek olarak, öğrenciler ihtiyaç duydukları zaman gelip gitme özgürlüğüne sahiptir. Bazı durumlarda, öğrenciler bir evi de paylaşabilir.

PAYLAŞIMLI DAİRE

ABD’de birçok kişi fazladan para kazanmanın bir yolu olarak yedek yatak odalarını kiralıyor. Başka bir deyişle, öğrenciler birinin evinde mobilyalı bir oda kiralayabilirler. Ancak, yemekler ve temizlik genellikle dahil değildir. Ev sahipleri öğrencilere bazı başlangıç ​​rehberliği sağlayacaktır. Yine de, bundan sonra sosyalleşmeleri gerekmiyor. Öte yandan, öğrencilerin yine de Zoni’nin Öğrenci Konaklama Yönergelerine uymaları beklenmektedir. Mobilyalı bir oda kiralamak, güvenli ve uygun fiyatlı bir seçenek isteyen öğrenciler için mükemmel bir konaklama seçeneğidir.

AKREDİTASYONLAR

FOTOĞRAFLAR

#iguru_button_66422433a10c7 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_66422433a10c7 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_66422433a10c7 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_66422433a10c7 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_66422433a2ea1 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_66422433a2ea1 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_66422433a2ea1 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_66422433a2ea1 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_66422433a4c5b .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_66422433a4c5b .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_66422433a4c5b .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_66422433a4c5b .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_soc_icon_wrap_664224340be42 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_664224340be42 a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_664224340be42 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_664224340be42 a:hover{ color: #ffffff; }