ZONI Language Centers, uluslararası dil ve kariyer eğitimi liderlerinden biridir ve 1991 yılında Mr. Zolio C Nieto tarafından kurulmuştur. Dünya çapında 100’den fazla ülkeden gelen 2500 öğrenci günlük olarak Zoni kampüslerinde günlük derslere katılmaktadır. Öğretmenler kurum içinde geliştirilmiş kanıtlanmış metodu ile Zoni İngilizce sistemi serisini kapsayan kitaplar kullanmaktadır. Bu derleme, öğrenci merkezli öğretim metodunun direkt yöntem, bütünsel fiziki tepki yöntemi, iletişimsel yaklaşım, müşterek öğrenme tarzlarını birleştirmektedir. Öğrenciler doğal ve eğlenceli bir sınıf ortamında dialoglar ve uygulamalarla İngilizceyi daha aktif bir şekilde öğrenebilirler.

ZONI Language Centers okullarının sahip olduğu akreditasyonlar ve üyelikler şunlardır:  The Commission on English Language Program Accreditation (CEA), The Accrediting Council for Continuing Education and Training (ACCET), New York State Education Department, Student and Exchange Visitor Program | ICE, Occupational English Test ( OET), Cambridge  Assessment English: PET,FCE, CAE, CPE, Cambridge Assessment Admissions Testing ( Cambridge & Oxford), TOEFLiBT, THE ASSOCIATION OF LANGUAGE TRAVEL ORGANISATIONS (ALTO).

Öğretmenler kurum içinde geliştirilmiş kanıtlanmış metodu ile Zoni İngilizce sistemi serisini kapsayan kitaplar kullanmaktadır. Bu derleme, öğrenci merkezli öğretim metodunun direkt yöntem, bütünsel fiziki tepki yöntemi, iletişimsel yaklaşım, müşterek öğrenme tarzlarını birleştirmektedir. Öğrenciler doğal ve eğlenceli bir sınıf ortamında dialoglar ve uygulamalarla İngilizceyi daha aktif bir şekilde öğrenebilirler.

ZONI New York Jackson Heights Dil Okulu, iki milyonluk etnik bakımdan zengin nüfusuyla ülkenin en renkli yerlerinden biridir. Yurt dışından gelen dil öğrencileri ile birlikte yaklaşık 100 farklı ulustan sakini olan bölge, ucuz konaklama imkanları  ile ideal bir yerdir.

Jackson Heights, kelime oyunu Scrabble’ı icat edenlerden biri olan mimar Alfred Mosher Butts’un yaşamış olduğu ilginç bir semttir. Nüfusu 108,152’dir. Nüfusunun %17’si beyaz, %2’si Afrikan Amerikan, %0.1’i yerli Amerikalı, %22’si Asyalı olmak üzere zengin etnik ve kültürel çeşitliliğe sahiptir. Ayrıca, nüfusunun neredeyse yarısı Amerika Birleşik Devletlerinde doğmamıştır. Böylesi kozmopolit ve farklı kültürlerin kaynaştığı semtte dil eğitimi almak, aynı zamanda öğrencilerin eşsiz deneyimler yaşamalarını da sağlayacaktır.

ZONI Jackson Heights Dil Okulunun konumu, birçok toplu taşıma ile ulaşım için mükemmeldir. Manhattan sadece 20 dakika mesafede olup kolay bir şekilde The Empire State Building, Central Park, Times Square gibi destinasyonlara ulaşabilirsiniz.

Jackson Heights, Amerika Birleşik Devletlerinin Kuzeydoğu yakasında, New York eyaletindeki New York şehrinde, Queens bölgesinin kuzeybatı bölümünde yer alan semttir. Toplu taşıma ağı oldukça gelişmiştir; otobüs ve metro ile ulaşım oldukça yaygındır.

 • Okul Kapasitesi: 150 Öğrenci,
 • Sınıfta ortalama öğrenci mevcudu: 15,
 • Öğrencilerin minimum yaşı: 14,
 • Modern sınıflar,
 • Öğrenci salonu,
 • Öğrenci bilgisayar odası,
 • Kütüphane,
 • Kantin,
 • Ücretsiz kablosuz internet bulunmaktadır.

ZONI New York Jackson Heights, öğrencilerin ders dışındaki zamanlarda sosyalleşmeleri ve konuşma pratiği yapabilmeleri için çeşitli aktiviteler düzenlemektedir. Bunlardan bazıları:

 • Stand-up ve diğer komedi şovları,
 • Yerli şarap ve peynir tatma etkinlikleri,
 • Spor aktiviteleri,
 • Karaoke,
 • Müze, galeri ve hayvanat bahçesi gezileri,
 • Şehir turları, kültürel gösteriler,
 • Şükran Günü ve Sevgililer Günü partileri,
 • Times Square, Central Park ve Manhattan gezileri bulunmaktadır.

