ZONI Language Centers, uluslararası dil ve kariyer eğitimi liderlerinden biridir ve 1991 yılında Mr. Zolio C Nieto tarafından kurulmuştur. Dünya çapında 100’den fazla ülkeden gelen 2500 öğrenci günlük olarak Zoni kampüslerine derslere katılmaktadır. New York’taki okullar, New York Eyaleti Eğitim Departmanı tarafından resmen tanınmış ve onaylanmıştır. Miami’deki okul, ACCET – Sürekli Eğitim ve Çalışma Akreditasyon Konseyi tarafından akredite edilmiştir. Kanada’daki okul ise Languages Canada tarafından akredite edilmiş bulunmaktadır. Zoni öğrencilerine hızlı ve verimli bir şekilde İngilizce öğrenmek için en iyi eğitim olanaklarını sunmaktadır.

Öğretmenler kurum içinde geliştirilmiş kanıtlanmış metodu ile Zoni İngilizce sistemi serisini kapsayan kitaplar kullanmaktadır. Bu derleme, öğrenci merkezli öğretim metodunun direkt yöntem, bütünsel fiziki tepki yöntemi, iletişimsel yaklaşım, müşterek öğrenme tarzlarını birleştirmektedir. Öğrenciler doğal ve eğlenceli bir sınıf ortamında dialoglar ve uygulamalarla İngilizceyi daha aktif bir şekilde öğrenebilirler.

Miami, her daim parlayan güneşi, caddeler boyunca uzanan palmiyeleri, cıvıl cıvıl kumsalları, yat gezileri, canlı gece hayatı ve daha birçok özelliğiyle Amerika’nın en gözde mekanlarından biridir. Miami, Amerika’nın diğer şehirlerinin klasik yapısına göre daha farklı bir kültüre sahiptir.

ZONI Miami Beach Dil Okulu: İngilizce’yi, Zoni’nin South Beach, Miami’de yer alan kampüsünde öğrenebilirsiniz. Eğer sonsuz güneşin ve Miami’nin harika manzarasının sizin için ideal bir yer olduğunu düşünüyorsanız, o halde hemen Miami Beach’e gelerek hayallerinizi bir adım daha öteye taşıyın. Miami Beach ve South Beach sizi, hayal edebileceğinizden daha fazla sahil eğlencesi yaşamaya ve uluslar arası İngilizce öğrenme deneyimi sunmaktadır.

ZONI Miami Beach Dil Okulu; Miami Beach şehrinde, South Beach semtinin Collins Avenue bulvarında yer almaktadır. Bu lokasyon, tarihi Art Deco tarihi bölgesinde bulunup, popüler plajlarla arasında sadece bir kaç adım vardır. South Beach, ya da halk arasındaki ismiyle SoBe, Miami Beach şehrinin en popüler semtidir.

Miami Beach şehri, Amerika Birleşik Devletlerinin Güneydoğusunda yer alan Florida eyaletinde, “Miami-Dade” bölgesinde yer alır. Ulaşımda her ne kadar taksiler popülerse de oldukça pahalıdır. Uber ve Lyft gibi paylaşımlı taksilerin kullanımı da oldukça revaçtadır. Otobüsler, Miami’de dilediğiniz her yere ulaşmanızı sağlayabilecek uygun fiyattadır. Eğer sürücü ehliyetiniz varsa, doğa dostu golf araçlarını da kiralayabilirsiniz. Bisiklet yolları ise pedallamak için güvenli ve kullanışlıdır. Miami Beach şehri, yürüyerek dolaşılabilecek büyüklüktedir.

Hızlı ve verimli bir şekilde İngilizce öğrenmek için en iyi eğitim olanakları sunulmaktadır:

Okul Kapasitesi: 90 öğrenci,

Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 öğrenci,

Öğrenci salonu,

Modern sınıflar,

Derslik sayısı 10,

Multimedia kaynak merkezi/bilgisayar laboratuarı ile interaktif öğrenme ve dil becerilerinizi arttırmaya yönelik imkanlar,

Klima,

Kütüphane,

Öğrenci destek masası,

Ders çalışma salonu,

Televizyon odası,

Ücretsiz kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.

The ZONI Voice: Öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel için, öğretmen kadrosu, öğrenciler ve çalışanlar tarafından tasarlanan, yazılan ve üretilen bir gazetedir. Herkes için İngilizce kullanarak düşüncelerin ve kültürlerin paylaşıldığı yerdir.

South Beach kesinlikle etrafı izlemek ve güneşin keyfini sürmek için gidilmesi gereken bir yerdir. Ayrıca, kaldırımlarda bulunan ve sahil boyunca uzanan kafeler size, Miami güneşinden bunaldığınız anlar için ihtiyacınız olan tazeliği sunmaktadırlar. Geceleri, bu kafeler, birçoğunun canlı müzik de sunduğu gurme restoranlarına dönüşmektedirler. Daha ilerleyen saatlerde ise, South Beach’in gece kulüpleri, başka hiçbir yerde yaşayamayacağınız bir deneyim sunmaktadırlar.