Standart İngilizce Programı: Tüm İngilizce seviyelerinde dersler sunar. İster yeni başlayan ister ileri düzey olun, benzersiz öğretim tarzımız hedefinize ulaşmanızı sağlar.

Yarı Yoğun İngilizce Programı: İngilizceyi seyahat veya eğlence için öğrenmek istiyorsanız, yarı Yoğun kurs muhtemelen daha uygun olacaktır.

Premium Yoğun İngilizce Programı: Daha fazla eğitim veya çalışma için İngilizcenizi hızlı bir şekilde geliştirmek istiyorsanız, Yoğun İngilizce Programımızı öneririz.

ESL İş İngilizcesi kursu: Öğrenciler bu programda genel İngilizcelerini geliştirmenin yanı sıra, profesyonel iletişim becerilerini ve önemli iş terminolojilerini öğrenirler. Uluslararası iş uygulamalarını ve kültürlerini öğrenmenizi sağlar. Bu nedenle öğrenciler hem İngilizce hem de uluslararası iş yapma konusunda çok yönlü bir anlayış kazanırlar.

Özel Amaçlı İngilizce Programı: İleri düzey bir İngilizce kursudur. Hedeflerinize bağlı olarak, bu kurs sizi lisansüstü çalışmalara veya kariyer gelişimine hazırlayabilir. Dahası, sınıf içeriğini çalışma alanlarınıza veya iş kariyerinize yakından uyacak şekilde tasarlıyoruz.

Sınavlara Hazırlık Programları: Zoni Dil Merkezleri, öğrencilere TOEFL iBT, IELTS veya Cambridge sınavları için yenilikçi bir sınava hazırlık kursları sunar. Programlarımız son derece etkilidir. Hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm beceri ve teknikleri kapsar.

Uluslararası Öğrenci Hizmetleri Ofisi, Zoni’deki kursunuz sırasında konaklama bulmanıza yardımcı olur. Sunulan çeşitli konaklama türleri vardır.

AİLE YANI

Aile yanında konaklama, Amerikalılar gibi yaşamak isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçenektir. Aile yanında kalan öğrenciler ailenin bir parçası olarak kabul edilir. Dahası, İngilizce pratik yapmanın ve uzun süreli arkadaşlıklar kurmanın mükemmel bir yoludur. Çoğu durumda, öğrencilerimiz ev sahiplerinden “ikinci aileleri” olarak bahsediyorlar!

YURT

Zoni’nin ünlü yurtlarla ortaklıkları vardır. Yurtlar öğrencilere daha fazla bağımsızlık ve mahremiyet sağlar. Ancak öğrenciler yine de bir topluluğun parçası olarak yaşarlar. Birçok tesisi diğer sakinlerle paylaşırken, aynı zamanda özel alana sahipler. Ek olarak, öğrenciler ihtiyaç duydukları zaman gelip gitme özgürlüğüne sahiptir. Bazı durumlarda, öğrenciler bir evi de paylaşabilir.

PAYLAŞIMLI DAİRE

ABD’de birçok kişi fazladan para kazanmanın bir yolu olarak yedek yatak odalarını kiralıyor. Başka bir deyişle, öğrenciler birinin evinde mobilyalı bir oda kiralayabilirler. Ancak, yemekler ve temizlik genellikle dahil değildir. Ev sahipleri öğrencilere bazı başlangıç ​​rehberliği sağlayacaktır. Yine de, bundan sonra sosyalleşmeleri gerekmiyor. Öte yandan, öğrencilerin yine de Zoni’nin Öğrenci Konaklama Yönergelerine uymaları beklenmektedir. Mobilyalı bir oda kiralamak, güvenli ve uygun fiyatlı bir seçenek isteyen öğrenciler için mükemmel bir konaklama seçeneğidir.

AKREDİTASYONLAR

FOTOĞRAFLAR

#iguru_button_6642242df03cf .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_6642242df03cf .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_6642242df03cf .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_6642242df03cf .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_6642242df243c .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_6642242df243c .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_6642242df243c .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_6642242df243c .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_6642242e0013c .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_6642242e0013c .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_6642242e0013c .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_6642242e0013c .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_soc_icon_wrap_6642242e80395 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_6642242e80395 a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_6642242e80395 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_6642242e80395 a:hover{ color: #ffffff; }