ZONI Miami Beach Dil Okulu, öğrencilerin sosyalleşmesi ve konuşma pratiği yapması için çeşitli etkinlikler düzenlemektedir. Bunlardan bazıları:

Popüler yakın çevrede Orland (tema parkları Disneyworld, Universal Studios ve Seaworld), Key West, Everglades ve Bahama Adaları gezileri, plaj aktiviteleri, spor faaliyetleridir.

Ayrıca ziyaret edebileceğiniz yerler veya katılabileceğiniz etkinlikler de var:

Art Basel Miami,

Yemek Networkü South Beach Şarap ve Yemek Festivali,

Mercedes-Benz Moda Haftası,

Uluslar arası Miami Film Festivali,

Miami Maratonu,

Güney Florida Bass Müzesi,

Miami Holokostu Anma Merkezi,

SoBe Sanat Enstitüsü.

Zoni Miami Beach’i öğrenciler için bu kadar popüler yapan şeylerden biri de kurs çeşitliliğimizdir. Uluslararası olarak tanınan bir sınava hazırlanmak isteyen öğrenciler, TOEFL iBT veya Cambridge ESOL sınavına hazırlık kurslarımızı seçebilirler . Ancak, kariyerleri için İngilizceye ihtiyaç duyan öğrenciler yoğun İşletme için ESL derslerimize katılabilirler . Ek olarak, Premium Yoğun İngilizce Programımız (PIEP) öğrencilerin İngilizce becerilerini hızla geliştirmelerine yardımcı olur.

Sınavlara Hazırlık Programları: Zoni Dil Merkezleri, öğrencilere TOEFL iBT, IELTS veya Cambridge sınavları için yenilikçi bir sınava hazırlık kursları sunar. Programlarımız son derece etkilidir. Hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm beceri ve teknikleri kapsar.

ESL İş İngilizcesi kursu: Öğrenciler bu programda genel İngilizcelerini geliştirmenin yanı sıra, profesyonel iletişim becerilerini ve önemli iş terminolojilerini öğrenirler. Uluslararası iş uygulamalarını ve kültürlerini öğrenmenizi sağlar. Bu nedenle öğrenciler hem İngilizce hem de uluslararası iş yapma konusunda çok yönlü bir anlayış kazanırlar.

Premium Yoğun İngilizce Programı: Daha fazla eğitim veya çalışma için İngilizcenizi hızlı bir şekilde geliştirmek istiyorsanız, Yoğun İngilizce Programımızı öneririz.

Uluslararası Öğrenci Hizmetleri Ofisimiz, Zoni’deki kursunuz sırasında öğrenci yurdu bulmanıza yardımcı olur. Sunulan çeşitli konaklama türleri vardır.

AİLE YANI

Aile yanında konaklama, Amerikalılar gibi yaşamak isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçenektir. Aile yanında kalan öğrenciler ailenin bir parçası olarak kabul edilir. Dahası, İngilizce pratik yapmanın ve uzun süreli arkadaşlıklar kurmanın mükemmel bir yoludur. Çoğu durumda, öğrencilerimiz ev sahiplerinden “ikinci aileleri” olarak bahsediyorlar!

REZİDANS

Zoni’nin ünlü yurtlarla ortaklıkları vardır. Yurtlar öğrencilere daha fazla bağımsızlık ve mahremiyet sağlar. Ancak öğrenciler yine de bir topluluğun parçası olarak yaşarlar. Birçok tesisi diğer sakinlerle paylaşırken, aynı zamanda özel alana sahipler. Ek olarak, öğrenciler ihtiyaç duydukları zaman gelip gitme özgürlüğüne sahiptir. Bazı durumlarda, öğrenciler bir evi de paylaşabilir.

MOBİLYALI ODALAR / ORTAK DAİRE

ABD’de birçok kişi fazladan para kazanmanın bir yolu olarak yedek yatak odalarını kiralıyor. Başka bir deyişle, öğrenciler birinin evinde mobilyalı bir oda kiralayabilirler. Ancak, yemekler ve temizlik genellikle dahil değildir. Ev sahipleri öğrencilere bazı başlangıç ​​rehberliği sağlayacaktır. Yine de, bundan sonra sosyalleşmeleri gerekmiyor. Öte yandan, öğrencilerin yine de Zoni’nin Öğrenci Konaklama Yönergelerine uymaları beklenmektedir. Mobilyalı bir oda kiralamak, güvenli ve uygun fiyatlı bir seçenek isteyen öğrenciler için mükemmel bir konaklama seçeneğidir.

AKREDİTASYONLAR

FOTOĞRAFLAR

#iguru_button_63c0a2683a89c .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63c0a2683a89c .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63c0a2683a89c .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63c0a2683a89c .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_63c0a2683e051 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63c0a2683e051 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63c0a2683e051 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63c0a2683e051 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_button_63c0a26841771 .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_63c0a26841771 .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,115,61,1); }#iguru_button_63c0a26841771 .wgl_button_link { border-color: transparent; background-color: rgba(136,196,79,1); }#iguru_button_63c0a26841771 .wgl_button_link:hover { border-color: transparent; background-color: rgba(102,144,61,1); }#iguru_soc_icon_wrap_63c0a2691259a a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_63c0a2691259a a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_63c0a2691259a a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_63c0a2691259a a:hover{ color: #ffffff; }